Web Tasarımın Önemi Nedir? | Webien.Net: Webmaster Forumu

Webien webmaster forumlarına Hoşgeldiniz.

* Burada tamamen onaylı gerçek kişiler ile güvenli alışveriş yapın.

* Günde iki defa konunuzu otomatik en başa yükseltin (Ücretsiz)

*  webien tasarımlarını  ücretsiz indirin. Bütün bunlar ve daha fazlası!

Web Tasarımın Önemi Nedir?

Şu anda okunan
Web Tasarımın Önemi Nedir?

WBN Puanı
183
Ticaret - 0%    
0   0   0
  • Konuyu başlatan
  • Admin
web tasarım nedir

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

FİRMALAR İÇİN KURUMSAL SİTELER
Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

WEB TASARIMI YAPTIRMANIN ARTILARI VE ÖNEMİ
Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web tasarım hizmeti ile:

• Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.
  • Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır.
  • Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.
  • Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.
  • 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
  • E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.
  • Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.
  • Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.
  • Güven aşılayacaklar.
  • Satış ve pazarlama gelirleri artacak.
  • Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.
  • Başarıya giden yolda anahtar olur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
derman38 Sadece Webien.net'e Özel HostX WHMCS Web Hosting Theme WHMCS 0
FiBuHosting Satış 🚀FiBuHosting - Tüm Web Hosting ve Reseller Paketlerde Net % 35 İndirim!🚀 15 Gün İade Garantisi! Hosting Alışverişi 0
Soner Web Tasarım Prensipleri Web 2.0 0
Soner Web 2.0 Araçları Nedir Web 2.0 0
trteknet Web Sitesi Yaptır - Web Yaptır Firma Dizinleri 0
Soner Web Sitenize Hangi Siteden Kaç Kişi Geldiğini Öğrenin Webmaster Tools & Google Analytics 0
trteknet Tanıtım Web Sitesi Olmayan İşletme Kalmasın webyaptir.com Web Site Tanıtım 0
Soner Web Sitesi Trafiğini Arttırmak Google 0
ferdi Kişisel Web Site Scripti - HTML Ücretsiz Scriptler 0
Soner Web Sitesi Tasarlarken Yapılan Hatalar Yeni Başlayanlar 0
Soner Fireworks Nasıl Web Site Yapılır Yeni Başlayanlar 0
B Tanıtım Web Siteni Tanıt Web Site Tanıtım 0
Erdy Az Kişinin Bildiği Muhteşem Web Siteleri Yeni Başlayanlar 1
Erdy Web Mobil Etkileşimli Android Uygulamaları Gerçekleştirme (Ücretsiz) Video Anlatımlı Konular 0
wmgerecleri WebClos Derin Web Forumu Firma Dizinleri 2
tuncayalp Dns Angel ile Çocuklar için Uygun Olmayan Web Sayfalarını Engelleyin Webmaster Pogramları 0
trteknet Tanıtım Web Sitesi Yaptır - Web Yaptır Web Site Tanıtım 0
Hostgener Hostgener | Herkes İçin Web Hosting, Reseller, Alan Adı Firma Dizinleri 1
wmgerecleri karşılıklı olan web sitenize organik hit kasabileceğiniz bir program Off-Topic 5
wmgerecleri hastane icon setleri web tasarımcılar için işe yarayabilir geliştirilebilir :) İkonlar 3
wmgerecleri İlan web sitesine ortak aranıyor Ortak Arıyorum 23
Bilim Dil.web.tr Gönüllü Ekibini Oluşturuyor! Sosyal Projeler 10
Bilim Dil.web.tr - Yabancı Dil Portalı [BETA] Fikir ve Projeler 13
Soner Web Tasarım Metin Biçimlendirilmeleri Yeni Başlayanlar 0
T Haftalar Sonra Coşma Yaşadık Yeni Web Sitem Off-Topic 9
Dr.Rantisi Web Tasarıma Nasıl Başlarım HTML - CSS - XML 11
wmgerecleri benim forumda sıkıntı çıktığı için web sitenin forumunu webien Off-Topic 9
MsqNetwork Satış ⭐ Web Sitenizi Mobil Uygulamaya Dönüştürelim - Kampanya ⭐ Android & IOS Alışveriş 2
wmgerecleri Web Sitemizin Yeni Projesi Yayında +güncellendi Webmaster Haberleri 43
FiBuHosting Satış 23 Nisan'a Özel Tüm Web Hosting Paketlerinde % 23 İndirim Fırsatı! Kupon Kodu : 23Nisan Hosting Alışverişi 2
MsqNetwork Satış ⭐ Web Sitenizi Mobil Uygulamaya Dönüştürelim - Kampanya ⭐ Android & IOS Alışveriş 0
Erdy Web sitenize Engelli Araçları ekleyin Javascript Programlama 0
Soner Bing Web Yöneticisi Araçları için Sosyal Ağlar Girişi Yahoo, Bing ve Diğerleri 0
ferdi Web Masterlar İçin Tek Sayfa Kişisel Scripti Ücretsiz Scriptler 3
Erdy Satış Ögrenciler İçin Ücretsiz Web Hosting Paketi " Web Öğrenci " Hosting Sponsorluk 1
B Project SECURITY v4.1 – Web Sitesi Güvenliği, Spam Koruycuu Güvenlik Duvarı Scripti Ücretsiz Scriptler 2
kralmetin0606 Php Masaüstü Görünümlü Web Sitesi Scripti Ücretsiz Scriptler 0
Soner Web Tasarım Nedir? Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Yeni Başlayanlar 1
Erdy 🔔 Yılların Web Hizmetleri ⭐ Tecrübesi | 🚀 Reseller Kampanyaları 🔔 Reseller Hosting Satışı 5
Soner Yeni Başlayanlar İçin Web Tasarım Yeni Başlayanlar 0
tugayozbilgic Satış Web sitelerinize Organik Hit SEO Hizmet Paketleri 14
hscbilisim Satış HSC BİLİŞİM VE WEB YAZILIM HİZMETLERİ Hosting Alışverişi 4
tuncayalp Web Sitenize Modern Slayt Ekleyin jQuery 0
tuncayalp Web Sitenizde Arka Planda Video Oynatın jQuery 0
derman38 Web ajans içerik yönetim sistemi Cms Ücretsiz Scriptler 4
Soner 8 Adımda Kaliteli Bir Web Sitesi Yapma Yeni Başlayanlar 1
tuncayalp Web Tasarım Firma Scripti PHP (Görsel Harika) Ücretsiz Scriptler 5
B Gelişmiş OGame Web Tabanlı Oyun Scripti İndir Ücretsiz Scriptler 0
Zeki CSS'i Web Sayfalarına Eklemeyi, Tanımlarını ve Dikkat Etmemiz Gerekenleri Anlattım Yeni Başlayanlar 2
ferdi Eyapim web Tasarım V4 Scripti (Webien farkı) Ücretsiz Scriptler 11