Para kazanma - Maxidax Yeni Global Kâr Oranı Yüksek Bir Masternote Başlıyor! | Webien.Net: Webmaster Forumu

Para kazanma Maxidax Yeni Global Kâr Oranı Yüksek Bir Masternote Başlıyor!

Şu anda okunan
Para kazanma Maxidax Yeni Global Kâr Oranı Yüksek Bir Masternote Başlıyor!

biricerik

Kullanıcı
Konular
6
WBN Puanı
1
Ticaret - 0%    
0   0   0
Meslek
Öğrenci
Yatırım araştırması yapan ancak elinde bulundurduğu likit parayı nereye yatıracağını bilmeyen birçok yatırımcı adayına maxidax tokenini önerebiliriz. Maxidax platformunun birçok yatırımcıya kazanç imkanı sunacağı şimdiden öngörülüyor. Projenin ilk etabında borsaya girenler kazançlı çıkacak. Küçük yatırımlar ile başlayarak büyük miktarda gelirler elde edebilirsiniz. Gelir modelleri ve buna benzer birçok bilgiyi aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Referans Linki: Maxidax – Register

Referanssız Link: www.maxidax.com

Üyelik alımları sadece referans ile olduğu için referanssız link ile giriş yaparsanız sponsor id talep edilecek. Buraya 005587 yazmanız yeterli olacaktır.

Gelir Modelleri

1. Gelir Modeli: Yatırımcı günlük bazda aldığı masternode kadar %1 aylık ise %30 kazançlı çıkacak.

2. Gelir Modeli: Platforma sizin referansınız ile kaydolan her kişi için %10 anlık kazanç garantisi bulunuyor.

3. Gelir Modeli: Kullanıcı platforma kaydının 14. gününe kadar getirdiği 4 kaydın yaptığı yatırımın %25’lik diliminin kazanç olarak hesabına yansımasını sağlayacak. Bu kazançların tamamı 14. gün sonunda hesaba yansıyacak.

Not: Bu kullanıcılar herhangi bir yatırım yapmaz ise kazanç oranı %10 olacaktır.

4. Gelir Modeli: Zayıf kola yapılan cironun 3 katı kadar kazanç imkanı sunuluyor.

Örneğin; Zayıf kolda 1000$ ciro yaptığınızı farz edelim, sponsorunuzun yaptığı güçlü koldan 3000$ eşleşir ve bu eşleşme sayesinde 300$ eşleşme kazanırsınız. Bu kazançlar zayıf kolda oluşan her 100$ bakiyede çekilebilecek.

5. Gelir Modeli: Maching (Liderlik Bonusu) bu bonusta geçerli olan oranlar aşağıda belirtilmiştir.

1. Derinlik: Siz minimum 1 masternode 4 firstline ekleme yaparsanız onların binary gelirinin %10’unu alırsınız.

2. Derinlik: Siz minimum 5 masternode 8 firstline ekleme yaparsanız onların binary gelirinin %8’ini alırsınız.

3. Derinlik: Siz minimum 10 masternode 12 firstline ekleme yaparsanız onların binary gelirinin %6’sını alırsınız.

4. Derinlik: Siz minimum 50 masternode 16 firstline ekleme yaparsanız onların binary gelirinin %4’ünü alırsınız.

5. Derinlik: Siz minimum 100 masternode 20 firstline ekleme yaparsanız onların binary gelirinin %2’sini alırsınız.

6. Gelir Modeli: Sürpriz Gelir Fırsatı

Bilinmesi Gerekenler:

Coin üretimi toplam 10 milyar adet olacak ve bu rakamdan daha fazlası üretilmeyecek.

Blockchain tabanlı erc 20 akıllı kontrat olacak.

Proje adım adım ilerleyecek 2 adet dünya borsası ve 2 adet Türk borsası olmak üzere toplamda 4 borsada satışa sunulacak.

Kişilerin kazançları coin olarak yatacak ve kişi istediği zaman borsadan nakit olarak çekim yapabilecek.

Kullanıcılar arası iç transfer imkanı olacak. Bu da karekod aracılığıyla yapılacak. Transfer 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilecek.

Projenin ilk 60 gününde coin 10 kat değer kazanacak ve 150 gün sonrasında da 20 kat değer kazanacak. Maxidax tarafından yapılan planlamalar bu şekilde ancak kesin olarak görülüyor.

Projenin başlangıcında yatırım yapanlar çok kazanacak.

Coin borsaya 0.01 dolardan gireceği için kimsenin satışa eğilimi olmayacak tam tersine alım eğilimi olacak bu sebeple hızlı değer artışları görülecek.

Maxidax içerisinde üyelik açtım ve bir miktar yatırım yaptım. Altcoin borsasına ilginiz var ise 100 dolarlık bir yatırım ile siz de başlayabilirsiniz. Denemek isteyen kişiler aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak benimle iletişime geçebilir aynı zamanda konu ile ilgili sürekli istişarelerin olacağı Telegram grubuna katılabilir.

