Neler yeni
Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon

webci

Kurumsal üye
Ad
Soyad
Konular
55
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Ruhen İşsiz
Detay  
Meslek
Ruhen İşsiz
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Merhaba

İnternet pazarının gelişmesiyle çeşitli kampanyalarla ürünler karışımıza çıkıyor. Bazen %25 indirim bazen %50 ye varan indirimlerle satılıyor. Doğal olarak bir ürünü alırken yada aldığımız zaman hep şu soru kafamıza takılıyor gerçekten aldığım ürün orjinal mi?

Bu nedenle kullanıcılar yine internet üzerinden Michael Kors orijinal ürünlerinin doğruluğunu kontrol etmek için, barkod sorgulaması veya QR koduna sahip olan ürünlerin sorgulama işlemini gerçekleştirmek için uygun olabilecek bir site var mı bunu araştırıyorlar.

Bende satın aldığım bir michael kors ürün için bu araştırmaya girdim gerek QR ve de gerek barkod numarasıyla sorgulama yapmak için araştırma yaptım.

Michael Kors Orjinal Ürün Sorgulama

Michael Kors lüks ürünler üretir ve satışa sunar. Bu ürünler arasında çanta, gözlük ve aksesuarlar gibi kaliteli ürünler de yer alır. Müşteriler, Michael Kors orijinallik sorgulama adımlarını incelemek isteyebilirler. Bazı online alışveriş sitelerinde satılan Michael Kors ürünlerinin orijinal olup olmadığından emin olmak isteyebilirler. İnternette bir çok web sitesinde ise bu sorgumalayı michael kors'un kendi sitesinden yapabileceğini yazmış ama maalesef bu doğru değil çünkü sitelerinde gerek QR kod gerekse barkod sorgulaması ile maalesef sorgulama yapmak mümkün değil.

Michael Kors Saat Orjinal Ürün Sorgulama

Michael Kors, erkek ve kadınlar için özel saatler üreten bir markadır. Michael Kors saatinin orijinalliği sorgulamak için öncelikle resmi internet sitesinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ama belirttiğim gibi QR yada barkod sorgulama ile işlem yapmamız mümkün değil.

Ben kadın kol saati aldım michael korsun en çok satılan saatiydi. Son çare olarak bilinen marka saatlerin satıldığı mağazaya giderek çözümü danışmakta buldum ürünün orjinal olduğunu söylediler.
Gelen ürünün faturası, 2 yıllık garanti belgesi vs hepsi vardı. Ama yine de insan çekinmiyor değil.

Şahsen bir daha böyle bir alışveriş yapar mısınız derseniz hayır kesinlikle yapmam.

Michale Kors Ürünlerini En Güvenilir Satın Alma Yöntemleri

Michael kors'un bir saatini çantasını yada herhangi bir ürünününü alacaksanız bence aşağıdaki seçeneklerin dışına çıkmayın.
Güvenilir yerlerden alışveriş yapın.Muhakkak bildik marka ve mağazalar olsun çünkü ne markalarına zarar verme riskini alabilirler ne de markaya karşı ödenecek tazminatı göze alabilirler.
Satın alacak olduğunuz ürüne ait kullanıcı yorumlarını inceleyin.Webten alım yapıyorsanız muhakkak yorumlara bakın 3-5 yorumla sınırlı kalmayın biliyorsunuz artık sahte yorumlar çok yapılıyor.
Faturalı bir şekilde ürün satın alın. Ürünleriniz muhakkak faturalı olsun ürünüm faturalı olmasına rağmen yine de kaygılandım.
Ürün teslim alındıktan sonra dokunarak kalitesini anlamaya çalışın. Michael Kors ürünlerinde kaliteli malzemeler kullanılır.
Ürün fiyatını resmi internet sitesindeki fiyatla karşılaştırın.
Michael Kors resmi internet sitesinin iletişim kısmından ürün bilgilerini göndererek orijinalliği konusunda danışabilirsiniz.

Bazen ucuz olan ürünler size gereksiz yere para kaybettirir. 3-5 tl kar edeceğiz derken daha fazla para kaybetmeyin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.