Neler yeni
Drag to reposition cover

Youtube Seslendirme Ve Video Montajlarınızı Ücret Karşılığında Hazırlarım

Zeki

WAdmin
SMS Onaylı
TC Onaylı
Site
https://webien.net
Ticaret puanı - 100%
webien.net'in kurucusu ve admini olarak bilinsemde aslında 2000 ile 2012 yılları arasında profesyonel radyo programcılığı geçmişim var. Bu süreçte bir çok reklam ve diğer seslendirme faaliyetleride yürüttüm

Şimdi bu tecrübelerimi youtube ortamına kaydırdım

evet arkadaşlar yotube'den para kazanmanın şartları var neler bunlar 1000 aboneniz olacak ve toplam 4.000 saat izlenmeniz olacak

hal böyleyken etkili bir video hem izlenmenizi arttıracak hem abone kazandıracak.
ben sizin yerinize video montaj yapabilirim işte seslendirmesinden tutun introsuna arka fon müziğine efektine kadar tüm montajı bana ait size kalan sadece metin
Bunların yanında radyo jingle programcı tanıtım (MP3) olarak ve çok amaçlı videoda hazırlanır.

yani metni gönderiyorsunuz gerisini bana bırakıyorsunuz.

fiyat olarak :
5 dakikalık youtube video 100 TL
10 dakikalık youtube video 150 TL
Radyo jingle (mp3) 30TL
Radyo programcı tanıtım (mp3) 1 dakikalık 50TL

Çok amaçlı 2 dakikalık video 70TL

düşünenler bana pm atsın arkadaşlar.

altta kendi seslendirdiğim ve montajını yaptığım demo videolar var izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Erdy

Geunes Internet Hizmetleri
WMod
Kurumsal
SMS Onaylı
TC Onaylı
Site
www.geunes.com
Ticaret puanı - 100%
Bu yönünü hiç bilmiyordum :) Altın bilezik.

Mutlaka işim düşecektir. Geunes üzerinden makale ve seslendirme hizmeti de vereceğim.

Hayırlı işlerin olsun.

emaarist

Kullanıcı
Ticaret puanı - 0%
radyo kanalları için reklam çekimleri gerekiyor çalışmalarınız da güzel biraz daha görsel ağırlıklı ve özgün olması gerekiyor neler yapılabilir? radyo yayını yaptığımız site bu

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:16) Üyeleri Gör