Neler yeni
Webien.Net: Webmaster Forumu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme....

  • Merhaba Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Webien'de Ücretsiz olarak Firmalar bölümüne websiteni ekle bu sayede backlink alarak Google'de ön sıralara çıkarsın
  • Webien, yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla işleyen özgürlükçü bir çalışma platformudur.
  • Webien, kullanıcılara yardımcı olabilecek grafik, tasarım vb. her türlü araç gereç paylaşımları ve Teknoloji adına aklınıza gelebilecek herşeyi sunar.

Yeni ücretsiz PUBG rakibi Apex Legends, Fortnite’a toz yutturdu

webien

yönetici
Katılım
29 Kas 2018
Mesajlar
387
Tepkime puanı
7
Oyunculardan büyük ilgi gören yeni PUBG rakibi Apex Legends, Fortnite‘ın 2 haftada ulaştığı noktaya 3 günde varıyor.Popüler Battle Royale oyunu PUBG, yeni rakibi Apex Legends ile karşı karşıya. Fortnite gibi ücretsiz olarak kullanıcıların indirilmesine sunulan ve Titanfall evreninde geçen Apex Legends ise, ne kadar iddialı olduğunu son rakamlarla açıklıyor. İlk 24 saatte 2,5 milyon oyuncu ve 600 bin eş zamanlı oyuncuya erişen oyun, ilk 3 gün sonuçlarını da paylaştı. Resmi açıklamaya göre en yeni PUBG rakibi ilk 3 günde 10 milyon oyuncu tarafından denenmiş durumda. Bir diğer popüler ücretsiz Battle Royale oyunu olan Fortnite’ın 10 milyon oyuncu barajına ulaşmasının 2 hafta aldığını da kaydedelim.Popülerliği giderek artıyor Yapılan açıklamada oyunun aynı zamanda 1 milyon eş zamanlı oyuncuya da ulaştığı kaydediliyor. PUBG ve Fortnite’taki Battle Royale olgusunu Overwatch tarzı karakterlerle birleştiren oyun bu alanda “tazelenmiş” bir deneyim sunuyor. Belli başlı karakterler...
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Son düzenleme:
Üst