Neler yeni

narsunucum'dan şikayetçiyim

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web tasarım
Detay  
Meslek
web tasarım
@nazofm den (narsunucum) şikayetçiyim ben onlarda satış destek ekibiydim yani müşteri çekiyordum, tanıtımlarını yapıyordum heryerde ilk 3-4 gün boyunca yavaş yavaş yapıyordum çünkü smm panel açıyordum işim bittikten sonrada dahada yoğunlaşacaktım ve işim bitmişi hatta narsunucum.com sahibi herşeyi bırakın tanıtım yapın dedi ve yarın akşam rapor isterim dedi bende tamam dedim ve aradan 1 gün geçtikten sonra paylaşımları gerçekleştiridim kanıtlarımda var daha sonra canlı destek'ten bir müşteri gelmiş ve bana'da bildirim gelmemiş nedeninide bilmiyorum onlarda hemen hiç birşey bilmden gidip hostumu dosyalarımı sql vb gibi herşeyi silmişler ve ben 4 gün 4 gece boyunca o smm panel ile uğraşıyordum ve onlarda hepsini silmiş hiç birşey dinlemedn ben onlara söyledimde bana şunu dediler : sen hiç birşey yapmıyordun tanıtım yapmıyordun (halbuki yapıyordum kanıdımda var), vesaire vesaire ve bende onlara kanıtı da attım sonra bahane olarak diğer sebebe geçip dediler'ki : müşteriye bakmamışsın ve ben tekrar tekrar bildirim gelmedi dedim halde yine aynı sebebi söylemeye devam ettiler ve ben haklı olduğum halde beni haksız yere suçladılar.

Modaratör'lerin Konu İle İlgilenmesini İstiyorum.

NOT: ilk başta dosyalarımı verin dediğimde sunucuda duruyor dedi ve biraz konuştuktan sonra dosyalarının silindi dedi ben hakkımı istiyorum + bana dosyada vermişlerid onuda türkçleştirip onlara verdim yani ne isteseler yaptım.

Ad
Soyad
Konular
27
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
@nazofm den (narsunucum) şikayetçiyim ben onlarda satış destek ekibiydim yani müşteri çekiyordum, tanıtımlarını yapıyordum heryerde ilk 3-4 gün boyunca yavaş yavaş yapıyordum çünkü smm panel açıyordum işim bittikten sonrada dahada yoğunlaşacaktım ve işim bitmişi hatta narsunucum.com sahibi herşeyi bırakın tanıtım yapın dedi ve yarın akşam rapor isterim dedi bende tamam dedim ve aradan 1 gün geçtikten sonra paylaşımları gerçekleştiridim kanıtlarımda var daha sonra canlı destek'ten bir müşteri gelmiş ve bana'da bildirim gelmemiş nedeninide bilmiyorum onlarda hemen hiç birşey bilmden gidip hostumu dosyalarımı sql vb gibi herşeyi silmişler ve ben 4 gün 4 gece boyunca o smm panel ile uğraşıyordum ve onlarda hepsini silmiş hiç birşey dinlemedn ben onlara söyledimde bana şunu dediler : sen hiç birşey yapmıyordun tanıtım yapmıyordun (halbuki yapıyordum kanıdımda var), vesaire vesaire ve bende onlara kanıtı da attım sonra bahane olarak diğer sebebe geçip dediler'ki : müşteriye bakmamışsın ve ben tekrar tekrar bildirim gelmedi dedim halde yine aynı sebebi söylemeye devam ettiler ve ben haklı olduğum halde beni haksız yere suçladılar.

Modaratör'lerin Konu İle İlgilenmesini İstiyorum.

NOT: ilk başta dosyalarımı verin dediğimde sunucuda duruyor dedi ve biraz konuştuktan sonra dosyalarının silindi dedi ben hakkımı istiyorum + bana dosyada vermişlerid onuda türkçleştirip onlara verdim yani ne isteseler yaptım.
kardesım ramzan sana 2 adet hostıng verdımı verdı adam sısteme yatırım yaptımı yaptı sen adamın dedının dısına cıkıp kendı ıslerınle ılgılendın artı gıdıp turgayla takıstın adam sana her konuda yardım ettı o senın bos scrıptleı ne yapalım ***** olarak tum sıtelerde var hostıngler sılındı an dosylarda gıder senın bos gebes scrıptınemı kalı bıze kanıt sunma sunulcak kanıtları bız dedın yerlerde yapıyoruz bır canlı destegı takıp edemeyen ınsanı yatırım yapan adam neden tutsun yanında bos konusma yapma bır daha adam senı her sekılde destekledı

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web tasarım
Detay  
Meslek
web tasarım
kardesım ramzan sana 2 adet hostıng verdımı verdı adam sısteme yatırım yaptımı yaptı sen adamın dedının dısına cıkıp kendı ıslerınle ılgılenmedın adam sana her destegıyle cıkmadımı bıze kanıt sunma sunulcak kanıtları bız dedın yerlerde yapıyoruz bır canlı destegı takıp edemeyen ınsanı yatırım yapan adam neden tutsun yanında bos konusma yapma bır daha adam senı her sekılde destekledı
Beni Desteklemedi Bana Yardımcı Olmadı Diye Birşey Söylemedim, Ve Hala Gelmiş Bana Diyorsunuz Canlı Desteği Takip Etmediniz Diyorsun Gece Gündüz Canlı Destekte Aktif Değilmiyidm Aktiftim, Söyle Yalandır Ve Bildirim Gelememiş Veya Gelmiş Bile Olsa Belki O Sıra Yemek Yiyordum Veya Belki Başka Bir İhtiyacım Vardı Olamazmı Hemen Bilip Bilmeden Sormadan Direk Herşeyi Silmişsiniz Beni İlgiliendirmez Bu Arada Asıl Siz Boş Yapmayın ben o panel için kaç gündür uğraşıyorum.

Yorum
Ad
Soyad
Konular
27
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Beni Desteklemedi Bana Yardımcı Olmadı Diye Birşey Söylemedim, Ve Hala Gelmiş Bana Diyorsunuz Canlı Desteği Takip Etmediniz Diyorsun Gece Gündüz Canlı Destekte Aktif Değilmiyidm Aktiftim, Söyle Yalandır Ve Bildirim Gelememiş Veya Gelmiş Bile Olsa Belki O Sıra Yemek Yiyordum Veya Belki Başka Bir İhtiyacım Vardı Olamazmı Hemen Bilip Bilmeden Sormadan Direk Herşeyi Silmişsiniz Beni İlgiliendirmez Bu Arada Asıl Siz Boş Yapmayın ben o panel için kaç gündür uğraşıyorum.
bizi baglmaz yedegını tutsaydın cıkarsan sıstem dısına atılırsın

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web tasarım
Detay  
Meslek
web tasarım
konu dısına cıktı hostınglerı sılndı dosyları hıc bır sekılde sısteme barındırılmadı bos scrtıptle ısımız olmaz uyarıları kulak arkası alan gonderılır senınle nasıl takıstıysa
Boş Script OLSUN OLMASIN ama sırf sizin için boş diye gelip silemezsinizin

NOT: Tehtid bile ettiniz beni klavyni kitlerim dediniz ip adresi üzerinden bilgisayarını çökertirim dediniz.

Yorum
Ad
Soyad
Konular
55
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
....
Detay  
Meslek
....
kasındınkı tehdıt ettı senı
biri ne yaparsa yapsın tehdit etmeniz anlamına gelmez. bu yönden suçlu siz oluyorsunuz.
arkadaşın 4 gündür uğraştığı emeğini tek tıkla silip çöp etmeye de hakkınız yok.
arkadaşın 4 günlük uğraştığı verileri zip şeklinde iletmenizi istiyorum

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web tasarım
Detay  
Meslek
web tasarım
kasındınkı tehdıt ettı senı
(Kaşındımı tehtid etti) seni öylemi : öyle birşeymi var ben sizde güzellikle istedim ilk önce sunucuda duruyor dediniz daha sonra bir kaç dakika konuştuk ve ben dedimki verin dosaylarımı sonra ALLAH EMANET olun dedm sizde dediniz yoktur ALLAHA EMANET olun

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web tasarım
Detay  
Meslek
web tasarım
böyle firma(lar) ile çalışılmaz kesinlikle önermeyeceğim bir hosting firması

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web tasarım
Detay  
Meslek
web tasarım
hiç birşeylerini istemiyorum benden uzak dursunlar yeter konun kapatılmasını istiyorum

Yorum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.