Türk Telekom Havalimanına Ücret İnternet SağlıycakGeçtiğimiz Aralık ayında Türk Telekom ile anlaşan Google'ın sunucularını Türkiye'ye getidi. Bundan sonra Türk Telekom'dan kullanıcıları sevindirecek bir haber ile karşımıza çıkan Türk Telekom, İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz internet sunacağını duyurdu arkadaşlar.

Paylaşılan bilgilere göre Türk Telekom, günlük 200 binden fazla yolcuya ev sahipliği yapan, İstanbul Havalimanı’na dünyanın dört bir yanından gelecek misafirlerin, burada çalışanların ve tüm ziyaretçilerin yararlanması için, İstanbul Havalimanı’na konumladığı 5 bine yakın erişim noktası ile oldukça büyük bir Wi-Fi şebekesini kurdu.

Türk Telekom, abonesi olsun ya da olmasın herkes yararlanabilecekmiş. WiFi hizmetini İstanbul Havalimanı’nın her köşesinde 1 saat ücretsiz olarak sunuyor. 1 saatlik ücretsiz kullanım sonrasında, kullanıcıların ücretli pakete geçmesi gerekiyor.Ücretli paket satın alma talebinde bulunan kullanıcılar, tüm gün kullanım veya 2 saat kullanım paketi olmak üzere, 2 farklı paket opsiyonundan faydalanabilecekmiş.
 

Yorumlar

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör

Yeni WBN Tasarımları

Üst