Web Sitemizin Yeni Projesi Yayında +güncellendi

wmgerecleri

webclos.net
Bronz Üye
T.C. Onaylı
SMS Onaylı
Site
webclos.net
Ticaret - 0%
0   0   0
Web Sitemizin Yeni Bir Proje ye Adım Attığımız Bu yolda @kralmetin0606 Desteğiyle Bitirmiş Bulunmaktayız Emeğine Teşekkür Ederiz Bu yolda Birlikte Yürüyeceğiz Ve Webien.net Ailesiyle Birlikte bu Yolda Devam Etmekteyiz Her Yönüyle Adım Atacağımız Bu yolda Herkesin Desteği Olacaktır Amacımız Piyasadan farklı ve forum destekli daha kurumsal yönüyle ileri gelen en iyi eski ekipleri toplayacağız web site webien ve wmgerecleri ile devam edecez
Herkesin Fikirleri Ve görünüş bakış açısı bizim için önemlidir daha eksikler olması nedeni ile şuanda tek bir foruma bağlantı vermekteyiz bağlantı çıkış backlinklerimiz sadece wmgerecleri ve webien forumlarına olacaktır

wmgerecleri.jpg

Web Site Adresi: WMGereçleri- Webmasterların Vazgeçilmezi
%100 seo uyumlu ve googlede çok iyi sıralamalar elde edilecektir

wmgerecleri

webclos.net
Bronz Üye
T.C. Onaylı
SMS Onaylı
Site
webclos.net
Ticaret - 0%
0   0   0
Baktimda webmaster kaynaklarını bir blog portal şeklinde olması güzel bir düşünce olmuş temada ayrı güzel üstüne gidildimi çok trafik alır.
zaten herkesin emeği içinde oldumu çok güzel olacak :) bir ekmek varsa bunu herkesle bölecem çünkü böyle gerektirir önceden çoğu kişi siteyi gözümde soğutturmuştu sonradan öyle bıraktım domain eskisin diye ve daha çok oğraştığımızda ileriye gideceğinden şüphem yok zaten webien ile bu yola gireceğim için hiç birşeyden sıkıntı çekeceğimi sanmam web tasarım kısımları webiende bırakırım bende grafik kısmına bakarım yani herkese ekmek olacak bir tekne oldu :) tek başıma ilerletemiyordum sağol kralmetin ismi gibi kral geldi yardım ediyor çok iyi yerlere geleceğiz hemde çok :)

kralmetin0606

M.K.A
Bronz Üye
T.C. Onaylı
SMS Onaylı
Ticaret - 100%
1   0   0
Webmaster gerecleri dendiginde boyle poral akla gelir sadece forum olsaydı biraz amacı dışında kalırdı. Forumun arka planda kalması güzel düşünülmüs
Bence de webmaster gereçleri psd html css vs vs gibi içerikler barındırmalı forum ise işin arka planı (background) diyelim :)

Zeki

Wadmin
T.C. Onaylı
SMS Onaylı
Site
webien.net
Ticaret - 100%
2   0   0
ürün sütunları uzun duruyor biraz kısaltılsa daha iyi olur düşüncesindeyim
@media (min-width: 768px)
bootstrap.min.css:6
.col-md-4 {
  1. -ms-flex: 0 0 33.333333%;
  2. flex: 0 0 33.333333%;
  3. max-width: 33.333333%;
}
genişiliği %33 verilmiş ok yüksekliğinide max-height: 100px veya belirlediğin bir değer olsa güzel olur

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:9) Üyeleri Gör