Neler yeni

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
58
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Öğrenci
Detay  
Meslek
Öğrenci
Uzmanlık alanları
https://jdsezer.blogspot.com/
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Photoshop   Photoshop
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
İllüstratör   İllüstratör
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
İllüstratör   UI / UX tasarım
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
PHP   PHP
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
PHP   CSS3
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
PHP   JavaScript
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma…

Bir yakarma gönderiyorum tanrı’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni keyfiyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Tatlı rüyalar sevgilim. şu demek oluyor ki benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden…

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret yaşamım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin sebebi buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle…

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar…

Birden uyandım doğruldum yatağımda yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan, bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle, iyi akşamlar sana kâbusum oldu sensiz geceler artık bana…

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin ben de gönderiyorum canım sana öptüm biriciğim iyi akşamlar sana…

Sevgilinize, hayatınıza anlam verene gönderebileceğiniz birbirinden etkisi altına alan ve güzel iyi geceler bildiriı seçeneklerini sizler için derledik. Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler bildiriından birini seçebilirsiniz;

Yaşamın çıkmaz sokaklarında yürürken, Bir kuyruklu yıldıza çarpmaktır aşk. Söylendikçe bizim olan bir şarkıdır. Tene dağılan mıknatıstır. İsteğin masalıdır. En derin kuyumuza düşen kemandır. Dikey bir şiirdir bütün kuşları aynı anda havalandıran ve tüm uykusuzları bir an önce rüyalarında bile görmek için uykuya daldırandır AŞK. İyi geceler biriciğim.

Nasıl deniz kumsaldaki kum tanelerini götürüyorsa, zaman da sensiz dakikaları gdolayıyor. Fakat hiçbir şey sana olan kalbimdeki sevgini götüremez canım. İyi geceler, tatlı rüyalar. Tanrı huzur versin.

Bu gece sevdiklerin yanında… Tek seni ölesiye seven senden uzakta… sadece senin için canını bile verebilecek uykusuz… Senin adını CAN koydum. Seni CANIMA koydum. İyi uykular cananım…

Seni çok seviyorum gülüm. Sana gönderdiğim, sevgimi al üstüne ört. Seni tüm gece boyunca hem ısıtır hem de korur meleğim. İyi geceler aşkım.

Sitemim sensiz geçen gecelerime, ben seni düşünmekten uyuyamazken… Sen rahat ve rahat uyu diye bu bildiriı gönderiyorum meleğim. İyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Sevgiliye kısa bir iyi geceler mesajı atmaktansa şöyle up uzun bir iyi geceler mesajı atmak daha etkili olacaktır. Bu durumalarda yazımızdaki sevgiliye uzun iyi geceler mesajları gönderebilirsiniz.

Kaynak: Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları ve Sözleri 2020 - Nickcenterblog

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.