Siyamend Kaçmaz kim? | Webien.Net: Webmaster Forumu

Siyamend Kaçmaz kim? (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Siyamend Kaçmaz kim? (1 Kişi içerde)

Adı Soyadı
 
Katılım
4 Aralık 2018
Konular
150
Mesajlar
184
Beğeniler
5
Çözümler
0
WBN+
18
Ticaret - 0%
0   0   0
  
iletişim
Detay  
Adı
Soyadı
Katılım
4 Aralık 2018
Mesajlar
184
Beğeniler
5
WBN+
18
Ticaret - 0%
0   0   0
Ticaret - 0%
Siyamend Kaçmaz kim?

Son dönemlerde Türkiye’nin en tanınmış futbolcuları ile bu kadar yakın ilişki kuran ve nerden çıktı, kim bu? Diye merak edilen Sporcu Vizesi programının sunucu Siyamend Kaçmaz, aslında kim?

Hiç bir şey aslında tesadüf değil adam Türkiye’de öğretmenlik yaparken istifa edip 2003’te Rusya’ya gitmiş. Orada Rusya'nın ilk ve tek Türkçe gazetesini çıkararak, tarihe adını yazdırmış bir gazetecidir. Aynı zamanda Moskova Devlet Güzel Sanatlar Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitim almış. Demirören Haber Ajansı (DHA) Rusya temsilciliği görevini de uzun yıllardır üstlenen Siyamend Kaçmaz, NTV’de röportajlarıyla sık sık ekranlarda gözüküyor.

Haber bültenlerinde Rusya'ya bağlantı yapıldığı zaman, karşımızda genellikle Siyamend Kaçmaz'ı görmemiz aslında tesadüf değil. Çünkü bölgeyi en iyi bilen isimlerin başında geliyor. Televizyona çıkıp ben Rusya uzmanıyım diyenlerin aksine çok sosyal ve mütevazı yapısı ile sorduklarında Rusya’yı daha öğrenmeye çalışıyorum cevabını vermektedir.

Her ne kadar TRT Spor’da yayınlanan Sporcu Vizesi ile gündeme gelmiş olsa da aslında uzun yıllardır televizyonculuk yapan bir isim. İngilizce ve Rusça ya hakim olması ve yaşam için yurt dışını seçmesi Türkiye’de bilinirliğini gözden uzak olduğu için engellese de başarılı işler yapmaya devam ediyor.

Yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden futbolcuları ve teknik direktörleri programına konuk olarak meşhur olmuş olsa da aslında Siyamend Kaçmaz, Temel Moskova’nın Şifresi filminde de Yunus karakteri ile rol almıştır.

Çok sıradan bir yaklaşım ile futbolcular ile arkadaş ortamında sohbet ederek onların en sade halini ekrana çıkarma başarısı gösteren Siyamend Kaçmaz bu sunum tarzı ile de beğenilen bir isim olmuştur.

İnstagram sayfasından da kendisine küfür ettirecek hikaye paylaşımları ile kıskançlık yaratmaktan eksik kalmıyor. Sanırım biraz maddi durumu iyi lüks yaşıyor.

Siyamend Kaçmaz (@siyamendkacmaz) • Instagram photos and videos

Okay-Yokuslu-Siyamend-Kacmaz.jpg


Atinc-Nukan-Siyamend-Kacmaz.jpg
 

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 0) Detayları gör

Üst