Tek Tıkla Web Sitenizin Renkler Arasındaki Uyumluluğunu Ayarlayın | Webien.Net: Webmaster Forumu

Tek Tıkla Web Sitenizin Renkler Arasındaki Uyumluluğunu Ayarlayın (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Tek Tıkla Web Sitenizin Renkler Arasındaki Uyumluluğunu Ayarlayın (1 Kişi içerde)

Zeki

Wadmin
arge
Konular
624
WBN Puanı
278
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Site
webien.net
Ad Soyad
Zeki Aygün
Meslek
Webmaster & SEO
Detay  
WBN Puanı
278
Site
webien.net
0   0   0
Ad Soyad
Zeki Aygün
Meslek
Webmaster & SEO
Tecrübe
12 Yıl
Uzmanlık alanları
Web tasarım
PHP
SEO
Seslendirme
Video montajm
İş referanslarım
https://www.youtube.com/channel/UC0EKnd0EWBefw9Wrqw_wrAA
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Enpara   Hesap
ZEKİ AYGÜN
HESAP NO; 1237-0056746
ŞUBE: DOSAB BURSA
İBAN: TR69 0004 6012 3788 8000 0567 46
Enpara   Hesap
ZEKİ AYGÜN
HESAP NO: 497-6640783
ŞUBE: GEMLİK
İBAN: TR60 0006 2000 4970 0006 6407 83
Photoshop   Photoshop
  1. Orta düzey
    50%
İllüstratör   İllüstratör
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
İllüstratör   UI / UX tasarım
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. Orta düzey
    50%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. Orta düzey
    50%
  • Konuyu başlatan
  • Admin
1618606964132.png

İnternet sitesinin işlevine, kurumsal kimliğine uygun bir şekilde karar verdikten sonra bu tona uygun diğer alternatiflere de ihtiyacımız oluyor. Birbirine uyumlu olan renkleri bulabilmek çoğu zaman tasarımlar için hayatı bir unsurdur. Alttaki linkteki colorscheme sitesinde renk uyumluluklarını bir tıkla veriyor.

Bu duruma çözüm olarak colorscheme siteleri imdadımıza yetişiyor. Yukardaki resme baktığımızda maviye tıklanmış ve maviye uyabilecek alt renkleride otomatikman vermiş.

