Klima & Kombi Servis Rehberi | Webien.Net: Webmaster Forumu

Klima & Kombi Servis Rehberi (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Klima & Kombi Servis Rehberi (1 Kişi içerde)

sagunur

Kullanıcı
Katılım
4 Mayıs 2021
Konular
1
Mesajlar
1
Beğeniler
0
WBN Puanı
1
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Yaş
41
Konum
İstanbul Anadolu
Ad Soyad
ömer ekşi
Meslek
seo
Detay  
Katılım
4 Mayıs 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
WBN Puanı
1
Yaş
41
 Ticaret: - 0%
0   0   0
 Ticaret: - 0%
Ad Soyad
ömer ekşi
Meslek
seo

Site Adı: serviste
Site Adresi: Klima Kombi Servisleri - Teknik ve Yetkili Servis Rehberi - Serviste.com
Açıklama: Kombi ve klima için teknik servis hizmeti veren tüm şirketleri bir arada barındıran servis rehberi sitesi
Açıldığı Tarih: 2017

Mayıs 2017 tarihinde kurulmuş Limited bir iştiraktır. Site içeriği bakımından "servis" mottosuyla yola çıkmış ve bu gayeyle başta iklimlendirme ve beyaz eşya ürünleri ne yönelik teknik ve yetkili servis arama rehberidir. Marka ve şehirlerine göre kategorize edilmiş servis rehberinde Türkiye'nin en büyük il ve ilçelerine ait beyaz eşya servislerini bulabilirsiniz. Buna ulaşmak için ister site içi arama motorunu kullanabilir ya da adım adım ilerleyerek ilgili servisi bulabilirsiniz.

Kuruluş Amacı; Kuruluş sebebi nedir diye sorulduğunda yanıt olarak hemen sizlere bu şekilde gelişmiş bir sitenin olmayışını verebiliriz. Türkiye'nin en kapsamlı servis arama motoru olamk isteyişimizdendir ki kuruluşumuzun akabinde derhal çalışmalara hız vermiş bulunmaktayız. Bu bağlamın da bizim bu işe ne kadar önem verdiğimizin bir resmi olduğunu düşünüyoruz.

Misyonumuz; Amacımız Türkiye'nin en geniş çaplı servis arama motoru olmaktadır. Bunun için var güzümüzle çalıştığımızı ayrıca belirtmek isteriz.

Vizyonumuz; Doğru sonuçları en hızlı şekilde kullanıcılara aktararak servis konusunda en hızlı çözümü sunabilmek başlıca felsefemizdir. Kolay olmasa da bunun adım adım başarılabileceğinin farkındayız ve bu amaç doğrultusunda hemen hemen her gün yenilikler üretme çabasında içerisindeyiz.

 

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 4) Detayları gör

Tips
İpucu
Üst