Neler yeni

Akıllı telefon Nubia Red Magic 5g Mükemmel Özellikleri ve Hiç Bir Telefondan Olmayan Özelliği Ne????

Soner

WAdmin
Kurumsal
SMS Onaylı
T.C. Onaylı
Mesajlar
65
Konum
web master
Site
bilisimotesi.com
Ticaret puanı - 0%
Çin'in Önde Gelen Firmalarından birisi olan ZTE firmasının piyasaya çıkardığı en son Telefon olan Nubia Red Magic 5G süper bir özellikle geliyor.Oyuncularıın saatlerce oyun oynayıp sonra telefonlarındaki ısınma sorunlarını ZTE firması Nubia Red Magic 5G ile çözmüş bulunmakta.Acaba bu özellikle gercekten telefonun saatlerce yüksek çözünürlükte bir oyunu oynama imkanımız varmı.Bilgisayarlar yüksek performans gerektiren oyun veya programları çalıştırdıklarında aşırı derece ısınırlar. Bu durum uzun süre boyunca devam ettiğinde ise çok ciddi sorunlara hatta yangınlara dahi sebebiyet verebilir. Bunları önlemek adına bilgisayar üreticileri aktif fan sistemleriyle önlem alırlar. Bu zamana kadar bilgisayarlarda karşımıza çıkan ve yıllardır kullanılan aktif fan sistemi, şimdi ise çok başka bir üründe karşımıza çıktı; Bir akıllı telefonda. Nubia'nın yeni oyun telefonu Nubia Red Magic 5G sonunda tanıtıldı.Şimdi gelelim telefonumuzun özelliklerine

ÖZELLİKLER : Nubia Red Magic 5G'nin özellikleri arasında pek tabi ki üst seviye akıllı telefonlarda görmeye alışık olduğumuz şekilde Snapdragon 865 işlemcisi yer alıyor. Bu işlemciye ise model seviyesine göre değişen 8GB/16GB RAM ve 128GB/256GB dahili depolama alanı seçenekleri eşlik ediyor. Telefonun ekranı ise tamamen çerçevesiz. Bu ekran 6,65 inç büyüklüğünde, 144 Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekran.Nubia Red Magic 5G kameraları ile de bir oyun telefonundan beklenileni veriyor. Arka tarafında 3 adet kameraya yer veren Red Magic 5G, ön tarafında ise 8 MP çözünürlüğünde tek bir kameraya ev sahipliği yapıyor. Akıllı telefonun arka kameraları sırasıyla 64 MP ana + 8 MP geniş açılı + 2 MP makro olarak görev yapıyor. Şimdi ise gelelim telefonun merak ile beklenen aktif fan teknolojisine.

telefonun fiyatı ise iki seçenek halinde sunulmaktadır.1. seçenek 8 gb ram 128 gb dahili depolama alanına sahip modeli 540 Dolar.2 seçenek 16gb ram ve 256gb dahili depolama alanı olan secenek bunun fiyatıda 712 Dolardır.
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:3) Üyeleri Gör
Üst