Neler yeni
Webien.Net: Webmaster Forumu

Bilgi paylaşım, Tanıtım ve E-Ticaret İçin şimdi aramıza katılın...

SCRİPT Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti (Bakmadan Geçme)

ferdi

Kullanıcı
Ücretsiz Kurumsal V4 Scriptini siz de kullanmak isterseniz aşağıdaki demo ve arayüzünü inceleyebilirsiniz. Kurumsal bedava site yapmak isteyenler için bulunmaz bir script diyebilirim. Kurumsal php script ücretsiz arayanlara ücretsiz kurumsal firma script olarak kullanabilecekleri süper bir sistem. Ücretsiz kurumsal web sitesi scripti ile detaylı bilgi için aşağıdaki görsel ve demoyu inceleyebilirsiniz.

1571788748107.png

1571788762306.png

Ücretsiz kurumsal firma scripti kurulum

Öncelikle tüm dosyaları ftp dizininize yükleyin,
Veri tabanınızı oluturun, sql klasöründeki veritabanını import edin
ozzzpanel\system dizini içerisinde,

ayar.php’de aşağıdaki satırları oluşturduğunuz veritabanı bilgilerinizi giriniz.

## Bağlantı Değişkenleri ##
** $host * = * *”localhost”;
** $user * = * *”root”;
** $pass * = * *””;
** $db * * *= * *”firma4″;

fonksiyon.php dosyası içerisinde 14. satırdaki site adı yerini kendi site adınıza göre başında “www” olmadan girin,

$site = $www . “localhost”;

Panel Giriş İçin,

http:// www. siteadi .com/ozzzpanel/ şeklinde girin

Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
(35 MB)

Rar Şifresi: donanimplus.com

Erdy

Kullanıcı
Site
www.geunes.com
@ferdi Bunu yükledim admin bilgilerini girdikten sonra "Yükleniyor" kısmı asılı kalıyor onu admin header kısmından kaldırmayı başardım ancak Admin panelde sol menü kısmi olarak çalışıyor bazı menüler çalışmıyor. Orta menüden erişim sağlanabilir ama sağ taraf çalışmıyor bilginiz olsun.

webien

Yönetici
Genel Mod
sorun düzeldimi istersen kendi tasarımımız olan bu scripti indirebilirsin

webien

Yönetici
Genel Mod
bu scripti kurmuştum hiç bir sorunu yoktu. kurulumda bi hata yapılmış olabilir ufak bi hatadır aynen

Yeni WBN Tasarımları

• WBN Light Pro Radyo Scripti
    WBN Light Pro Radyo Scripti
    Ücretsiz bir yazılım olan ve Webien tarafından yeniden tasarlanıp geliştirilen radyo scriptimiz
    • webien
    • Güncelleme:
  • WBN (One Page) Web Site Scripti
    WBN (One Page) Web Site Scripti
    Ücretsiz bir yazılım olan ve Webien tarafından yeniden tasarlanan tek sayfa web site scripti
    • webien
    • Güncelleme: