Neler yeni
Webien.Net: Webmaster Forumu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme....

• Merhaba Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Webien'de Ücretsiz olarak Firmalar bölümüne websiteni ekle bu sayede backlink alarak Google'de ön sıralara çıkarsın
  • Webien, yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla işleyen özgürlükçü bir çalışma platformudur.
  • Webien, kullanıcılara yardımcı olabilecek grafik, tasarım vb. her türlü araç gereç paylaşımları ve Teknoloji adına aklınıza gelebilecek herşeyi sunar.

Site tanıtım Türkiye'nin sinema sitesi - sinedosya.com - Dizi, Film, Sinema, Altyazı Haber Sitesi

vurucu

Üye
Sinema - Film Tanıtım Sitesi
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Öncelikle merhaba, sitemiz, film tanıtımlarına kısa yoldan ulaşmanız için tasarlanmıştır. Henüz çok yeni olduğu için bazı eksiklikler olduğu göze çarpabilir. Ama en kısa zamanda tekrar elden geçirilecektir.

İmdb kadar geniş amaçlı, daha gelişmiş daha anlaşılır en önemlisi Türkçe bir site.

Sinedosya.com İçerik olarak
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
,
,
, En çok izlenen dizilerin fragmanları, Filmlerin Fragmanları ve her filmin değerlendirmesi, Sinema oyuncularının tanıtımı ve fotogalerileri, sinema dünyasından yerli-yabancı en son haberler, izleyicilerin puanlaması ve yorumu gibi filme dair herşeyin bulunduğu özgün ve güçlü bir site.

Filmseverlere şiddetle tavsiye ediyorum...

Eğer bir film eklemek isterseniz ekleme formunu kullanabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda araştırma yapıp adı geçen film en kısa zamanda listelerimize eklenecektir.

Sitemizde filmler ile ilgili resimleri ve duvar kağıtları (wallpapers) haricinde hiçbir ek download bulunmamaktadır. Reklam amacı içeren bu kaynakların telif hakları yapımcılarına ait olup sitemizde tanıtım amaçlı kullanılmıştır.

Film Sitesi'ne hoşgeldiniz. Keyifli gezintiler...

Ekli dosyalar