Neler yeni

Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan

metin1

Kullanıcı
Mesajlar
2
Ticaret puanı - 0%
Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan

Pocket-mine yeni bir kazanç projesi. Pocket-mine ile kazanmak kolay 12 gün önce açıldı ve 15.646 kullanıcı var. Site madencilik mantığı ile işliyor, yeni üyelere bir madenci bedava veriliyor. Siteden iyi kazabnabilmek için biraz yatırım yapmanız gerekir. Paket alır gibi madenciler alarak kazanıyoruz, kazançlar %20 ile %35 arasında değişiyor bu aldığınız pakete bağlıdır.

Pocket-mine ile kazanmak için kısaca madenciler satın alıyoruz 4 çeşit madenci var ve bunların ürettiği kristalları topluyoruz ve markette satıyoruz. Kristalları markette sattığınızda otomatik olarak rublere çevrilmiş oluyor yani hepsi bir hesaba yatıyor çekim hesabınıza.

411

Oyun bu kadar basit arkadaşlar ben $50 dolar yatırım ile başladım, oyun açılalı 12 gün oldu şimdiden 15.646 kullanıcısı var daha ilk başlardayız bu siteninde motormoney gibi uzun süre ödeyeceğini tahmin ediyoruz. Her madenci 7 seviye yükselebiliyor. Madencilerin seviyesini arttırarak üretimleri arttırmış oluyoruz. Ayrıca daha fazla kazanmak için günlük bonuşları unutmayalım. Sörf siteleri (surfing sites) yazan yerde reklamlar var ptc tarzı, burdaki reklamları izleyerek günlük kazancınızı artırabilirsiniz.

Daily bonus yani günlük bonus yazan yerde günde bir bonus hediyesi toplayabilirsiniz, üstteki resimdeki gibi her gün giriş yaparsanız sonunda 5. güne gelirsiniz ve burada kalırsınız, ve her giriş yaptığınızda 5. seviyeden bonus alırsınız.!

412

5. seviyeye geldikten sonra aksatmadan giriş yaparak günlük hediyenizi toplayabilirsiniz, 5. gün 2 - 7 ruble veriyor. Aradan bir gün geçerse siteye giriş yapmadan o zaman tekrar 1. günden yeni başlarsınız. Arkadaşlar bonusu az görmeyelim buradan hemen bir kaç günde 10 rübler yapabilirsiniz. Yatırım yapmayanlar için şahane bir kazanç yolu sayılır. Yapmanız gereken hesabınızda 10 ruble oldumu hemen bir madenci satın almak. Böyle devam ederek ufak ufak yatırım yapmış olursunuz. Ayrıca sitede reklam izleyerekde kazancınızı artırabilirsiniz. Detaylı anlatım burada.

Referans komisyonları:
2 seviye referans komisyonu var.
Referansınız yatırım yaptığında 1. seviyeden %7 ve 2. seviyeden %3 komisyon alırsınız..
Referansınız sörf yaptığında site başı 0.005 ruble alırsınız.

Ödeme sistemleri: Payeer, Yandex, QIWI, Advcash, Webmoney, etc.
En az yatırım: 10 RUB
En az çekim: 1 RUB
Ödemeler anında geliyor..

Üye olmak için tıklayınız
https://pocket-mine.com/?u=13534

Refsiz Link:
https://pocket-mine.com

Hoşça Kalın Bolca Kazanın..
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst