Neler yeni

Content

  • Görüntüleme Görüntüleme: 764
  • Son güncelleme Son güncelleme:

  • Content (İçerik), bir web sitesi içerisinde kullanıcılara yönelik hazırlanmış olan yayınların tümüne verilen genel isimdir. İçeriklerin genelini yazılar oluşturur ve içeriklerin içerisinde ayrıca diğer medya ögelerine de yer verilebilir. İnternet’in kurulmasındaki en büyük etken de yine “Content Sharing” yani içerik paylaşımıdır.

    1571125065494.png


    İnsanlar bir web sitesini ziyaret ettiklerinde mutlaka bir amaca sahiptirler. Bu amaç her ne olursa olsun bilgi almak üzerine kurulur. Eğlenmek için bir fıkra içerikli web sitesine giriş yaptığınızda dahi asıl amaç sizin o web sitesinden bir bilgi almanızdır. İçeriklerin okuyucu etkilemesi, kaliteli olması, okunaklı olması ve diğer etmenler web sitesinin başarısını doğru orantıda etkilemektedir.

    Hiçbir internet kullanıcısı sadece boş ve beyaz bir sayfayı görüntülemek için bir web sitesine giriş yapmak istemez. Her internet kullanıcısının istediği şey kısa veya uzun fark etmeksizin faydalı bilgidir. Kısa bir örnek vermek gerekirse; Google'ın günümüzün en popüler arama motoru olmasının sebebi kullanıcıları internet üzerinde aradıkları en net bilgilere ulaştırmasıdır.
Üst