İlan - World Of Wars Türkiye'nin Uzay Strateji Oyunu Moderatör ve Oyuncu Arkadaşlar Arıyoruz | Webien.Net: Webmaster Forumu
World Of Wars Türkiyenin Uzay Strateji Oyunu

İlan World Of Wars Türkiye'nin Uzay Strateji Oyunu Moderatör ve Oyuncu Arkadaşlar Arıyoruz (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
İlan World Of Wars Türkiye'nin Uzay Strateji Oyunu Moderatör ve Oyuncu Arkadaşlar Arıyoruz (1 Kişi içerde)

EVScreativ

Platin üye
GirisimciStartup
Adı
E***
Soyadı
V****
Konular
40
 /
WBN+
53
 Ticaret - 0%    
0   0   0

Site
evscreativ.com
Meslek
Web Developer
Merhaba Arkadaşlar

World Of Wars Türkiye'nin Uzay Strateji Oyunu
margaret!.png

Oyunumuza Moderatör Arıyorum Bu Sistem için çok fazla zaman ve para harçadım şimdi oyunu hem geliştirme hemde oyuncu toplamaya başlıyorum hem oyunun formunda hem oyun içi moderatör arkadaşlar aramaktayım oyun içinde oynayabilecekleri hesaplarıda olacak haftalık karanlık madde veya anti madde verilecek hedefim büyük olduğundan yardımcı olabilecek ve oyun kadrosuna girecek arkadaşlar arıyorum ve bunun için bir çok girişimcilik için heryere başvuru yaptım önümüz açık diye düşünüyorum türkiyede genel olarak geliştirmekte ve ileriye dönük oyun yapan çok fazla az en azından hem oyunu geliştirme yapıyorum hemde oyuncu toplamaya baslıyorum sizde ekibe girmek isterseniz konu altında yazın konuşalım

• Güvenli Profil
  • KingAbdullah

KingAbdullah

Paylaşım ekibi
    Adı
    A*******
    Soyadı
    F*****
    Konular
    74
     /
    WBN+
    53
     Ticaret - 100%    
    2   0   0

Site
    Meslek
    Yazılım
    Detay  
    Adı
    A*******
    Soyadı
    F*****
    WBN+
    53
     Ticaret - 100%
    2   0   0
     Ticaret - 100%
    Meslek
    Yazılım
    PHP   PHP
    1. İleri düzey
      90%
    PHP   CSS3
    1. İleri düzey
      90%
    Moderatör olmak isterim

Yorum

apsunucu

Silver üye
    data center firması
    Adı
    A**
    Soyadı
    A****
    Konular
    3
     /
    WBN+
    3
     Ticaret - 0%    
    0   0   0

Site
    www.apsunucu.com
    Meslek
    WEB BİLİŞİM
    Detay  
    Adı
    A**
    Soyadı
    A****
    WBN+
    3
    Site
    www.apsunucu.com
     Ticaret - 0%
    0   0   0
     Ticaret - 0%
    Meslek
    WEB BİLİŞİM
    Tecrübe
    Uzman
    Diğer sitelerim
    https://www.apsunucu.shop
    Üyelik tipi
    1. Kurumsal
    Enpara   Hesap
    TR490003200000000089699304
    Enpara   Hesap
    TR92 0001 0002 2284 0988 5750 02
    Enpara   Hesap
    TR94 0004 6005 2588 8000 0837 48
    Enpara   Hesap
    TR020006400000120003089859
    Enpara   Hesap
    1778103236
    Photoshop   Photoshop
    1. İleri düzey
      90%
    İllüstratör   İllüstratör
    1. İleri düzey
      90%
    İllüstratör   UI / UX tasarım
    1. İleri düzey
      90%
    PHP   PHP
    1. İleri düzey
      90%
    PHP   CSS3
    1. İleri düzey
      90%
    PHP   JavaScript
    1. İleri düzey
      90%
    Moderatör Olmak İsterim Size Uygunsa Tabi

