Uygulama indirme ve yorum hizmeti | Webien.Net: Webmaster Forumu

Uygulama indirme ve yorum hizmeti (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Uygulama indirme ve yorum hizmeti (1 Kişi içerde)

Konular
7
WBN Puanı
3
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Merhaba play storeda 10.000 adete kadar gönderim sağlamaktayız üstelik indirme +yorum sadece 60 kuruş
100 indirme+yorum=60tl
200 indirme +yorum= 120 tl
500 indirme +yorum= 300tl
1000adet indirme+yorum= 600 tl
10.000 adet indirme ve yorum(trendlerdesiniz demektir) 6000tl
Ödeme papara ve bankadır.

Bu konuya kimler baktı? (Toplam:0)

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
wmgerecleri arka plandaki otomatik mobil uygulama indirme hakkında Off-Topic 11
K Bedava internetimi AppGalleryden uygulama indererek aldım. Akıllı Telefonlar & Tablet 0
Freelanceizmir fliphtml5 Benzeri uygulama WordPress 1
oxcakmak Satış Uygun Fiyatlı Tema, Mobil Uygulama ve Yazılım Satışı Genel Alışveriş 3
oxcakmak WBN'e Özel Her Ay ve Her Hafta Güncellenen Tema - Eklenti ve Uygulama Arşivi! Webmaster Genel 18
jagapps Satış ♢♢ Google Play Store ♢♢ Uygulama Yükleme Hizmeti ♢♢ 35 TL ♢♢ Güncellemeler Ücretsiz! Mobil Uygulama Alışverişi 7
wmgerecleri Whatsapp viber telegram tarzı bir uygulama ne kadara mal olur Android Uygulama Geliştirme 2
B Binder v13.9 – Arkadaşlık Ve Sevgili Bulma Scripti + Android Uygulama Dahil İndir Ücretsiz Scriptler 0
Zeki Web2App v3.4.2 – Android WebView Uygulama Kaynak Kodları Android Uygulama Geliştirme 14
N Bidoo Chat meet apk uygulama Uygulama Tanıtımı 1
H Oyun ve uygulama sitesi Web Site Tanıtım 0
ferdi Php Android&iOS Oyun Ve Uygulama Marketi Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 4
tuncayalp Android & İOS Oyun ve Uygulama Marketi Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 1
L UYGUN FİYATA KAYNAK KODLARIYLA BERABER MOBİL UYGULAMA Mobil Uygulama Alışverişi 1
Redmi Çelik Kasa Satıcıları için Ücretsiz Uygulama Ücretsiz Scriptler 0
tuncayalp 2020 Yılında Sahip Olmanız Gereken En İyi 10 Android Mobil Uygulama Uygulama Tanıtımı 0
tuncayalp Sitenize PWA – Manifest İle Uygulama Yapımı Javascript 0
ferdi İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi - Mobil Uygulama Instagram 11
webien Google Play 2019 Yılının En İyi Uygulama, Oyun ve Filmlerini Açıkladı Mobil Haberler 0
B WooChat 0.0.1 – Modern Sohbet & Grup SOhbetler Android + iOS App Temalı Uygulama Dosyaları Ücretsiz Scriptler 0
O Resimli Cuma Mesajları 2019 Uygulama Web Site Tanıtım 0
webien Ücretsiz bir uygulama olan Dumpster ile Yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafı ya da dosyayı tekrar yüklemek mümkün. Windows 0
S Merhaba android uygulama ortaklık Ortak Arıyorum 0
M Satış Ios webwiev uygulama büyük indirim!!! Mobil Uygulama Alışverişi 0
W Android için mobil uygulama geliştirmek artık çok kolay Android Uygulama Geliştirme 0
Zeki Pro Sosyal Ağ Mobil Uygulama Scripti - Twidley Ücretsiz Scriptler 0
T Satış Satılık Yüksek Gelirli Film indirme Sitesi Web Site Alım & Satım 0
By_C4 Satış Script indirme Sitesi Kaçmaz Web Site Alım & Satım 0
jagapps İstek program indirme scripti Ücretsiz Script İsteği 8
Mehmettbeyy Play store ve app store indirme hizmeti Mobil Uygulama Alışverişi 3
Mehmettbeyy İos ve play store indirme hizmeti Mobil Uygulama Alışverişi 7
erencan Instagram video & resim indirme scripti (ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 0
kurumsalshop Instagram video & resim indirme scripti (ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 0
ferdi İnstagram Yorum Scripti - Ücretsiz Ücretsiz Scriptler 1
Zeki DUYURU Webiene Yorum Özelliği Geldi Duyurular 3
erencan Yorum Yaparak SEO Yapmak Ve Alexa Puanı Düşürmek SEO İpuçları 1
E İlan Google Maps 📍 Playstore 🚀 Instagram Keşfet 🥇 Youtube, web yorum 💚 tüm görev işlemleri Genel İlanlar 1
B Yüksek DA PA lı İndirme Sitesinden Ücretsiz Yorum Backlink Fırsatı Kaçırma Ücretsiz Scriptler 0
deserto 53.000+ Ücretsiz Yabancı Blog Yorum Backlink Siteleri Sosyal Link Borsası 21
G İnstagram Takipçi/Beğeni/Yorum Gönderimi Yapan Bot Program Satılık ! ÇOK UYGUN FİYATA ! Program Alım & Satım 0
G Satış İnstagram Takipçi/Beğeni/Yorum Gönderimi Yapan Bot Program Satılık ! ÇOK UYGUN FİYATA ! Hesap Alım & Satım 0
Mehmettbeyy Google 5 yıldızlı yorum hizmeti Reklam Alım & Satım 1
Mehmettbeyy Yorum hizmeti İş Arayanlar 4
jagapps Mavi Tikli Hesaplardan Yorum/Beğeni Hizmeti/Taktiği Ücretsiz Instagram 0
B Global 66K & TR1K İndirme Sitesinden Ücretsiz Yorum Backlink Ücretsiz Scriptler 15
webien Yorum Yazarak Backlink Alabileceğiniz Siteler SEO İpuçları 0
tuncayalp InstaBomV5 Final Takipçi Scripti + Yorum Özelliği + Canlı Yayın Araçları Ücretsiz Scriptler 0
G SAYFABEGENDIRME.NET l APİ SAĞLAYICI l 1 K TAKİPÇİ 0.59 KRŞ l 5 YILLIK TECRÜBE l BEĞENİ - İZLENME - YORUM - OTO SİSTEM - 7/24 Hesap Alım & Satım 0