Garantili Adsense Onay Hizmeti (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Garantili Adsense Onay Hizmeti (1 Kişi içerde)

storm67

Kullanıcı
Konular
7
WBN Puanı
3
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Ad Soyad
Özgür
Meslek
pazarlama
Detay  
WBN Puanı
3
0   0   0
Ad Soyad
Özgür
Meslek
pazarlama
Merhaba Arkadaşlar

1. Paket

Eğer elinizde sadece bir gmail hesabınız var ve adsense onay istiyorsanız ;

• Bizim tarafımızdan önceden hazır edilen bloglar üzerinden adsense başvurusu yapılır.
  • Hizmet süresi min 3 - max 30 gündür.
  • Onaydan sona;

Eğer sadece domaini istereniz 150 TL ( Adsense onaylı olarak )
Kurulu siteyi alıp devam etmek istiyorum derseniz ( Lisanslı tema + Eklentiler + Tüm ayarları yapılmış ) Toplam 250 TL

2. Paket

Eğer elinizde domain var ise ve adsense onay almak istiyorsanız ;

• Domaininizi bizim vereceğimiz ns adreslerine yönlendiriyorsunuz
  • Min 3 - Max 30 gün içerisinde onayınızı alıp domaini onaylı bir şekilde kullanabiliyorsunuz

Hizmet Bedeli 100 TL dir. Sizin için oluşturduğumuz bloğu da isterseniz + 100 TL Toplam 200 TL ( Tüm ayarları yapılmış + Ücretsiz Tema )

3. Paket
Hazır kurulu blog siteniz var ve adsense onay alamıyorsanız ;

• Siteniz analiz edilip öncelikle içerikler ve yapı müsaitliği kontrol edilir. Eğer uygunluğu var ise iş alınır.
  • Hizmet süresi 3- 30 gün arasıdır.
  • Siteniz analiz edilip adsense onay için tüm gereksinimler anlatılacaktır. Gerektiği durumlarda uzaktan bağlantı ile destek olunur.

Hizmet bedeli 80 TL 'dir.

Tüm paketler için ortak bildiri;
  • Tüm paketler için: İllegal ve google politikalarına uygun olmayan siteler ile alakalı çalışma yapmıyorum.
  • Paket 3 için: Daha önce onlarca başvuru yapılmış ve red yemiş siteleri teklif etmeyin elimde sihirli değnek yok maalsef.
  • Paket 3 İçin: Kopya içerik, illegal içerik, ve ya google politiklarına uygun olmayan içerikli siteler için hizmet vermiyorum
  • Eğer bu işlemler sürecinde 3 seferden fazla red yer ise paranızı iade ediyorum. Fakat '' Başka bir adsense hesabından dolayı, ve ya sizden kaynaklı bir durumdan red yer ise ; aldığım ücretin % 50 sini iade ediyorum ! ''

Forum dışı veya whatsapp iletişim için tıklayınız

Bu konuya kimler baktı? (Toplam:0)

