Neler yeni

Paytr veya paymax entegre hakkında yardım

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
2
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Dijital Marketing
Detay  
Meslek
Dijital Marketing
Selam arkadaşlar. Panelime paytr ve paymax entegresi yapmak istiyorum. Ama nasıl yapıldığı hakkında bir video ya da yardım edecek bir konu bulamadım. Nasıl yapılıyor destek olabilecek var mı acaba? Paytr ve paymax üyeliğim var ama dosyaları nereye atacağım nasıl düzenleyeceğim bir türlü bulamıyorum. Teşekkürler

SinanSS

Front-End Back-End-Developer.svg
Ad
S********
Soyad
G****
Konular
8
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Back-End Developer
Selam arkadaşlar. Panelime paytr ve paymax entegresi yapmak istiyorum. Ama nasıl yapıldığı hakkında bir video ya da yardım edecek bir konu bulamadım. Nasıl yapılıyor destek olabilecek var mı acaba? Paytr ve paymax üyeliğim var ama dosyaları nereye atacağım nasıl düzenleyeceğim bir türlü bulamıyorum. Teşekkürler
Bu videoya bakarak yapabilirsiniz hocam. Ama yazılım bilginiz yoksa ücretli destek almanız gerekebilir.

Yorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.