Pinterest, Kadınlar için Rujla Sanal Makyaj | Webien.Net: Webmaster Forumu

Pinterest, Kadınlar için Rujla Sanal Makyaj

Şu anda okunan:
Pinterest, Kadınlar için Rujla Sanal Makyaj

Katılım
30 May 2019
Mesajlar
198
Beğeni
52
Puanları
0
Konum
web master
Ticaret - 0%
0   0   0
Yeni bir Pinterest özelliği, kullanıcıların L'Oréal'den Estée Lauder, Sephora, bareMinerals, Neutrogena, NYX Professional Makeup, YSL Beauté, Lancôme ve Urban Decay gibi büyük makyaj markalarından oluşan alışveriş yapmadan önce rujla başlayan ürünleri sanal olarak denemelerine izin verecek. Yeni özelliği kullanmak için Pinners, Arama sırasında Pinterest'in akıllı kamerası “Lens” i açacak, ardından mevcut olan farklı ruj tonlarını keşfetmek için “Dene” yi tıklayacaktır. Ürünleri satın almak için yukarı kaydırmanız yeterlidir.

Sanal Makyaj'a erişmenin başka bir yolu, Pinterest'in arama motoruna rujla ilgili terimlerle yazmaktır, örneğin “erik ruj” veya “kırmızı dudaklar”.

Pinterest, fotoğrafınızı cilt yumuşatma veya diğer teknikler kullanarak değiştirmeyeceğini söylüyor, bu yüzden rujun gerçekte nasıl göründüğünden emin olabilirsiniz. Ayrıca, özellik Pinterest'in mevcut cilt tonu aralığı özelliğiyle entegre edilmiştir, böylece kullanıcılar cilt tonlarında kendilerine uygun benzer dudak tonları satın alabilirler.

 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:3) Üyeleri Gör
Üst