WordPress Movifox Responsive Dizi – Film Teması | Webien.Net: Webmaster Forumu

WordPress Movifox Responsive Dizi – Film Teması

Şu anda okunan
WordPress Movifox Responsive Dizi – Film Teması

Katılım
29 Kas 2018
Mesajlar
563
Beğeni
164
WBN Puan
0
  Ticaret - 0%
Yaş
37
Konum
#
Site
webien.net


WordPress Dizi Teması
Movifox çok amaçlı kullanım için geliştirilmiştir. Film teması, dizi teması ve anime teması olarak mükemmel bir uyum ile kullanabilirsiniz. Temada yer alan “Anasayfa Builder” özelliği ile toplam 7 adet widget’i ve her bir widget için 10’larca ayar seçeneği ile 100’lerce farklı kombinasyon yapıp istediğiniz anasayfayı özgürce tasarlayabilirsiniz.
Seo Dostu Bir WordPres Teması
Temanın en büyük özelliklerinden birisi ise güçlü Seo altyapısına sahip olmasıdır. Arama motorları tarafından kolayca algılanabilir güvenli kod yapısı sayesinde yüksek hitlere ulaşabilmenize olanak sağlar.
Mobil Uyumlu (Responsive)
Responsive özelliği ile sitelerinize tüm mobil cihazlarda harika bir görüntü kazandırır ve sitenizi kullanıcı dostu haline getirir
 • Responsive Tasarım
  Responsive özelliği Movifox temasına mobil uyumluluk kazandırmaktadır. Telefon, Tablet ve Laptop ekranlarına karşı duyarlıdır.
 • Geliştirilmiş Kaynak Sistemi
  Dil seçimine göre kaynak seçimine olanak sağlayan movifox kaynak sistemi ile sınırsızca alternatif kaynak oluşturabilirsiniz.
 • Bir Tema İçerisinde 4 Tema
  İsterseniz Film, İsterseniz Dizi hatta Anime ve Magazin siteleri için bile kullanabilirsiniz. Gelişmiş altyapısının sunduğu özelliklerle tamamen özgürsünüz.
 • Keremiya Tema Paneli
  Movifox; KeremiyaPanel adlı gelişmiş tema yönetim paneline sahiptir ve bu panel hiç bir kod satırına dokunmadan temayı kolayca kontrol etmenizi sağlar.
 • Anasayfa Builder
  Özel tasarlanmış 7 farklı bileşen ile yüzlerce farklı kombinasyon oluşturabilir ve anasayfanızı istediğiniz görünüme kolayca getirebilirsiniz.
 • İçerik Ekleme Kolaylığı
  İçerik eklemenizi kolaylaştırmak için ufak içerik panelleri yer almaktadır. Fazlasıyla anlaşılır olmakla birlikte panel içerisinde imdb botu ile tek tıkla film, dizi içeriğini getirebilirsiniz.

link silindi
 
Son düzenleme:

instyler

kullanıcı
Katılım
10 Eyl 2019
Mesajlar
3
Beğeni
0
WBN Puan
0
  Ticaret - 0%
Konum
Türkiye
bunu bir denesene
bu da değil kardeşim. Kurmaya gerek yok, temanın içindeki dosyalardan çakma olduğu belli, keremiya panel yok bir kere, yapısı bozuk. emin değilseniz bence dosyaları paylaşmayı durdurun, virüs vs. varsa sitenizin adı kirlenmesin.
 
Katılım
29 Kas 2018
Mesajlar
563
Beğeni
164
WBN Puan
0
  Ticaret - 0%
Yaş
37
Konum
#
Site
webien.net
eksik dosyalar var baktım her paylaşımıda kurup bakamıyoruz hit kazanayım diye böyle yanıltanlarda şerefsiz zaten kusura bakma kardeşim konu kilit. bundan sonra paylaşımlara dikkat etcez anlaşılan.
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst