Online Fotoğraf Düzenlemek İçin 5 Ücretsiz Araç | Webien.Net: Webmaster Forumu

Online Fotoğraf Düzenlemek İçin 5 Ücretsiz Araç (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Online Fotoğraf Düzenlemek İçin 5 Ücretsiz Araç (1 Kişi içerde)

Eğer çok profesyonel çalışmıyorsanız ve fotoğraf düzenlemek isterseniz program kurmaya gerek kalmadan online olarak tarayıcı üzerinden düzenleyebilirsiniz.
Ücretsiz olarak online fotoğraf düzenlemek için tarayıcıda çalışan, popüler olan araçlardan birkaçını sıraladık. Bu araçlar sayesinde Adobe Photoshop gibi resim düzenleme programlarını kullanmadan ücretsiz olarak düzenleme yapabilirsiniz.
Bu araçların eksisi reklamların olmasıdır. Pro sürümü için sizlere teklifler sunuyorlar. Ancak Photoshop gibi yazılımların maliyetiyle karşılaştırıldığında epey uygun olduğunu görebilirsiniz.
Bu araçlar Photoshop kadar profesyonel değildir. Ancak bu araçlar belki ihtiyacınızın fazlasını karşılayabilir. Bu tamamen sizin kullanım amacınıza kalmıştır.

01. Polarr

Polarr.png


2015 yılında piyasaya sürülen Polarr, yaratıcıları tarafından “herkes için tasarlanmış profesyonel bir fotoğraf editörü” olarak tanımlanır. Web tarayıcınız (iOS, Android, Chrome, Mac, Windows ve Linux) ile beraber kullanabilirsiniz.
Fırçalama aletleri, renk maskelemesi, objektif bulanıklığı, ayarlanabilir filtre gücü, eğri ve renk tonlama araçları gibi birçok pro-level özellikleri mevcuttur. Pro fotoğrafçıları hedefleyen RAW fotoğrafları düzenleme imkânı sunuyor.

02. Pixlr Editor

Pixlr-Editor.png


Tam özellikli, ücretsiz ve hızlı bir fotoğraf düzenleme aracı olan Pixlr Editor, fotoğraflarınızın hepsini web tarayıcınız içerisinde oldukça güçlü düzenlemeler yapmanıza olanak tanır. Dodge, Yanık, Leke, Kement, Klon Damgası, Kırmızı Göz Giderme ve benzeri pek çok benzer araca sahip olduğu için, Photoshop’a aşina iseniz, arabiriminde zorluk çekmezsiniz.

03. Sumo Paint

Sumo-Paint.png


Sumo Paint, resim ve fotoğraf düzenleme araçlarının bir karışımını sağlayan tam özellikli bir yazılım platformudur. Standart resim düzenleme görevlerine çok uygundur. Sumo Paint, grafik ve illüstrasyonlarla çalışmanız durumunda daha fazla ilgi çekecektir ve çalışmalarınızı görmek ve geri bildirim almak için istekli olacak olan devasa ve canlı topluluğu mevcuttur.

04. Fotor Online

Fotor-Online.png


Fotor Online, fotoğraf düzenleme, kolaj yapımı ve grafik tasarım için çeşitli araçlar sunan basit ama sağlam bir uygulamadır. Bununla birlikte, sizi sürekli daha iyi sürümüne yükseltmeye ikna etmeye çalışır. Lomo efektleri, bulanıklık efekti, web kamerası efektleri, fotoğraf çerçeveleri, çıkartmalar, metin, renk sıçraması, mozaik, eğim kaydırma araçları ve özel bir HDR özelliği de dahil olmak üzere kapsamlı bir filtre ve efekt yelpazesine sahiptir.

05. BeFunky

BeFunky.png


Fotoğraf düzenleme, tasarım ve kolaj yapma araçları içeren bir başka çevrimiçi yazılım paketi olan BeFunky, çok az öğrenme eğrisiyle sezgisel bir arayüze sahiptir. Uygulama, “şimdiye kadarki en iyi çevrimiçi fotoğraf editörü” olduğu iddia ediyor.
 

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 2) Detayları gör

Üst