Neler yeni

Satış Yüksek DA Otoriter Sitelerden Backlink | Aylık Backlink Paketleri

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
1
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
İŞ ALIMI AÇIK

Tek Ödeme İle Kalıcı Backlinklere Sahip Ol

-> Domain Authority Backlink Paketleri <-

DA-Backlink-3.png

DA Paketleri Hakkında Bilgiler:

Çalışma için site adresi ve hedef kelime iletmeniz yeterli.

Link çıkışları hem hedef kelimeye hem de doğrudan site adresine yapılacak, yani karışık olacak.

Tüm linkleri yazılım kullanmadan ekliyorum.

Çalışma sonunda kontrol edebilmeniz için, linkleri txt dosyasında size göndereceğim.

-> Klasik Backlink Paketleri <-

pbzoJz.png

ED4ZBD.png

7agb3r.png

Klasik Paketler Hakkında Bilgiler:

Her siteye özel bir mail adresi açılır ve bütün çalışmalarda bu mail adresi kullanılır. Mail adresi ve şifresi rapor ile birlikte size iletilir.

Bütün çalışmalar büyük bir titizlikle uygulanır ve işlem sonunda eklenen tüm linkleri kontrol edebilmeniz için txt halinde size rapor olarak sunulur.

Çalışmaların daha fazla makale ile yapılmasını isterseniz yazıları bana gönderebilirsiniz. Yani o konuda bir sınırlama yok.

Silver ve Gold Paket 1 aya yayılan çalışmaları içerir ve haftalık olmak üzere size toplamda 4 rapor iletilir. Silver paketi 5 özgün makale ile, Gold paketi ise 10 özgün makale ile uyguluyoruz. Daha fazla makaleli fiyatları öğrenmek için bana ulaşabilirsiniz veya siteden kontrol edebilirsiniz.

Önemli: 18+ içerik bulunduran sitelere backlink çalışması yapmıyorum.

Sizden istenilenler: Site adresiniz ve hedef kelimeleriniz. (En fazla 3 adet kelime)

Not: Dilerseniz kendi paketinizi oluşturabilir ve benden fiyat isteyebilirsiniz.

Paketlerde Yer Alanlardan Bazıları:
Paravan Blog, Sosyal İmleme, Sosyal Medya Paylaşımları, Twitter Retweet Çalışması, Facebook Link Paylaşımı, Google+ Paylaşımı, Pinterest Repin, Türkçe Forum Tanıtımı, Web 2.0 Profil Backlink, PDF Backlink, Youtube Video Backlink, Flickr Backlink, Blog Tanıtım Yazısı

Örnek Raporlama:

ornek-rapor-2018.jpg

Ödeme Şekli: İş Bankası, Yapı Kredi, Papara,Kredi Kartı (Online alışverişe açık tüm banka kartları ile de ödeme yapabilirsiniz)
(Ödeme kesinlikle iş öncesi alınır / Fiyatlarda KDV Dahildir)
Fatura Hakkında: Gönderim ücretini alıcı ödeyecek şekilde, faturanızı kargoyla adresinize gönderebilirim.

İletişim:

mail -> legendlord@outlook.com
skype -> legendlord@windowslive.com

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.