Neler yeni

Online iso eğitimi

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
86
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Kalite Tesadüfen Gelmez

Son yıllarda kurumsal birçok şirketin iso belgesini alabilmek için eğitim aldığı biliniyor. Sigmasert firması en deneyimli eğitmenleri ile ister yüz yüze isterseniz de online iso eğitimi veriyor.

Kaliteli işler yapmak istiyorsanız iso belgesi şirketiniz için her zaman artı puan kazandırır. Geçireceğiniz iso denetimlerinde aldığınız eğitimler ile hep bir adım önde olursunuz. İsterseniz de meslek olarak Kalite Yöneticisi olabilirsiniz. Sigmasert size sadece bir belge değil bir de meslek veriyor.

Baş Denetçilik Hayal Değil

Kalite sisteminde baş denetçiliğin ne kadar zor ve meşakkatli olduğu biliniyor. Sigmasert verdiği eğitimler ve alanında uzman eğitmenler ile sizi fazla yormadan baş denetçilik eğitimine sokuyor. Aldığınız profesyonel eğitimler sonucu baş denetçi olabilmenizi hayalden çıkartıp gerçek yapıyorlar. Online iso eğitimi sayesinde oturduğunuz yerden eğitim alın.

Online Eğitimler İle Mesafeler Ayağınıza Geliyor

İso eğitimlerinin genellikle Ankara ve İstanbul merkezli yapıldığı biliyor. Bu eğitimlere gidebilmek için zaman, mekân ve sabır gerekiyor. Sigmasert tüm eğitimleri online iso eğitimi kapsamında hizmete sunuyor. Öncelikle belirlenen gün ve saatlerde profesyonel eğitimciler tarafından eğitim alıyorsunuz. Bu eğitimleri takiben Sigmasert’in yaptığı online iso eğitim sınavı giriyorsunuz. Başarılı olmanız durumunda artık sizde bir iso belgeniz oluyor.

Almaya hak kazandığınız iso belgeniz Sigmasert tarafından onaylı ve imzalı olarak tarafınıza ivedilik ile gönderiliyor. Kaliteyi Sigmasert ile yaşayın. Kalite uzmanı olun.

sigmacert.com

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.