Webmaskar - Webmaster Bilgi Forumu (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Webmaskar - Webmaster Bilgi Forumu (1 Kişi içerde)

Emre KRMN

Kullanıcı
Konular
2
WBN Puanı
3
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Ad Soyad
Emre KRMN
Meslek
E-Ticaret Yöneticisi
Detay  
WBN Puanı
3
0   0   0
Ad Soyad
Emre KRMN
Meslek
E-Ticaret Yöneticisi
Tecrübe
9 yıl
Uzmanlık alanları
mybb, vbulletin
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Enpara   Hesap
8767170505
Photoshop   Photoshop
  1. Orta düzey
    50%
PHP   PHP
  1. Orta düzey
    50%
Whatsapp
05366543512
Facebook
emrekaramanblk
Instagram
http://instagram.com/emre.krmn
Emre KRMN Dizine yeni bir link ekledi.

webmaskar.com temel amacı insanların ücretsiz olarak tartışabileceği ve yardım bulabileceği bir forumdur. Forum bölümlerimiz, temamız, üye gruplarımız, profil sayfamız ve konu düzenlerimiz kesinlikle üyelerimizin rahatlığı baz alınarak hazırlanmış olup ziyaretçilerimiz için dahi bir çok kolaylaştırmalar sağlanmış olup, sağlanmaya devam edilmektedir. Bunlara örneğin kayıt ol sayfamızın ne kadar çok sadeleştirildiği örneğini verebiliriz. Forumumuza gelen ziyaretçimizi kayıt olurken dahi düşünen bir zihniyetle yolumuza devam ediyoruz.

Hedefimiz tıklanması, kitlesi, saygınlığı ve güvenilirliği yüksek olan bir forum yaratmaktır. Görevimiz site tanıtım alanında ideal forumculuğu yaşayabilmenizdir. Türkiye'de teknoloji ve internet alanındaki gelişmeler, tüm dünyada aynı alandaki gelişimin arkasından geliyor maalesef. Ülkemizde bu alandaki gelişimlere bir nebze katkımız olsun istedik ve webmaskar forumunu kurmaya karar verdik. Belki büyük bir atılım değil ancak bazı hedeflerimiz var. İnternet'te bulunan webmasterlık ve yazılım ile ilgili Türkçe kaynakların eksikliğini gidermek ilk hedefimiz. Bu sayede büyük bir forum topluluğu ile geniş bir bilgi ağına sahip olmak istiyoruz.

Forumda webmaster'ları yakından ilgilendiren bir çok kategori bulunmaktadır. Google Adsense, Adwords ile ilgili tartışmalar bulunmakta. Bir çok konuda "Nedir?" tarzında içerikler bulunmakta. Domain&Hosting, Grafik&Tasarım, PHP,HTML,CSS... , WordPress, XenForo vs yazılımlar, SEO tartışmaları ve konuları, gibi içerikler bulunmakta. Ayrıca Ticaret kategorisinde; site, sosyal medya hesapları, script yazılımları, domainler, grafiksel template'ler ve diğer sanal satışların alış-verişi yapılmakta.

Herkesi bekleriz. Selamlar, saygılar..

Linke git...

Bu konuya kimler baktı? (Toplam:6)

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
N H4cktivizm XYZ Webmaster Forumu Web Site Tanıtım 2
KzbnGvn Webmaster Girişimleri ve Dijital Girişimler Firma Dizinleri 0
wmklubu.com İlan Webmaster Forumu Mod Alımı Ortak Arıyorum 2
P BirTekno Webmaster & Teknoloji Web Site Tanıtım 0
Zeki DUYURU En iyi webmaster forumları videosunda webien' de yer alıyor Duyurular 10
S Açılışa özel 150 TL değerinde STEAM Cüzdan Kodu Çekilişi! lausoak.net - Webmaster Forumu Web Site Tanıtım 4
Freelanceizmir Satış Webmaster arkadaşlara özel webien için %50 İNDİRİM ile Tasarım hizmetleri. 15 Yıl Tecrübe. Sorunsuz İşlem. Ücretli Tasarım Satışı 0
A Apsis Eğitim - Youtube Kanalı ve Bloğumuz - Yazılı ve Videolu webmaster, internet konulu kaynaklar. Web Site Tanıtım 2
S Her 100 mesaj için 7,5 TL veren webmaster forumu Sürüm Notları Web Site Tanıtım 9
ferdi SİZCE YENİ NESİL EN İYİ WEBMASTER FORUMU HANGİSİ? (ANKET) Webmaster Genel 13
Zeki WBN GRİ MODERN WEBMASTER TEMAMIZ YAYINDA Duyurular 4
Zeki Webmaster Araçlarımızda Bazı Kolaylıklar Webmaster Genel 1
B Para Ödüllü Webmaster Forum Webmaster Genel 0
B Webien.Net Dost Webmaster Forumu Web Site Tanıtım 1
Zeki Webmaster araçlara üye paneli eklendi Duyurular 0
Zeki webmaster araçlarındaki bazı hatalar düzeltildi ve Yeni özellikler eklendi Duyurular 7
E WebMaster Forumu | Tüm Ayarları Yapılmış | Forum İçi Yapılandırma Yapılmış | Maliyetinden Çok Daha Ucuza | AAACCİİLL | Web Site Alım & Satım 6
S Yeni Nesil Webmaster Forumu - SurumNotlari.NET Web Site Tanıtım 4
obirninja obir.ninja <- Webmaster / seo paylaşım blog Web Site Tanıtım 0
ferdi Webmaster Forumu Açacaklar İçin vBulletin 3.8x xRec Kab10 Teması vBulletin Temaları 0
K Kutay Ali Uluçay - Webmaster Yeni Başlayanlar 1
B Webmaster domaini aranıyor. Domain Arıyorum 0
webien vBulletin Ücretsiz Webmaster Forum Teması 3.8.x vBulletin Temaları 0
O Türkiye'nin ilk webmaster şarkısı için seslendirme sanatçısı aranıyor! İş Verenler 0
A Yeni nesil webmaster forumu; Webnoly.com Web Site Tanıtım 0
S WebmAster forumu olarak başarılı olmuş Off-Topic 1
webien Webmaster'lar için en iyi HTML editor programları Webmaster Pogramları 0
H Satış Webmaster Yardımcısı v1.0 Çıktı | Artık Domain Sorgulamak Çok Kolay ! Program Alım & Satım 0
Zeki Aygün Webmaster Forumu İyi Yerlere Nasıl Gelir ? Webmaster Genel 0
webien Google Webmaster Araçları Kaydı Nasıl Yapılır? Webmaster Genel 0
Zeki Aygün Webmaster Forumu Kurmak İçin İlk Adımı Atın Webmaster Genel 0
B Evde Can Sıkıntısına Son; Rengo Bilgi Yarışması Mobil Oyunlar 0
S Güncel Bilgi Sitesi Web Site Tanıtım 1
Soner .Htaccess Kullanımı ve İpuçları Detayli Bilgi Yeni Başlayanlar 1
E Bilgi Talebi Webmaster Genel 25
F 1-N - Yeni bilgi portali Web Site Tanıtım 5
A Kripto para bilgi kaynağı kriptosozluk.net açıldı. Web Site Tanıtım 0
O Kassasystemen Bilgi Web Site Tanıtım 0