Neler yeni

Satış Werock Radyo Scripti

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
ÖZKAN
Soyad
IŞIK
Konular
4
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Vip Tema Web Tasarım AŞ
Detay  
Meslek
Vip Tema Web Tasarım AŞ
Photoshop   Photoshop
  1. Orta düzey
    50%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. Orta düzey
    50%
PHP   JavaScript
  1. Orta düzey
    50%
Werock radyo tasarımı ve scripti, mobil uyumlu olup yönetim paneli üzerinden tüm değişiklikleri yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Werock radyo scriptinin diğer radyo scriptlerimizden en ayırt edici farkı çoklu radyo istasyonu eklenebilmesidir. Aynı zamanda sayfa geçişlerinde radyo yayını kesilmez, çalmaya devam eder.
werock-radyo-web-tasarimi.webp

Özellikler
  • Sınırsız blog oluşturabilir, dilerseniz önemli bulduğunuz haber veya bloglarınızı manşette gösterebilirsiniz.
  • Sınırsız etkinlikler oluşturabilirsiniz, etkinlikler tarihi geçmemiş ve geçmemiş etkinlikler olarak belirgin bir şekilde listelenir. Etkinliğin yapılacağı yer google haritalar APInı kullanılarak yapılmıştır.
  • Sınırsız radyo programcısı ekleyebilirsiniz.
  • Sınırsız video ekleyebilirsiniz. Videolarınız youtube üzerinden id kullanılarak eklenmekte olup video görselleri HD kalitede api kullanılarak çekilmektedir.
  • Sınırsız kategorilere ayrılmış fotoğraflar ekleyebilir, albümler oluşturabilirsiniz.
  • İletişim sayfası, hakkında sayfası gibi sabit sayfalar bulunmaktadır
  • Yönetim paneli üzerinden tüm sayfaların seosunu ayarlayabilir, özelleştirebilirsiniz.
  • Sosyal medya butonları ekleyebilirsiniz.
  • İstek gönderebilirsiniz, aynı zamanda istek alımını yönetim paneli üzerinden geçici olarak açıp/kapatabilirsiniz.
  • Sms ve eposta abonelik formları üzerinden kendi bülteninizi oluşturabilirsiniz.
  • Sınırsız radyo istasyonu ekleyebilirsiniz.
  • Sınırsız blog kategorileri oluşturabilirsiniz.
  • Yönetim paneli üzerinden istekleriniz 15 saniyede bir sayfa yeni gelen isteklerle doldurulur. Hiç bir şey kaçırmasınız.
  • Werock web tasarımı yönetim paneli ve arayüzü, tamamen ajax kullanılarak yazılmıştır.
  • Dinamik Sitemap özelliği ile site haritanızı bir kere gönderin, siz içerik ekledikçe google tarafında otomatik güncellensin.
  • Top 10 yine API kullanılarak otomatik itunnes üzerinden çekilmektedir. İstenirse manuel top10 yönetim panelinden oluşturulabilmektedir.
DEMO VE SATIN ALMA BİLGİLERİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.