Uygun Fiyata .com Kaydeden Firmalar? (Detaylı Anlatım) | Webien.Net: Webmaster Forumu

Webien webmaster forumlarına Hoşgeldiniz.

* Burada tamamen onaylı gerçek kişiler ile güvenli alışveriş yapın.

* Günde iki defa konunuzu otomatik en başa yükseltin (Ücretsiz)

*  webien tasarımlarını  ücretsiz indirin. Bütün bunlar ve daha fazlası!

Uygun Fiyata .com Kaydeden Firmalar? (Detaylı Anlatım)

Şu anda okunan
Uygun Fiyata .com Kaydeden Firmalar? (Detaylı Anlatım)

WBN Puanı
3
Ticaret - 100%    
1   0   0
Not: Konu düşündüğümden fazla vaktimi aldı, bir beğeniyi veya yorumu çok görmezseniz sevinirim. :)

Merhaba hocalarım. Son birkaç gündür birden fazla firmadan uygun fiyata .com domain kaydediyorum ve sizlerinde bu firmalardan yararlanmanız için konu açmaya karar verdim. İnşallah bu konu uygun fiyata domain kaydetmek isteyenlere ilham olur. :)

İlk firmamız Godaddy. Godaddy üzerinden KDV dahil 1.17€ gibi bir fiyata domain kaydedebilirsiniz. Ancak bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez yararlanabilir ve yararlanmak için daha önce benzer kampanyadan yararlanmamış olması gerekiyor.

Godaddy üzerinden uygun fiyata domain kaydetmek için tıklıyoruz. Daha sonra almak istediğimiz domaini sepete ekleyip sallama bilgiler ile kaydoluyoruz. Eğer daha önce bu kampanyadan yararlandıysanız daha önce Godaddy üzerinde kullanılmamış bir sanal kart ve mail adresi açıp ödeme yaparak domaini kaydediyoruz. :)

Burada dikkat etmeniz gereken bir husus eğer domain çok kaliteliyse ve domain sorguladıktan hemen sonra kaydetmezseniz domaini godaddy kendisi kaydedebiliyor (whois sistemi log tutuyor) veyahut siz çok değerli bir domain alırsanız Godaddy bu domainin üzerine yatabiliyor. Bir diğer husus ise Godaddy yenileme fiyatının çok pahalı olmasıdır. :(

Not: Bu yöntemle domain alıp tüm domainleri tek hesaba transfer etmeniz durumunda Godaddy sorun çıkartabiliyor bilginiz olsun.

İkinci Firmamız Güzel Hosting. Güzelhostingin sektörde ne kadar köklü bir firma olduğunu zaten bahsetmeme gerek bile yok diye düşünüyorum. Daha önce yılbaşında böyle bir kampanya yapmıştı ve baya domain kaydetmiştim. Bu kampanyayı tekrardan görünce sizlerle paylaşmak istedim.

Kampanya sayesinde .com ve .net uzantılı domainleri 4.99$ + KDV fiyatıyla kaydedebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için tıklayabilirsiniz. (Link referanslıdır, zaten güzelhosting domain kaydetmeye komisyon vermiyor ama isteyen referanssız olan tıklayabilir.)

Güzelhostingin bir diğer avantajı ise hem bu kampanyadan yararlanabilmemiz hem de ücretsiz hosting alabilmemizdir. Yani bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. :) Ücretsiz hosting ile domain almak isterseniz menüden ücretsiz hosting kısmına tıklayıp alanadınızı satın alabilirsiniz. İmzamda bulunan sitesi Güzel Hostingin ücretsiz hosting paketinde barındırılmaktadır. Dileyen hız testi yapabilir. :)

Daha önce güzelhosting de çok kaliteli domainler sorguladım ve adım kadar eminim bu site whois sorgulamalarında log tutmamaktadır. Ayrıca kaydettiğiniz domainin başına bir iş gelmesi neredeyse imkansızdır en azından ben daha sorun yaşayanı görmedim. Kısacası 3$ fazla olsun kafam rahat olsun diyenler bu firmadan gönül rahatlığı ile domain kaydedebilir. :)

Bu kampanyanın kötü yanı ise yenileme fiyatının 8.55$ +KDV olmasıdır.

Not: Güncel kur ile KDV dahil fiyat 35.62tl olmaktadır. Ayrıca kayıt limiti yoktur istediğiniz kadar domain kaydedebilirsiniz bilginiz olsun. :)

Üçüncü firmamız ise Natro. Şuan Natroda da kampanya bulunmaktadır. .com domainleri 4.99$ + KDV kaydedebilirsiniz. Natro firmasının da ne kadar köklü bir firma olduğu konusunda galiba bir şeyler yazmama gerek yok. Ancak geçmişte bazı hocalarım whois sisteminin log tuttuğundan bahsetmişti ne kadar doğru bilmiyorum ama dikkatli olmanızda fayda var. :)

Bu kampanyadan yararlanmak için tıklayabilirsiniz. Köklü bir firma olduklarından dolayı herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. En azından ben bu güne kadar bir sorun yaşamadım.

