Şikayet Konusu Açma Kuralları - Cevap Yazma Kuralları - MUTLAKA OKUYUN!! | Webien.Net: Webmaster Forumu

Şikayet Konusu Açma Kuralları - Cevap Yazma Kuralları - MUTLAKA OKUYUN!!

Şu anda okunan
Şikayet Konusu Açma Kuralları - Cevap Yazma Kuralları - MUTLAKA OKUYUN!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hızlı cevap

designeratakan

Graphic designer
Süper WMod
Grafik tasarımcı
Katılım
9 Tem 2020
Konular
16
Mesajlar
86
Beğeni
30
WBN Puanı
23
 Ticaret - 100%    
1   0   0
Konum
İstanbul (Avrupa)
Ad Soyad
Atakan ARICI
Meslek
Grafiker
Hakkında  
Katılım
9 Tem 2020
Mesajlar
86
Beğeni
30
WBN Puanı
23
Site
www.designeratakan.com
 Ticaret - 100%
1   0   0
 Ticaret - 100%
Ad Soyad
Atakan ARICI
Meslek
Grafiker
Tecrübe
20 Yıl
Uzmanlıklar
Adobe Photoshop , Adobe Illustrator , CorelDraw , Adobe After Effects
İş referanslarım
Elba Ahşap , Dadaş Market , Emin Yumurtacılık , Kayalar , SultanGazi Belediyesi , Aziz Bebe , Chicco
Banka hesapları
Garanti Bankası
Ad Soyad ATAKAN ARICI
Para Birimi TL
Hesap No 6634344
Şube bağcılar - 231
IBAN TR12 0006 2000 2310 0006 6343 44
Üyelik tipi
Bireysel
Whatsapp
05416733405
Facebook
designeratakan
Instagram
https://www.instagram.com/atakanarc/?hl=tr
  • Konuyu başlatan
  • Moderatör
  • #1
Şikayet bölümü kuralları

1-
WBN.Net'i kişilerle yada firmalarla yaşadığınız problemlerde veya ticari uyuşmazlıklarda, tehdit unsuru olarak kullanamazsınız.
2- “Konu baltalama” olarak adlandırdığımız durumlar için şikayet konusu açmanız yasaktır. Sizi rahatsız eden mesajları rapor edebilirsiniz.
3- Size gelen özel mesajlardan rahatsızlık duyuyorsanız, ilgili mesajı rapor edebilirsiniz. Bu durumlar için gerekmedikçe şikayet konusu açmayın.
4- Haksız ticaret puanları bildirimleriniz için şikayet konusu açmanız yasaktır. Bu tür ihbarlarınız için buraya mesaj yazmalısınız.
5- Multi üyelik ihbarlarınız için şikayet konusu açmanız yasaktır. Multi üyelik bildirimleriniz için buraya mesaj yazabilirsiniz.
6- WBN dışı platformlarda yaptığınız görüşmelerde edilen küfür ya da hakaretler için, şikayet konusu açmanız yasaktır. Buradaki istisna, kutsal değerlere yapılan küfür ve hakaretlerdir. Aile üyelerine, vatana, millete, dini değerlere edilen küfürlere ve hakaretlere tepkimiz sert olmaktadır.
7- Şikayetinizi kısaca özetlemeli, gereksiz uzatmamalı, karşılıklı polemiğe girmemelisiniz. Aksi halde konunun çözümü uzayacağı gibi, hakkınızda uzaklaştırma cezası da verilebilir.
8- Forum dışında yaşanan bir anlaşmazlık için WBN platformunda şikayet konusu açılması yasaktır. Buradaki istisna, şikayet edilen kişinin WBN içerisinde aynı hizmeti vermesidir.
9- D0landırıcı, ş-erefsiz, tokatçı gibi ifadelerin forum içinde kullanılması yasaktır.
10- Yöneticiler hakkında, forum yönetimiyle ilgili konularda şikayet başlığı açılması yasaktır. Verilen bir karar ya da yapılan bir işlemden memnun değilseniz, önce forum kurallarını incelemeli, en son site sahibi @Zeki ; ile iletişime geçmelisiniz.
11- WBN’ye üye olmayan biri hakkında şikayet başlığı açmanız yasaktır. Bunun için elinizdeki kanıtlarla birlikte, Forum Dışı Şikayetim var bölümüne konu açabilirsiniz.
12- Kanıtsız, sadece şüphe üzerine konu açılması yasaktır.
13- Tüm iletişim kanallarını kullanmanıza rağmen cevap alamıyorsanız buraya konu açın. Aksi halde uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.
14- WBN.Net Yasama, Yürütme ve Yargı Organı değildir! Bu yüzden adli konulara girecek şikayetlerinizi, Savcılığa yada Karakola bildirmelisiniz.
15- Eğer açmış olduğunuz şikayet konunuzda haksız bulunursanız, en az 7 gün olmak üzere forumdan uzaklaştırılırsınız.
16- Tüm karakterleri açık olacak şekilde, şikayetçi olduğunuz kişinin adını ve soyadını yazamazsınız! Kişinin kimliğini, adresini, telefon numarasını vb. *kişisel haklarını hiçe sayacak hiçbir önemli kişisel bilgi veremezsiniz!
17- Şikayet konularının silinmesi için; KVKK ihlali olması, yasadışı içerik barındırması, haksız veya yanlış açılmış şikayet konusu olması veya şikayetçi kişinin report etmesi (şikayetinden vazgeçmesi) gerekmektedir.
18- WBN'de bir üye hakkında yada ticaret yaptığı kişiler hakkında "şikayet konusu açarım diye" tehdit amaçlı haksız yere şikayet konusu açan kişi; Eğer konu sonucunda haksız çıkarsa forumdan 7 gün uzaklaştırılacaktır. Bu olaylar tekrarlanırsa ban süresi'de artacaktır.

Yukarıdaki kurallara uymayan üyelere; yönetimin inisiyatifi ve yanlışın büyüklüğü dahilinde, uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.

Bu üyeler bu tür konuları açmakta ısrarcı olursa, belirli sürelerde uzaklaştırma cezası verilecektir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:3) Üyeleri Gör
Üst