hemen tıklayın kendi sitenizin renk uyumunu ayarlayın

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 5) Detayları gör

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
tolgaakkus Satış SMM ucuz |En yeni tiktok servisleri geldi ⚡|türk yabancı karışık takipçi türkiyede tek 🔥 Hesap Alım & Satım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |En Yeni youtube Servisleri Geldi ⚡|4000saat izlenme Türkiyede Tek 🔥 Abone Alım & Satım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |Twitter Takipçi Servisleri | Twitter Beğeni | Retweet Türkiyede Tek Takipçi Alım & Satım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |En Yeni facebook Servisleri Geldi ⚡|facebook grup üyeleri Türkiyede Tek Hesap Alım & Satım 0
tolgaakkus UCUZLUK ve KALİTE'NİN Tek Adresi ⚡ SMM ucuz Bayi Paneli ⚡4.25 telafili takipçi /- Efsane Bayram Kampanyası 🍬 Instagram 11
KingAbdullah İoncube Tek Dosya 35 TL Kırılım PHP 0
ferdi Tek Ürün Satış Scripti Ücretsiz Scriptler 0
Nyhmpex Garry's Mod Türkiye'nin en büyük ve tek aktif platformu Web Site Tanıtım 0
enestalhau Teknolojinin Tek Adresi Teknoloji.org Web Site Tanıtım 0
F LabiKent - isimde tek Web Site Tanıtım 0
tranktech Satış 🔥 PAYLAŞIMSIZ Sanal Sunucu 19,99₺ 📢 ANINDA TEK TIKLA KURULUM 22 FARKLI İŞLETİM SİSTEMİ Sanal Sunucu 4
oxcakmak Satış Edina Tek Sayfa Kişisel Portföy Scripti Ücretli Script Satışı 0
oxcakmak Satış Nandini Tek Sayfa Kurumsal Şirket Scripti Ücretli Script Satışı 1
SONYAZILIM Satış 🌟 Türkiye'nin En Gelişmiş Kurumsal Scripti 🌟 Tek Panel Sınırsız Tema 🌟 7 Gün Ücretsiz Dene! 🌟 Ücretli Script Satışı 5
M Satış Ücretsiz Sponsor Hosting 🚀 Cpanel & LiteSpeed & Cloudlinux 🚀 Tek Tık Kurulum ✔ Ücretsiz SSL ✔ Hosting Alışverişi 0
H İlan Tek Ürün ( Yaprak ) Site Tasarımları - Her Bütçeye Uygun ! Genel İlanlar 0
Geunes.Int İstek Tek Ürün Satış Scripti Ücretsiz Script İsteği 13
ferdi Web Masterlar İçin Tek Sayfa Kişisel Scripti Ücretsiz Scriptler 3
Garfield Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu Açıldı! Fikir ve Projeler 0
Redmi Bu Emlak Scriptini Tek Geçerim Ücretsiz Scriptler 8
ferdi Birbirinden Güzel Tek Sayfa WordPress Temaları Wordpress Temaları 0
sitebakim Bayan X-Büyük (Dumplin) HD Tek Part İzle Web Site Tanıtım 0
K Kaliteli Filmin Tek Adresi Web Site Tanıtım 0
webien Tek Sayfa Kişisel Script Ücretsiz Ücretsiz Scriptler 0
hsncsoft Satış YENİ * Kurumsal Firma V4 & Web Paketi Ücretli Script Satışı 3
Samuray Sohbet Odaları Arkadaşlık Siteleri Mobil Sohbet Web Sohbet mIRC Sohbet Firma Dizinleri 0
Zeki Çevrimiçi Ücretsiz Makale Özgünlük Testi ve Sayfanızın Web'deki Kopyalarını Arama İpucu 0
Zeki En Çok Kullanılan Web Tasarım Programları Yeni Başlayanlar 0
Zeki Web Tasarım Kodları - HTML Hazır Kodlar 0
EVScreativ web siteme feyk bildiri sistemi Hazır Kodlar 3
EVScreativ EVScreativ Web Sitesi Hizmetleri En İyi Hizmet 🏆🔥 | Satış Paketleri 🏆🔥 | Opsiyonel Paketler 🏆🔥 | Telafili Paketler 🏆🔥 Sosyal Medya Danışmanlığı 0
hsncsoft Satış Hsc Bilişim Restaurant & Cafe V3 & Web Paketi Ücretli Script Satışı 0
M Yazılım Web Design Sorum Var 0
EVScreativ Telegram mesaj gönder apisi web site için Telegram 0
domainmerkezinet Uygun Fiyat Performans SSD Web Hosting 20 TL | Direct Admin Panel + SSL Hosting Genel 1
ertunc_58 Web Tasarım Ajansı Web Site Tanıtım 0
B 66Analytics v3.1.0 – Web Site Ziyaretci Takip Scripti (GoogleAnalytics Clone Script) Ücretsiz Scriptler 0
E Alış Web sitemizde makale yazarak para kazanabilirsiniz Makale Alım & Satım 3
L Liya Mobilya Avangarde Web Sitemiz Web Site Tanıtım 0
C Profesyonel Web Tasarım ve SEO Hizmetleri. Web Site Tanıtım 0
FiBuHosting Satış FiBu Hosting 1 Yaşında! 1. Yılımıza ÖZEL Tüm Web Hostinglerde %50 Net indirim! Hosting Alışverişi 1
deserto Web 2.0 İsim Oluşturucu Web 2.0 0
E Web Sitem Hakkında Yorumlarınız Web Site Tanıtım 3
asil Satış 🔔 Aylık 5 TL l4 l7 Botnet Korumali Web Hosting Firsati 🔔 Hosting Alışverişi 0
hsncsoft Satış Hsc Bilişim Kreş & Eğitim Kurumu V2 Web Paketi Ücretli Script Satışı 0
atillabh Satış ✅İsteğinize Uygun Profosyonel Wordpress Web Site Hizmetleri💯Anahtar Teslim📞7/24 Destek Ücretli Wordpress İşleri 0
domainmerkezinet Satış Fiyat Performans: SSD Web Hosting | Direct Admin Panel + SSL | Haftalık - Günlük Yedekleme Hosting Alışverişi 1
E İlan Google Maps 📍 Playstore 🚀 Instagram Keşfet 🥇 Youtube, web yorum 💚 tüm görev işlemleri Genel İlanlar 1
hsncsoft Satış Hsc Bilişim Nakliyat V2 Web Paketi Ücretli Script Satışı 5
E web sayfasının görüntüsünün otomatik ayarlanması Webmaster Genel 2