Kötü yanı ise yenileme fiyatının 9.99$ +KDV ve transfer fiyatının 7.89+KDV olmasıdır.

Son firmamız sektöre yeni atılan TeknoClouds firmasıdır. Şuan .com domain 30tl + KDV .net domain 35tl +KDV dir. Bu firmanın en güzel yanı 10 domain kaydetmeye %10, 20 domaim kaydetmeye %20 indirim sağlamaktadır. İkinci güzel yanı da bu kampanya transferlerde de geçerli olmasıdır. Domain süresi az olan ve uygub fiyata transfer etmek isteyen bu firmayı tercih edebilir.

Kampanyadan yararlanmak için tıklayabilirsiniz. Şyan bu firmada 21 tane aktif domainim bulunmaktadır. Destek konusunda genelde 5 dakika da yardımcı oluyorlar. Ayrıca domainin yanında 300mb lik ücretsiz hostingde alabilirsiniz. Ancak önceden hostingde bir sıkıntı vardı. Şuan düzeltilmiş ama ben yine bir süre ücretsiz hosting kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Bu firma yeni olmasına rağmen domainleri WildWest Doman LLC üzerinden kaydettiği için sorun olacağını sanmıyorum. Detaylı bilgi için bakabilirsiniz.

Son olarak sadece domainin boşta olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız, domaini firmalardan sorgulamamanızı öneriyorum. Güzel domain sorguladıktan sonra satın almazsanız firma domaini kendisi kaydedebiliyor. Bundan dolayı domainleri kendi kodladığım sitesinden sorgulayabilirsiniz. Güncelleme notları için tıklayabilirsiniz. (Amacım sitemin reklamını yapmak değil zaten siteden gelir beklentim yoktur.)

Not: Konu düşündüğümden fazla vaktimi aldı, bir beğeniyi veya yorumu çok görmezseniz sevinirim. :)

