Satılık forum (1 Kişi içerde)

Ad
Soyad
Katılım
14 Ekim 2020
Konum
istanbul
 /
Yaş
33
Konular
1
Mesajlar
5
Beğeniler
0
 /
WBN+
1
Ticaret - 0%
0   0   0
  
iletişim
Meslek
Detay  
Katılım
14 Ekim 2020
Mesajlar
5
Beğeniler
0
WBN+
1
Yaş
33
Konum
istanbul
Meslek

Her 3 ay'dan 3 aya fiyat güncellenecektir.. Fiyat aşşağıya düşmez her 3 aydan'aya artarak güncellenir.. Yada duruma göre sabit kalır..

Satış işleminde hosting yoktur..

Fiyat şuan için : 2.000 tl'dir..

Sitede' eklenti kurulumu gereksiz kurulumlar yoktur.. Henüz bir dosya resim eklenmemiştir.. Satılacağı içinde dosya eklemeleri kapalı tutulmaktadır şuan..
(install ilk kurulum gibi hafif bir sitedir..) Anahtar teslim mantığında..

Hemenpaylas domain adı düz jenerik bir alan adı olduğu için sitenizin içeriğini istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz..
Seo açısından bir kısıtlanma bir banlanma veya adsense tarafından bir sıkıntısı bulunmamaktadır (başvuru yapılmadı pin'li adsensem var satacağım için onaylattırmadım kendi adsense hesabınızla onay alırsınız)

Xenforo 2.2.9 sürümünde'dir.. Dil dosyası kendi yaptığım dosyadır.. Lisanslamak isteyenlerin' başvurusu olsun lütfen..
Genelde kendi sitelerimi açar sonradan lisanslarım bu sitede isteğe bağlı alacak olanlarca lisanslanmak isterse kendileri lisanslarlar..

Site satış olayında.. Alan kişiye site yedeklerini vereceğim sonra yedekleri kendi tarafımdan sileceğim.. Çünkü kullandığım panel icabı manuel bir taşıma işlemi gerektirir.. Panelim directadmin paneldir..

Alan adını'da kendi adına kayıt etmesi gerekmektedir.. İsim tescilden alınmıştır.. Senesi dolmadığı için transfer edilemiyorsa e postamı değiştirip o şekilde'de verebilirim..

Dm'ye gerek kalmadı sanırım şeffaf açıklamalar yaptığım için.. Sadece almak isteyenlerin dm' atması yeterlidir.. Site bu ürün bu gezin dolaşın bir fikir oluşursa yazın..
 
Üst