Neler yeni
World Of Wars Türkiye'nin Uzay Strateji Oyunu

Index yapma

  • Görüntüleme Görüntüleme: 246
  • Son güncelleme Son güncelleme:

  • Bir internet sayfası tasarlamanın ilk adımı kaliteli bir Index sayfasından geçer. Hem bir internet sitesi oluşturma hem de web tasarıma başlama konusunda Index yapımı ilk olarak başlayacağınız emekleme adımlarından biri olarak görülür. Peki, istediğiniz gibi bir Index sayfasını nasıl oluşturabilirsiniz?

    Bir Index sayfası meydana getirmenin birden çok yolu vardır. Eğer amacınız yazılım ve tasarım öğrenmekse o halde işe CSS ve HTML dillerini öğrenerek başlamanız gerekiyor. HTML & CSS kodlarını öğrendikten sonra basit bir not defteri yardımıyla bile yalnızca dakikalar içerisinde istediğiniz gibi bir Index tasarımı meydana getirebilirsiniz.

    Eğer sadece hafiften başlama kararındaysanız o halde de Index tasarlama konusunda size yardımcı olacak yazılımları deneyebilirsiniz. Bu konuda en çok tavsiye edilen ve bizim önerimiz olan yazılım Adobe Dreamweaver ürünüdür. Bu ürün sayesinde kodlama bilginiz olmasa dahi profesyonel tasarımlar meydana getirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz internette yer alan diğer web tasarım araçlarından da faydalanarak Index çalışmalarını meydana getirebilirsiniz.
Üst