Tanıtım - Türkiye'nin sinema sitesi - sinedosya.com - Dizi, Film, Sinema, Altyazı Haber Sitesi | Webien.Net: Webmaster Forumu

Tanıtım Türkiye'nin sinema sitesi - sinedosya.com - Dizi, Film, Sinema, Altyazı Haber Sitesi

Şu anda okunan:
Tanıtım Türkiye'nin sinema sitesi - sinedosya.com - Dizi, Film, Sinema, Altyazı Haber Sitesi

vurucu

kullanıcı
Katılım
4 Ara 2018
Mesajlar
19
Beğeni
4
Puanları
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Sinema - Film Tanıtım Sitesi Sinedosya.com

Öncelikle merhaba, sitemiz, film tanıtımlarına kısa yoldan ulaşmanız için tasarlanmıştır. Henüz çok yeni olduğu için bazı eksiklikler olduğu göze çarpabilir. Ama en kısa zamanda tekrar elden geçirilecektir.

İmdb kadar geniş amaçlı, daha gelişmiş daha anlaşılır en önemlisi Türkçe bir site.

Sinedosya.com İçerik olarak vizyondaki filmler, Çok yakında çıkacak filmler, Çıkmış filmlerin değerlendirmesi, En çok izlenen dizilerin fragmanları, Filmlerin Fragmanları ve her filmin değerlendirmesi, Sinema oyuncularının tanıtımı ve fotogalerileri, sinema dünyasından yerli-yabancı en son haberler, izleyicilerin puanlaması ve yorumu gibi filme dair herşeyin bulunduğu özgün ve güçlü bir site.

Filmseverlere şiddetle tavsiye ediyorum...

Eğer bir film eklemek isterseniz ekleme formunu kullanabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda araştırma yapıp adı geçen film en kısa zamanda listelerimize eklenecektir.

Sitemizde filmler ile ilgili resimleri ve duvar kağıtları (wallpapers) haricinde hiçbir ek download bulunmamaktadır. Reklam amacı içeren bu kaynakların telif hakları yapımcılarına ait olup sitemizde tanıtım amaçlı kullanılmıştır.

Film Sitesi'ne hoşgeldiniz. Keyifli gezintiler...
 

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst