Satış ✅İsteğinize Uygun Profosyonel Wordpress Web Site Hizmetleri💯Anahtar Teslim📞7/24 Destek (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Satış ✅İsteğinize Uygun Profosyonel Wordpress Web Site Hizmetleri💯Anahtar Teslim📞7/24 Destek (1 Kişi içerde)

atillabh

Silver üye
Konular
7
WBN Puanı
3
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Ad Soyad
İsmail Atilla Yılmaz
Meslek
Hosting Satışı
Detay  
WBN Puanı
3
0   0   0
Ad Soyad
İsmail Atilla Yılmaz
Meslek
Hosting Satışı
Enpara   Hesap
TR12 0006 7010 0000 0057 7928 70
Photoshop   Photoshop
  1. İleri düzey
    90%
İllüstratör   İllüstratör
  1. Orta düzey
    50%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
Hizmet Hakkında

Wordpress Kurulumu

Wordpress Sitenizi eksiksiz bir şekilde kuruyoruz.

Tema Kurulumu

Wordpress sitenizin temasını eksiksiz kuruyor,ayarlarınızı yapıyor,isteğinize göre düzenliyoruz.
  • Tema Kurulumu
  • Tema Türkçeleştirme
  • Tema Özelleştirme
  • Tema Düzenleme
  • Tema Güncelleme

Eklenti Kurulumu

Wordpress sitenizin ihtiyacı olan tüm eklentilerini eksiksiz kuruyor,ayarlarınızı yapıyor,isteğinize göre düzenliyoruz.
  • Eklenti Kurulumu
  • Eklenti Türkçeleştirme
  • Eklenti Düzenleme
  • Eklenti Ayarları

Arama Motoruna Kayıt

Sitenizi arama motorlarına kayıt ediyoruz.

Wordpress Güncelleme

Wordpress sitenizin tüm güncellemelerini eksiksiz güncelliyoruz.

-Destek(İlk 1 ay)

Wordpress siteniz hakkına soru,sorunlarınız ile ilgileniyoruz.

-Seo Optimizasyonu

Wordpress sitenizin Seo Eklentisini kuruyor,ayarlarını yapıyor ve siteniz için en uyumlu hale getiriyoruz.
  • All In One Seo Eklenti Kurulumu
  • Arama Motoruna Kaydı
  • XML Map Oluşturma
  • Robots.txt Düzenleme

Diğer/EK Hizmetlerimiz
  • Site Hızlandırma
  • SSL Kurulumu
  • LiteSpeed Chace Kurulumu
  • İçerik Girme
  • Yabancı Dil Ekleme
  • Site Türkçeleştirme
  • Tema Düzenleme
  • Sayfa Düzenleme
  • WooCommerce Kurulum ve Ayar

Whatsapp: 0535 328 2772

Son düzenleme:

Bu konuya kimler baktı? (Toplam:4)

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
KingAbdullah Hosting Satılıktır Cebe Uygun Fiyatlar Hosting Genel 0
KingAbdullah Satış Çiftlik Kazanç Sitem Uygun Fiyata Satışda Web Site Alım & Satım 10
KingAbdullah Satış ✔1 Numaralı Smm Panel (SocialTakipci.Net) Telafili Paketler✔ | ⭐ Uygun Fiyatlı,Kaliteli SMM Servisleri | Instagram 🔥 Tiktok 🔥 YouTube 🔥 Facebook 🔥 Hesap Alım & Satım 0
wmklubu.com Satış Youtube Abone Kasma Sitesi Uygun Fiyat :) Web Site Alım & Satım 0
Emre KRMN Satış Emre KRMN Uygun Fiyata MyBB-vBulletin İşleri Ücretli Tasarım Satışı 2
domainmerkezinet Uygun Fiyat Performans SSD Web Hosting 20 TL | Direct Admin Panel + SSL Hosting Genel 1
wmklubu.com Satış ⭐ SocialBanka.Com | ⭐ Uygun Fiyatlı,Kaliteli SMM Servisleri | Instagram 🔥 Tiktok 🔥 YouTube 🔥 Facebook 🔥 Hesap Alım & Satım 0
E ⚡️www.takipservisin.com ⚡️ full otomatik smm panel / uygun fiyatli servisler ⚡️ Web Site Tanıtım 0
mehmetdedecan PHP SEO DOSTU LİNK YAPISI SEO UYGUN FİRMA REHBERİ YAZILIMINA İHTİYACIM VAR Sorum Var 0
wmklubu.com Satış ⭐ SocialPanel.Com | ⭐ Uygun Fiyatlı,Kaliteli SMM Servisleri | Instagram 🔥 Tiktok 🔥 YouTube 🔥 Facebook 🔥 Hesap Alım & Satım 0
MsqMedia Satış 🔥 109 K Profjelik İnstagram Hesabı Uygun Fiyata 🔥 Hesap Alım & Satım 0
wmklubu.com Satış İnstagram Takipci Satın Al (Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet) Hesap Alım & Satım 0
B Uygun Fiyata Footer Backlink 5K+ İndex - DA :16 PA:40 Sosyal Link Borsası 0
KingAbdullah Satış Mining Script Satışı (Uygun Fiyata) Ücretli Script Satışı 2
B Satış Uygun Fiyata Ömür Boyu Tanıtım Yazısı - DA :16 PA:40 Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0
S ✅ Mobil Onay Hizmeti ✅ Uygun Fiyat - Sürekli Stok Mobil Onay Alım & Satım 0
atillabh Satış Bu Kadar Ucuza Seo Analizi Yok! Uygun Fiyata Seo Analizi Yapıyoruz! SEO Hizmet Paketleri 0
O ✅ OnayTek.com | Facebook, Instagram, Whatsapp, Bitay.com, Google için En Hızlı ve En Uygun SMS Onayı ✅ Mobil Onay Alım & Satım 0
wmklubu.com Satış Alexa TR 3 K Sitede En Uygun Fiyatlara Backlink Reklam Alım & Satım 0
G Satış APK İndirme Sitesi Satılıyor Çok Uygun Fiyata Web Site Alım & Satım 9
O Satış ✅En Uygun 🔥ENVATO 20₺ 🔥 SEO PAKETLERİ | Shutterstock| VidIQ| Windows | Alexa | Moz 🎨Canva Pro Hesap / Lisans Alım & Satım 1
erkanboz032 Satış JetBayi.com | ⚡️TAM OTOMATİK, UYGUN FİYAT, HIZLI ÇÖZÜM! | JET HIZINDA SERVİSLER 🚀 Hesap Alım & Satım 0
Geunes.Int Satış 🎨 Canva EDU - 20 TL YILLIK 📌 En Uygun Fiyat Hemen Teslim 🎨 Hesap / Lisans Alım & Satım 1
oxcakmak Satış Uygun Fiyatlı SMS Onay Hizmeti! Genel Alışveriş 2
jagapps Satış Sabit ve Uygun Fiyatlarla Reklam Verin / Premium üyelere %50 İndirim Reklam Alım & Satım 0
M Satış ⭐Her Bütçeye Uygun & Limitsiz Bayi Hosting 🚀 %200 CPU & cPanel & Litespeed-Cloudlinux ⭐ Reseller Hosting Satışı 0
domainmerkezinet Satış Her Bütçeye Uygun Hosting Paketleri Hosting Alışverişi 5
A Satış 15 $ Başlayan Fiyatlar İle TR Lokasyon Fiziksel Sunucular | SSD Diskler | En Uygun Fiyat Dedicated Server Satışı 2
oxcakmak Satış Uygun Fiyatlı Tema, Mobil Uygulama ve Yazılım Satışı Genel Alışveriş 3
jagapps Satış Unity Hazır 7 Adet Oyun Hem Android Hem İos Uygun Fiyat Kaçmaz Fırsat Mobil Uygulama Alışverişi 0
K Satış Satılık SMM Panel Sitesi | Uygun Fiyat Web Site Alım & Satım 4
H İlan Tek Ürün ( Yaprak ) Site Tasarımları - Her Bütçeye Uygun ! Genel İlanlar 0
Soner En Uygun Kablosuz Kulaklıklar Teknoloji Haberleri 0
B Satış EN UYGUN FİYATLARLA ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Hesap Alım & Satım 0
M Satış 🌟Sadecesmm.com 🌟 ANA SAĞLAYICI FARKIYLA 🌟 En Uygun Fiyatlar - Jet Hızında Hizmet - 7/24 Destek Hesap Alım & Satım 0
FiBuHosting Satış 🚀Web Hosting Paketleri⭐En uygun ve Sabit Fiyat Garantili⭐cPanel⭐% 200 CPU + 2GB Ram 🚀 9,99 ₺ Hosting Alışverişi 0
tuncayalp Dns Angel ile Çocuklar için Uygun Olmayan Web Sayfalarını Engelleyin Webmaster Pogramları 0
E Satış Alexa Dünya (1,5K) - Alexa TR (20K) 2 Siteden Uygun Fiyata Reklam Hizmeti Reklam Alım & Satım 0
U ⭐fazlataki̇pci̇.com ⭐ en kali̇teli̇ servi̇sler ve en uygun fi̇yatlar ⭐özel api̇ Hesap Alım & Satım 1
G İnstagram Takipçi/Beğeni/Yorum Gönderimi Yapan Bot Program Satılık ! ÇOK UYGUN FİYATA ! Program Alım & Satım 0
dijitalistasyon Satış Dijitalistasyon.com |⭐ En Kaliteli Servisler ve En Uygun Fiyatlar | Takipçi 2,10TL | Beğeni 1,96TL |İzlenme 0,04TL ⚡ Servis Sağlayıcı 🔥 APİ DESTEĞİ Hesap Alım & Satım 1
G Satış İnstagram Takipçi/Beğeni/Yorum Gönderimi Yapan Bot Program Satılık ! ÇOK UYGUN FİYATA ! Hesap Alım & Satım 0
Murat Şencan WHMCS ayarları & yapılandırması hizmeti - 7 yıllık tecrübe - Uygun fiyat WHMCS 0
U Numarakirala.com | Numara Onay | Uygun Paketler | Kalitenin Adresi Ödeme Sistemleri 2
MsqMedia Satış 🚀 Kaliteli Profesyonel Hosting ⭐ En Uygun Fiyatlarla 🚀 Hosting Alışverişi 0
MsqMedia Satış Uygun Fiyata .host Domainler [6 Adet] Domain Satışı 2
mgtdizayn52 Satış 🚀Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | 🎯DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 ✔ En Uygun Fiyat Garantisi !🚀 Tanıtım Yazısı Alım & Satım 3
B 3 yasinda Da:16 Pa:39 1K hitli Sitemizden UyguN Fiyata Tanıtım Yazısı Ücretsiz Scriptler 5
kaolin ✅Özel Whiteboard Animasyonlar | Çok Uygun Fiyatlara | Rakiplerinizden Önde Olun✅ Ücretli Grafik işleri 11
mgtdizayn52 Satış 🚀 Dev Kampanya TR'nin En Büyük Siteleri 🎯 EN Uygun Fiyat Garantisi 🚀 STOK : 5 ⚡ #Evdekal Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0