Yorum
    Tips
    İpucu
    Benzer konular
    Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
    EVScreativ World Of Wars | Dünyalar Savaşı Resmi Açılış Ve Oyun Başlangıcı Web Site Tanıtım 2
    EVScreativ World Of Wars | Dünyalar Savaşı Resmi Açılış Ve Oyun Başlangıcı Web Site Tanıtım 2
    N Dünyanın dört bir tarafına ekonomik kargo hizmeti - World Lojistik Web Site Tanıtım 0
    memar Kıbrıs Dahil Tüm Türkiye'nin Nöbetçi Eczane Apisi PHP 0
    deserto Türkiye İtalia Kişisel Değerlendirmem Spor 2
    KingMortal Satış ✅ Anindaonay.net ✅ - Türkiye'nin En Uygun Mobil Onay Sitesi Mobil Onay Alım & Satım 3
    induiduel Satış Android WebView 🔥| Türkiye'nin En Kaliteli ve Güvenilir Adresi 🏆 Mobil Uygulama Alışverişi 4
    I Satış FenomenZirve Türkiye'nin En İyİ Ana Bayi Paneli İnstagram 1K Türk Takipçi 2.25₺ Bot Takipçi 0.65₺❤⚡100₺ 10₺ Bonus🎁😍 Takipçi Alım & Satım 7
    S Kiralık 15 TL'den Başlayan Fiyatlarla Türkiye, Almanya, Fransa Lokasyon Sunucular Sanal Sunucu Kiralama 0
    S Kiralık Aylık 15 TL'den Başlayan Fiyatlarla Türkiye, Almanya, Fransa Lokasyon VDS/VPS Sanal Sunucu Kiralama 0
    Nyhmpex Garry's Mod Türkiye'nin en büyük ve tek aktif platformu Web Site Tanıtım 0
    S Kiralık Aylık 15TL'den Başlayan Fiyatlarla Türkiye, Almanya ve Fransa Lokasyon Sunucular! Sanal Sunucu Kiralama 0
    S Sonsuz Hosting® - Türkiye'nin Hosting Barındırma Merkezi | 2020 - ∞ Hosting Genel 1
    Soner Google 2020 Türkiye'de En Çok Aran Kelimeler Google 0
    FiBuHosting Satış A Class IP SEO Reseller | Cpanel | CloudLinux | SSL | Imunify360 | %200 CPU | WHM Panel | Türkiye Lk Reseller Hosting Satışı 0
    Soner Wonder Woman 1984 Türkiye vizyon tarihi oldu TV, Sinema ve Dizi Yorumları 0
    P Pcshift.net Türkiye'nin Yeni Teknoloji Forum Sitesi! Web Site Tanıtım 0
    erencan Satış Türkiye Lokasyon C Panel Reseller ⭐SSD Disk Performansı ⭐ 7.99 TL Den Başlayan Fiyatlarla ⭐ Reseller Hosting Satışı 0
    G Global Ekspress Türkiye'nin Yeni Pazaryeri ! Firma Dizinleri 0
    wmgerecleri Yandex Türkiye Kapanıyor Mu? Teknoloji Haberleri 0
    SONYAZILIM Satış 🌟 Türkiye'nin En Gelişmiş Kurumsal Scripti 🌟 Tek Panel Sınırsız Tema 🌟 7 Gün Ücretsiz Dene! 🌟 Ücretli Script Satışı 5
    C Kiralık Türkiye Lokasyon SSD Disk VDS 🚀Otomatik Kurulum🚀 Panelden Formatlama🚀Ücretsiz Plesk Panel Sanal Sunucu Kiralama 1
    A Koton: Türkiye'nin Öncü Moda ve Giyim Markası Web Site Tanıtım 0
    C Satış JokerSMM - Türkiye'nin En Ucuz ve En Kaliteli Servisleri Bizde ⚡ Anlık & Hızlı Servisler 🚀 Hesap Alım & Satım 3
    Medyadark Satış MEDYADARK.COM | Türkiye'nin Jet Hızında En Yeni Paneli⚡%100 Türk Takipçi-Beğeni-Ücretsiz İzlenme⚡ Hesap Alım & Satım 2
    FiBuHosting Satış Yıllık 4,99 ₺ | 2 GB %100 SSD Disk | Plesk | Linux | %100 CPU | Türkiye Lokasyon | E5-2690v2 CPU Hosting Alışverişi 0
    Soner Xiaomi Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra Türkiye'ye uğramayacak Akıllı Telefonlar & Tablet 0
    Soner Alexa Türkiye'nin En Değerli 20 Sitesi Alexa 0
    G Türkiye'de Faaliyet Gösteren Bankalar Web Site Tanıtım 0
    Soner Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Türkiye'de Oyun Konsolları 0
    Geunes.Int Türkiye de viski satışının en yüksek olduğu ilk 5 yer Gündemdeki konular & Haberler 0
    F Türkiye'yeden Güzel Bir Social Proof Hizmeti Web Site Tanıtım 2
    V hizmetliler.com Türkiye Hizmetli ve İşçi Toplulugu Web Site Tanıtım 17
    H Türkiye Paylaşım Platformu / Türkiye Paylaşım / www.brturkiye.com Web Site Tanıtım 0
    Geunes.Int Türkiye Siber Saldırı Altında Gündemdeki konular & Haberler 1
    Geunes.Int Türkiye Devleti vatandaşına para yerine IBAN numarası verdi Gündemdeki konular & Haberler 0
    Soner Ve Corona Virüsü Türkiye'ye Geldi..... Gündemdeki konular & Haberler 3
    Geunes.Int Karantina Sedyesi - Türkiye Sağlık 0
    Garfield Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu Açıldı! Fikir ve Projeler 0
    Zeki Google Türkiye'den Çekilebilir Google 0
    S DİZİN SMM TÜRK - İnstagram Beğeni Satın Al | Smm Panel Türkiye | Firma Dizinleri 0
    S Kadın Fan - Türkiye'nin Kadın Sitesi Web Site Tanıtım 0
    Zeki Netflix Türkiye'nin ikinci dizisi olan Atiye'nin teaser fragmanı yayınlandı TV, Sinema ve Dizi Yorumları 0
    D Satış Türkiye Lokasyon TIER III SSD VDS | 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla | Gelişmiş Yönetim Paneli Sanal Sunucu Kiralama 1
    O Türkiye'nin ilk webmaster şarkısı için seslendirme sanatçısı aranıyor! İş Verenler 0
    webien Netflix, Türkiye'de Ne kadar Aboneye Ulaştığını Açıkladı TV, Sinema ve Dizi Yorumları 0
    O youtube türkiye haberleri Web Site Tanıtım 0
    M Kiralık Türkiye & Fransa Lokasyon Seçenekleri - Yüksek Performans ve Hız - Opsiyonel DDoS Koruma Seçeneği Sanal Sunucu Kiralama 0
    G Satış ProxyV6.Com İnstagram Uyumlu İPV6 | İPV4 Proxy Satışı| Türkiye Lokasyon Hosting Alışverişi 0
    L ProxyV6.Com İnstagram Uyumlu İPV6 | İPV4 Proxy Satışı| Türkiye Lokasyon Hosting Alışverişi 1