Merhaba android uygulama ortaklık | Webien.Net: Webmaster Forumu

Merhaba android uygulama ortaklık

Şu anda okunan
Merhaba android uygulama ortaklık

Hızlı cevap

signature

Kullanıcı
Konular
1
WBN Puanı
3
Ticaret - 0%    
0   0   0
Hakkında  
WBN Puanı
3
Ticaret - 0%
0   0   0
Ticaret - 0%
Android uygulamasi olan ve az cok eklentilerden anlayan ios delevoper hesabi olan arkadas aranıyor.Ortak uygulama yapilacak veya yaptırılacak veya 0 dan alinacak.Kendisinde var ise ücretinin bir kismini ben ödeyeceğim ona kalmis.

Istediğim veya düşündüğüm ios + admob hesaplari onun üzerine olacak.Google play benim üzerime olacak.Admob %25 kazanci benim , %75 kendisinin olcak.

Eskişehir bilecik bursa bölgesi önceliklidir.

Whatsapp tan görüşebiliriz.

Whatsapp TeL : 0551 390 81 14

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
KzbnGvn Herkese Merhaba Ben Kezban. WBNGeyik 11
wmgerecleri merhaba arkadaşlar buda benden size kıyağım olsun HTML - CSS - XML 0
wmgerecleri merhaba gelin biraz sohbet edelim sohbetimizin konusu: insanlar neden iki yüzlüdür Off-Topic 0
wmgerecleri merhaba arkadaşlar bu gün webien ve wmgerecleri adına büyük sürpriz :) kaçırmayın Domain Genel 6
wmgerecleri Merhaba Arkadaşlar Duyurular 1
D merhaba ben hamza Kendinizi Tanıtın 2
tugayozbilgic Satış Unity Hazır 7 Adet Oyun Hem Android Hem İos Uygun Fiyat Kaçmaz Fırsat Android & IOS Alışveriş 0
Soner Android 11 Yüklenecek Telefon Modelleri Akıllı Telefonlar 0
B Binder v13.9 – Arkadaşlık Ve Sevgili Bulma Scripti + Android Uygulama Dahil İndir Ücretsiz Scriptler 0
Q Blackedfix.com // Ücretsiz Film Müzik Oyun Android IPTV Web Site Tanıtım 1
wmgerecleri Android 10 ui 2 güncellemesi geldi Mobil Haberler 0
Geunes.Int Kapsamlı Android Programlama Eğitimi (Ücretsiz) Udemy Video Anlatımlı Konular 0
Geunes.Int Web Mobil Etkileşimli Android Uygulamaları Gerçekleştirme (Ücretsiz) Video Anlatımlı Konular 0
Zeki Web2App v3.4.2 – Android WebView Uygulama Kaynak Kodları Android Uygulama Geliştirme 14
kralmetin0606 Kendi Android Uygulamanızı Yapın(ÜCRETSİZ) Mobil Programlama 2
Soner 1 Milyardan Fazla Android Cihaz Tehlike Altında! Mobil Haberler 2
ferdi Php Android&iOS Oyun Ve Uygulama Marketi Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 4
kaolin Admob Entegrasyonu Android Studio Admob 0
kaolin Android ve İos Bölüm Kuralları Android & IOS Alışveriş 0
tuncayalp En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları (Android & İos) Uygulama Tanıtımı 1
tahaaysan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Yöntemi / Android Akıllı Telefonlar 3
tuncayalp Android & İOS Oyun ve Uygulama Marketi Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 1
tuncayalp 2020 Yılında Sahip Olmanız Gereken En İyi 10 Android Mobil Uygulama Uygulama Tanıtımı 0
M Android Forum Keyfi Web Site Tanıtım 2
tuncayalp Android Silinen Fotoğrafları Kurtarın (Rootsuz) Android Uygulama Geliştirme 0
B WooChat 0.0.1 – Modern Sohbet & Grup SOhbetler Android + iOS App Temalı Uygulama Dosyaları Ücretsiz Scriptler 0
webien Android'de Beta Kullanıcısı olmak Android Uygulama Geliştirme 0
W Android için mobil uygulama geliştirmek artık çok kolay Android Uygulama Geliştirme 0
Y Android film uygulamam beta Android Uygulama Geliştirme 0
oxcakmak Satış Uygun Fiyatlı Tema, Mobil Uygulama ve Yazılım Satışı Genel Alışveriş 1
oxcakmak WBN'e Özel Her Ay ve Her Hafta Güncellenen Tema - Eklenti ve Uygulama Arşivi! Webmaster Genel 8
ismailadem Satış Büyük Kampanya Türkiye'de Bir İlk Uygulama + Smm Panel ...TL Ücretli Script Satışı 8
tugayozbilgic Satış ♢♢ Google Play Store ♢♢ Uygulama Yükleme Hizmeti ♢♢ 35 TL ♢♢ Güncellemeler Ücretsiz! Android & IOS Alışveriş 7
wmgerecleri Whatsapp viber telegram tarzı bir uygulama ne kadara mal olur Mobil Programlama 2
N Bidoo Chat meet apk uygulama Uygulama Tanıtımı 1
H Oyun ve uygulama sitesi Web Site Tanıtım 0
wmgerecleri arka plandaki otomatik mobil uygulama indirme hakkında Off-Topic 11
Mehmettbeyy Uygulama indirme ve yorum hizmeti Android & IOS Alışveriş 0
L UYGUN FİYATA KAYNAK KODLARIYLA BERABER MOBİL UYGULAMA Android & IOS Alışveriş 1
Redmi Çelik Kasa Satıcıları için Ücretsiz Uygulama Ücretsiz Scriptler 0
tuncayalp Sitenize PWA – Manifest İle Uygulama Yapımı Javascript Programlama 0
ferdi İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi - Mobil Uygulama Instagram 6
webien Google Play 2019 Yılının En İyi Uygulama, Oyun ve Filmlerini Açıkladı Mobil Haberler 0
O Resimli Cuma Mesajları 2019 Uygulama Web Site Tanıtım 0
webien Ücretsiz bir uygulama olan Dumpster ile Yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafı ya da dosyayı tekrar yüklemek mümkün. Windows 0
M Satış Ios webwiev uygulama büyük indirim!!! Android & IOS Alışveriş 0
Zeki Pro Sosyal Ağ Mobil Uygulama Scripti - Twidley Ücretsiz Scriptler 0