adsense kabul etmiyor

ExTreMe

Kullanıcı
Site
vbulletinsitesi.com
Merhaba arkadaşlar,

4 aylık bir sitem az çok hiti var gibi ama kaç defa başvuru yaptım bir türlü o siteyi kabul etmiyor, adsensem aktif ama siteyi ekleyince kabul etmiyor

nerde yanlış yapıyorum?

ExTreMe

Kullanıcı
Site
vbulletinsitesi.com
resim yükleme sitesi, yani bir nevi ücretsiz hizmet veren bir site kurduk ama adsense taktı bize kabul etmiyor

Zeki

WAdmin
Site illegal değil kabul etmemesinin sebebi içeriğe bakamıyor google yani hadi diyecek kelime bazina bakayim oda yetersiz degerlendiremiyor bi yorum yapamıyor size tavsiyem bu siteyi başka bir format yapin blog gibi mesela öyle kabul ettirin sonra tekrar resim yukleme sitesini aktif edin diğer tavsiyem başka bir blok siteniz varsa onu kabul ettirin bunu da ikinci site olarak ekleyin

ExTreMe

Kullanıcı
Site
vbulletinsitesi.com
yani içeriği göremediği için kabul etmiyor diyorsun, vallaha nasıl kabul ettirsem ki makalelerle kirletmek istemiyorum alan adını... birazdaha beklesem diyecem ama..

Zeki

WAdmin
Yani 300 e yakın içerik olsa buda bi ihtimal sadece göstermelik bog kurup 3 veya 5 makale koysanız yeterli bu blog sitesi diyip olumlu cevap vercek

Zeki

WAdmin
Asıl neden telif hakkı içeriklerden kapatılan upload siteleri bile var google bu tür sitelere titiz davraniyor

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör

Yeni WBN Tasarımları