Konu Hakkında Bilgi Sahibi Olmak ve Destek Almak İçin İletişim Adreslerim:

WhatsApp ve Telegram : 05434080000

Skype ve Mail: umutacar@msn.com

Telegram Grubu: Maxidax Coin

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:5) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
N Satış Yeni kurulan Hosting Firmasından 1 Haftalık Hosting Hosting Alışverişi 0
Soner Microsoft Teams Yeni Özellikler Deniyor Teknoloji Haberleri 0
Soner TikTok'dan Yeni Veri Merkezi Sosyal Medya Haberleri 0
Soner Netflix yeni Türk dizisi Fatma Off-Topic 0
J Tanıtım Türkiye’nin Yeni Ücretsiz Oyun Sitesi Web Site Tanıtım 0
Soner PUBG'nin yeni güncellemesi Oyun Haberleri 0
Zeki Google yeni reklam formatı Swirl 3D'yi tüm kullanıcılara açtı Google 0
Soner Telegram Yeni Özellikleri Yayınlandı Sosyal Medya Haberleri 0
Zeki phpKF: Yeni Türkçe Forum Yazılımı Mobil Uyumlu - Ücretsiz Ücretsiz Scriptler 0
Soner Crash yeni oyunu ile geliyor Oyun Haberleri 0
Zeki Yeni E-Posta Servisi : HEY Webmaster Genel 0
Zeki Google'dan yapay zeka destekli Pinterest rakibi yeni servis: Keen Google 0
S Tanıtım Yeni Nesil Ödeme Yöntemleri Web Site Tanıtım 0
S Tanıtım Bayrak Tasarımlarında En Yeni Seçenekler Web Site Tanıtım 0
Zeki WBN TASARIM WBN Yeni Portal Scripti 20 Kişiye Ücretsiz Webien Ücretsiz Tasarımlar 15
EmreKarakaya Domkap - En Ucuz Domain Fiyatları Yeni Özellikleri İle Yayında Domain Genel 5
Soner Yeni Search Console Kullanıcılara Sunduğu Kolaylık Webmaster Tools & Google Analytics 1
Soner Yeni Başlayanlar İçin Corel Draw Corel Draw 0
N yeni scrıpt bidoo aktıf sekılde Ücretsiz Scriptler 1
Geunes.Int DUYURU Yeni arayüzümüz görüşleriniz Duyurular 5
MsqNetwork Tanıtım Yeni Sosyal Medya Sitemiz | Sosyolizm.eu Web Site Tanıtım 13
enesvtn Tanıtım Yeni Oyun Tasarlamam ( Öneri ve Açılış için Topluluk Yorumları Bekliyorum) Web Site Tanıtım 33
T Tanıtım Yeni Script Tanıtım Web Site Tanıtım 3
N Tanıtım okey sitesi yeni Web Site Tanıtım 2
Geunes.Int Yeni domain uzantıları geldikçe marka isminizi kötü amaçlı kişilere kaptırmayın! Domain Haberleri 0
wmgerecleri Yeni bir grup Oluşturuldu - Webien Grafiker Grubu Sosyal Gruplar 6
kralmetin0606 Yeni 10 TL'ler Gündemdeki konular & Haberler 10
J Tanıtım KelebekTR.net yeni yüzümüz Web Site Tanıtım 2
Zeki Facebook'dan Yeni Grup Görüntülü Sohbet: Messenger Rooms Facebook 0
T Haftalar Sonra Coşma Yaşadık Yeni Web Sitem Off-Topic 9
wmgerecleri Web Sitemizin Yeni Projesi Yayında +güncellendi Webmaster Genel 43
Zeki Webien Yeni Profil Tasarımı ve Ek Segmeler Duyurular 0
Zeki webmaster araçlarındaki bazı hatalar düzeltildi ve Yeni özellikler eklendi Duyurular 7
Zeki Photoshop Benzeri Online Fotoğraf Düzenleme Aracı: Photopea (Yeni) Yeni Başlayanlar 0
724MobilOnay SMS Onay Script - Yeni Özellikler - Gece Modu - 2 Farklı Sağlayıcı - Oto Servis [Satış] Ücretli Script Satışı 8
724MobilOnay Yeni bir grup Oluşturuldu - Webien Konya Şubesi Sosyal Gruplar 0
Soner Yeni Başlayanlar İçin Web Tasarım Yeni Başlayanlar 0
724MobilOnay Yeni bir grup Oluşturuldu - Mobil & SMS Onay Hizmeti Sosyal Gruplar 0
Z SosyalEvreni 2020! / API ! / 2 Farklı Şık Tema ! / PayTR, Paywant, Shopier Entegreli ! / Sorunsuz Yeni SMM Panel ! / SATILIK! Ücretli Script Satışı 0
S Tanıtım Yeni Nesil Webmaster Forumu - SurumNotlari.NET Web Site Tanıtım 2
M Ücretsiz Alan Adı | Yeni Üyelere Özel .SHOP Domain Genel 7
tugayozbilgic Yeni Başlayanlar için Ücretsiz Blog kurma rehberi Yeni Başlayanlar 5
Soner Samsung Akıllı telefonlar İçin 150MP'lik Yeni Bir Sensör Üzerinde Çalışıyor Samsung 0
F Tanıtım 1-N - Yeni bilgi portali Web Site Tanıtım 5
D Yeni bir grup Oluşturuldu - YouTube Grubu Sosyal Gruplar 0
Redmi Yeni İnstagram Takipçi Scripti (İnstabom v4.1) Ücretsiz Scriptler 2
Zeki Yeni Arayüzümüz Yayında Duyurular 3
ferdi Yeni Mobilya Scripti (Çok Amaçlı Kullanın) Ücretsiz Scriptler 0
BOZKANGAL Yeni bir grup Oluşturuldu - Sosyal Medya Pazarlama Sosyal Gruplar 0
ferdi xenForo Neler Yeni Segmesinin Yerini Değiştirin XenForo 0