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
E Satış Alexa Dünya (1,5K) - Alexa TR (20K) 2 Siteden Uygun Fiyata Reklam Hizmeti Reklam Alım & Satım 0
MsqNetwork Satış Uygun Fiyata .host Domainler [6 Adet] Domain Satışı 2
B Satış 3 yasinda Da:16 Pa:39 1K hitli Sitemizden UyguN Fiyata Tanıtım Yazısı Tanıtım Yazısı Alım & Satım 5
K Yıllık Alınmış Vds Sunucu Uygun Fiyata Devredilecektir Dedicated Server Satışı 0
P Satış Uygun Fiyata Backlink (SEO) Paketi | Bu Fiyata Böylesi Yok SEO Hizmet Paketleri 0
FiBuHosting Satış 🚀Web Hosting Paketleri⭐En uygun ve Sabit Fiyat Garantili⭐cPanel⭐% 200 CPU + 2GB Ram 🚀 9,99 ₺ Hosting Alışverişi 0
tuncayalp Dns Angel ile Çocuklar için Uygun Olmayan Web Sayfalarını Engelleyin Webmaster Pogramları 0
U MARKET ⭐fazlataki̇pci̇.com ⭐ en kali̇teli̇ servi̇sler ve en uygun fi̇yatlar ⭐özel api̇ Genel Alışveriş (Market) 1
G İnstagram Takipçi/Beğeni/Yorum Gönderimi Yapan Bot Program Satılık ! ÇOK UYGUN FİYATA ! Program Alışverişi 0
dijitalistasyon Satış Dijitalistasyon.com |⭐ En Kaliteli Servisler ve En Uygun Fiyatlar | Takipçi 2,10TL | Beğeni 1,96TL |İzlenme 0,04TL ⚡ Servis Sağlayıcı 🔥 APİ DESTEĞİ Instagram (Ticaret) 1
G Satış İnstagram Takipçi/Beğeni/Yorum Gönderimi Yapan Bot Program Satılık ! ÇOK UYGUN FİYATA ! Instagram (Ticaret) 0
Murat Şencan WHMCS ayarları & yapılandırması hizmeti - 7 yıllık tecrübe - Uygun fiyat WHMCS 0
U MARKET Numarakirala.com | Numara Onay | Uygun Paketler | Kalitenin Adresi İşler ve Hizmetler 1
MsqNetwork Satış 🚀 Kaliteli Profesyonel Hosting ⭐ En Uygun Fiyatlarla 🚀 Hosting Alışverişi 0
mgtdizayn52 Satış 🚀Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | 🎯DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 ✔ En Uygun Fiyat Garantisi !🚀 Tanıtım Yazısı Alım & Satım 3
kaolin ✅Özel Whiteboard Animasyonlar | Çok Uygun Fiyatlara | Rakiplerinizden Önde Olun✅ Ücretli Grafik işleri 11
mgtdizayn52 Satış 🚀 Dev Kampanya TR'nin En Büyük Siteleri 🎯 EN Uygun Fiyat Garantisi 🚀 STOK : 5 ⚡ #Evdekal Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0
tugayozbilgic Satış (Projelik İnsagram Hesabı) Uygun Fiyat Instagram Hesap Alışverişi 7
L UYGUN FİYATA KAYNAK KODLARIYLA BERABER MOBİL UYGULAMA Android & IOS Alışveriş 1
H Tanıtım Seyyahla - Seyahat - Uygun Gezi Turları - Seyahat Edilecek Yerler Web Site Tanıtım 0
B Tanıtım En Uygun Nemrut Turları Web Site Tanıtım 0
C TroyMedia instagram Takipçi Satış Uygun Fiyat Instagram (Ticaret) 2
seolives06 Satış 2019 en Uygun Backlink Paketleri - Forum Tanıtım Paketleri SEO Hizmet Paketleri 15
S www.SOSYALMARKETİM.net | İdda Ediyoruz En Uygun Fiyatlar Bizde! | Anlık Servisler! | 7/24 Destek! | Güncellemeye Özel Servisler! Instagram (Ticaret) 1
S www.SOSYALMARKETİM.net | İdda Ediyoruz En Uygun Fiyatlar Bizde! | Anlık Servisler! | 7/24 Destek! | Güncellemeye Özel Servisler! Instagram (Ticaret) 0
R Tanıtım Uygun Fiyatlı Protez Saç İşlemleri Çok Kısa Web Site Tanıtım 0
aykutavsar Satış Garantili Hometech Alfa 100A Laptop - Kablosuz Mouse Hediye Uygun Fiyat Sıcak Fırsatlar 0
L KAMPANYA! 3GB DDR3 RAM VDS 30₺| Uygun Fiyatlı Linux Hosting | GokturkHost.COM Hosting Alışverişi 0
K Herkese Uygun Film Web Site Tanıtım 0
K Her Zevke Uygun Filmler Web Site Tanıtım 0
N En uygun uçak bileti fiyatları burada sizi bekliyor Web Site Tanıtım 0
P Satış [ .Com ] [ .Net ] Domain Hizmeti [ 15 TL / Yıllık ] Domain Satışı 2
Redmi Ücretsiz COM Alan Adı Ve Ücretsiz 1 Yıllık Hosting Domain Genel 1
Q Tanıtım Blackedfix.com // Ücretsiz Film Müzik Oyun Android IPTV Web Site Tanıtım 1
deserto .com .net .xyz .eu ve daha fazlasi 0.99€ Domain Haberleri 2
Zeki Domaini ile dikkat çeken ilan platformu: Ğ.com Webmaster Genel 0
trteknet Tanıtım Web Sitesi Olmayan İşletme Kalmasın webyaptir.com Web Site Tanıtım 0
A İlan ✅ Fakeonay.com ile Mobil Onaya Takılmayın! ✅ 🔥Webien'e Özel İlk 10 Kişiye Referans Vardır. 🔥 Genel İlanlar 8
A Tanıtım Ardacar.com Online Web Site Tanıtım 2
Hostgener KİRALIK ⭐⭐Hostgener.com'dan VDS'ler Full Otomasyon | Hızlı Teslimat | Müşteri Panelinden Sunucu Yönetimi⭐⭐ Sanal Sunucu Kiralama 0
Erdy Projelik, .COM Uzantılı Mükemmel , Boşta Olan Alan Adlları |Bir Eleştiri, Boya Kitabı, Resimli Boyama, Çiz Boya vb.| Boştaki Domainler 0
Erdy Şehirler ile ilgili boşta .Com domain arşivi Boştaki Domainler 0
Soner 14.05.2020 Düşecek Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 1
Soner 13.05.2020 Düşecek Domainler (com-net) Düşecek Domainler 2
BgMuhendis Satış ahabertv.com Web Site Alım & Satım 5
Soner 10.05.2020 Düşecek Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 2
ferdi tema.com 10.05.2020 de yani yarın düşüyor Düşecek Domainler 13
724MobilOnay Tanıtım Firmaxpark.com - Ücretsiz Firma Rehberi - Hadi Sende Firmanı Park Et! Web Site Tanıtım 1
Soner 07.05.2020 Düşen Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 0
Soner 06.05.2020 Düşecek Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 12