Twitter'da Bug Problemi | Webien.Net: Webmaster Forumu

Twitter'da Bug Problemi

Şu anda okunan
Twitter'da Bug Problemi

Hızlı cevap

Soner

Wadmin
seo danışmanı
Katılım
30 May 2019
Konular
282
Mesajlar
411
Beğeni
74
WBN Puanı
78
 Ticaret - 100%    
1   0   0
Konum
web master
Ad Soyad
Soner Çetik
Meslek
Seo Danışmanı
Hakkında  
Katılım
30 May 2019
Mesajlar
411
Beğeni
74
WBN Puanı
78
Konum
web master
 Ticaret - 100%
1   0   0
 Ticaret - 100%
Ad Soyad
Soner Çetik
Meslek
Seo Danışmanı
  • Konuyu başlatan
  • Moderatör
  • #1
Twitter bug krizi ile çalkalandı
Ancak sosyal medya servisi şimdiye kadar, herhangi bir kullanıcının mesajlarına erişildiğine dair delil bulamadıklarını da açıkladı.

Twitter’a göre, kullanıcıların %96’sı Android işletim sistemi üzerinden sosyal medya servisini kullanıyor. Dolayısıyla Android uygulaması üzerinde yaşanan güvenlik problemi, çok önemli bir mesele.
Açığı kapattığını da vurgulayan Android kullanıcıların artık güvende olduğunu da hatırlattı. Twitter, açıktan etkilenen kullancılara uygulama içinden uyarı göndererek, uygulamayı son versiyona güncellemelerini de hatırlattı.
Twitter’da son dönemde yaşanan güvenlik sorunları ise servisin güvenilirliğini sorgulamaya açtı. Kısa süre önce ise eski ABD Başkanı, Bill Gates ve Elon Musk dahil, çok sayıda ünlü ve zengin insanın Twitter hesapları hack’lenmişti. Bu saldırıyı gerçekleştiren hacker grubunun liderinin ise 17 yaşında ABD’li bir hacker olduğu ortaya çıkmıştı. Söz konusu hacker şu anda tutuklu ve mahkemeye çıkacağı günü bekliyor. Ancak Twitter’daki güvenlik açıkları ardı ardına gelmeye devam ediyor.
Peki siz Android sistemi üzerinde Twitter kulanıyor musunuz? Uygulamadan bu konuda bir uyarı aldınız mı? Uygulamanızı güncellediniz mi? Özel mesajlarınızın okunduğuna dair şüpheli olaylar yaşadınız mı?
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör

Benzer konular

Üst