Neler yeni

Windows 10 Wifi sorunu

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
27
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
arkadaşlar merhaba windows 10 kullanıyorum ve orjınal surum modemden bılgısayara ag kablosu yetmedıgınden wıfı adaptoru aldım alıcı bılgısayara taktıgımda wifi leri goruyor ama sorun su kı "bu aga baglanamadı" hatası alıyorum bununla ılgılı ne yapmalıyım hıc bır aga baglanmıyor baska adaptor de aldım aynı ne yapmalıyım

Ekli dosyayı görüntüle 4095
kullandın modemı oto vps al guvenlık sorunu yasıyorsun

Yorum

Turgut K.

İlaydam
Ad
Soyad
Konular
109
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Şahsına Münhasır
soyle yaparmisin, kendI modem arayuzune gir sifreyi baska tur kodlama sekilini secip denermisin?

8266ac7e29cb6d7c50f3103010d17c85

misal sadece web kodlamali bir sifre gir wifi sifresine

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
bunları denedım ama sadece WEBP denemedım ondada tuhaf bı uyarı verdı guvenemedım ordakı yazıya nasıl yapcam modem wıfı sıfresını karmasık sembollu yaptım ama yıne dedı

Screenshot_79.png

Yorum

Turgut K.

İlaydam
Ad
Soyad
Konular
109
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Şahsına Münhasır
büyük olasılıkla wpa2 destekmiyor olabilir, birşey olmaz web de kullanabilirsin yani denemek amaçlı basit bir şifre gir ve bağlanmayı dene

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
yok abi aynı bırsey sormak ıstıyorum drıver gormedım bu adaptorun ıcınde ondan olma ıhtımalı nedır

Yorum

Turgut K.

İlaydam
Ad
Soyad
Konular
109
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Şahsına Münhasır
windows 10 otomatik olarak güncellemelerle o driveri yüklemiştir çoktan kullanıma hazır, birde orda 5ghz devre dışı bırakarak normal 2.4ghz olması gerek otomatikmen birde böyle dene.
5 g hızını desteklemeyebilir oda olabilir

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
abi şuanda herseyı denedım dedıgın gıbı yaptım hatta misafir wifi girişte var şifresiz oluşturuyor onda bıle dırek bu aga baglanamadı dedı cıldırcam :(

Yorum

Turgut K.

İlaydam
Ad
Soyad
Konular
109
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Şahsına Münhasır
çok garip, o adaptor büyük ihtimal wpa2 şifreyi desteklemiyor veya bağlantı hızını destkemiyor.. benimde başıma gelmişti nano wifi adaptörüm vardı aynı sorunu bu şekilde cözmüştüm.
Yeni modemlerle bazen uyuşmuyorlar, aklıma başka bişey gelmiyor yani firewall desen sanmıyorum cunki firewall dışardan içeriye gelen giden ilgili çalışır.
uzak bağlantı kurmamız mümkünmü?

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
abi ozaman en kolay yoldan bu wifi adaptorunu aldıgım yere gıdeyım anlatayım durumu

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
allah razı olsun valla başınızı şişirdim abi hepinizin cok saolun yardımlarınız ıcın

Yorum

Turgut K.

İlaydam
Ad
Soyad
Konular
109
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Şahsına Münhasır
abi ozaman en kolay yoldan bu wifi adaptorunu aldıgım yere gıdeyım anlatayım durumu

olur, tam emin olmak adına diyorum tüm yaptığımız ayarları tekrar eski haline getir ve tekrar adım adım yeniden dene.
Denetim masadındaki protokol alanını eski haline getir oraya birdaha dokunma ondan olacağını zannetmiyorum, şu kesin Adaptor ve Modem arasında uyumsuzluk var ondan kaynaklıyor.
O adımları tekrar dene modemi açıp kapatmayı sakın unutma, misal WPA2 den Web şifrelemeye geçerken mutlaka yeniden başlatman gerekir ayarlar kayıt olması için.
bu adımları uygula baktın olmuyor, Amazon ve internet üzerinden 5G hızını destekleyen yeni nesil Nano Wifi adaptorünü öneririm.
ricaa ederim

Son düzenleme:
Yorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.