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
EVScreativ EVScreativ Twitch Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Takipçi Alım & Satım 0
EVScreativ Satış EVScreativ Facebook Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Hesap Alım & Satım 0
EVScreativ EVScreativ YouTube Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Abone Alım & Satım 0
EVScreativ Satış EVScreativ İnstagram Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Hesap Alım & Satım 0
EVScreativ EVScreativ Twitter Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Takipçi Alım & Satım 0
EVScreativ Satış EVScreativ TikTok Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Hesap Alım & Satım 0
EVScreativ EVScreativ Sosyal Medya Hizmetleri 🏆🔥 | Sosyal Paketler 🏆🔥 | Garantili Paketler 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Abone Alım & Satım 0
S Satış SEO Uyumlu, %100 Özgün ve İade Garantili Profesyonel Makale Satışı Makale Alım & Satım 0
internatte 🚀İlk 500 Kişiye Hosting Hediye! İnternatte Barındırma Hizmetleri! Yüksek Performans Garantili!🚀 Hosting Genel 3
P Asansörlerde Garantili Ve Güvenilir Hizmet Web Site Tanıtım 0
D Garantili Plazma, Lcd ve Led Tv Tamiri - Tvtamircisi.net Web Site Tanıtım 0
aykutavsar Satış Garantili Hometech Alfa 100A Laptop - Kablosuz Mouse Hediye Uygun Fiyat Sıcak Fırsatlar 0
webien İkinci El Araba Açık Artırma Sitesi, İade Garantili - ikinciyeni.com Firma Dizinleri 0
G Satış TR Adsense Domain Onaylı [NET] Adsense Hesap Satışı 0
F 3.sitem için de Adsense onayi aldim, anlamadigim... Adsense ve Ben 1
jagapps Adsense reklamları yardım Google Adsense 5
Ahmeterol Satış Adsense Onaylatıyoruz Adsense Hesap Satışı 2
M Satış Adsense Gelirli Sitelerim Satışta Web Site Alım & Satım 0
Zeki Adsense Reklam Yerleşimlerini Mobil Kullanıcılar için Optimize Edelim İpucu 0
Bilim Satış Satılık adsense onaylı site Web Site Alım & Satım 0
wmgerecleri Adsense Reklam Dengesi özelliğini Kaldırıyor Google Adsense 0
Murat Şencan P. kazanma En iyi Adsense Alternatifi ADJO yu anlatıyorum İnternetten Para Kazanmak 11
wmabi RedMAG Adsense uyumlu Magazin Temasi Wordpress Temaları 4
Onur Google adsense kodu Google Adsense 5
Onur Adsense reklamı siteye nasıl eklenir Google Adsense 11
Zeki Google Adsense Hakkında Detaylı Anlatım Yaptım Yeni Başlayanlar 6
tuncayalp Ücretsiz Haber Scripti - Seo & Adsense Uyumlu Ücretsiz Scriptler 10
B Blog V3 Ücretsiz Script – Seo & Adsense Uyumlu Ücretsiz Scriptler 0
kurumsalshop Ücretsiz Haber Scripti - Seo & Adsense Uyumlu Ücretsiz Scriptler 0
ferdi Wordpress Kişisel Blog Teması - Adsense Onaylı Wordpress Temaları 0
kurumsalshop Satış Php Haber Scripti - Haber Blog Yazılımı - Adsense & Seo Uyumlu - Emoji Sistemi Ücretli Script Satışı 0
ExTreMe adsense kabul etmiyor Google Adsense 6
webien Adsense Ödemelerini Ne Zaman Alırsınız. Google Adsense 0
webien AdSense Onayı Almanın Püf Noktası Nedir? Webmaster Genel 0
kurumsalshop Satış Blog Script V3 - Adsense & Seo Uyumlu - Onedio Tarzı - PageSpeed %98 Ücretli Script Satışı 6
kurumsalshop Gelişmiş Blog Script V2 - Adsense & Seo Uyumlu - Onedio Tarzı Emoji Sistemi Ücretli Script Satışı 0
wmklubu.com Satış Gelirli Sms Onay Sitesi Satılık Web Site Alım & Satım 0
S ✅ Mobil Onay Hizmeti ✅ EN DÜŞÜK FİYAT !!! Mobil Onay Alım & Satım 0
yusuf19951 Sms Onay Script Ücretsiz Scriptler 40
yusuf19951 Sms Onay Script PHP 0
TolgaBey35 Satış 💰TELEGRAM - GMAİL ONAY SADECE 0.99 KR💰✅Onayim.com SMS Onay✅ Whatsapp 🔸 Telegram🔸 İnstagram +45 Servis Mobil Onay Alım & Satım 1
M ✅ HizliOnay.NET - Sms Onay Servisi ✅ Google - Facebook - İnstagram - Twitter - Papara - Mobil Onay Hizmeti✅ Mobil Onay Alım & Satım 2
S ✅ Mobil Onay Hizmeti ✅ Uygun Fiyat - Sürekli Stok Mobil Onay Alım & Satım 0
KzbnGvn Ücreti karşılığı Facebook mobil onay yapabilecek olan? Mobil Onay Alım & Satım 0
kod1923 Her Türlü SMS ONAY Yapılır ✅GARANTİLİ✅ Mobil Onay Alım & Satım 2
K Satış Getir Onay Aktif | ✅SmsYuvası.Com✅ |En Hızlı En Kaliteli Numara Onay Sistemi Genel Alışveriş 0
oxcakmak Satış Uygun Fiyatlı SMS Onay Hizmeti! Genel Alışveriş 2
3 Tekno-Onay.com ⭐0,01₺ Başlayan Fiyatlar İle 7/24 Destek✔ Mobil Onay Alım & Satım 1
phpEcho MobilOnayKodum.com | Telefon Onay Sistemi | Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Telefon Numaraları Mobil Onay Alım & Satım 0
M Satış Google Haritalar Hızlı Onay | Pin Kodu Satışı | Anında Onay | Bayilik İmkanı Google Hizmetleri 1