Neler yeni
Webien.Net: Webmaster Forumu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme....

  • Merhaba Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Webien'de Ücretsiz olarak Firmalar bölümüne websiteni ekle bu sayede backlink alarak Google'de ön sıralara çıkarsın
  • Webien, yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla işleyen özgürlükçü bir çalışma platformudur.
  • Webien, kullanıcılara yardımcı olabilecek grafik, tasarım vb. her türlü araç gereç paylaşımları ve Teknoloji adına aklınıza gelebilecek herşeyi sunar.

iPhone’un tasarımı 2019’da nasıl olacak?

Ertan

Üye
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
269

Tıpkı her yıl olduğu gibi Eylül ayında karşımıza çıkması beklenen yeni
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
modelleri hakkında en çok merak edilen konu tasarımın değişip değişmeyeceği. En son X modeli ile tasarım anlayışını kökten bir şekilde değiştiren
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
, XS, XR ve XS Max modellerinde ise iPhone X modeli ile oldukça benzer bir tasarım kullanmıştı.

İlk olarak geçtiğimiz hafta Onleaks tarafından yeni iPhone modellerinin prototipi olduğu iddiası ile birkaç görsel paylaşılmıştı. Paylaşılan görsellerde 3 adet kamera ve kare şeklinde bir kamera konumlandırması görüyoruz. Kareşeklindeki kamera çıkıntısı iPhone modellerinin sol üst kısmında yer alıyor.

Kare şeklindeki tasarımın sol tarafında iki adet kamera bulunurken sağ tarafında ise bir kamera ve bir adet flaş bulunuyor. Bugün ise iPhone modelleri ile ilgili yeni bir tasarım görseli karşımıza çıktı. iPhone X, XS, XS Max, XR modellerinden ve ilk çıkan prototip görselinden farklı olarak yataykamera dizilimine sahip olan yeni iPhone prototipi, yatay kamera dizilimine sahip durumda.

Daha küçük çentik ve daha ince çerçeveler
Sadece cihazın arka kısmı değil ön yüzü ile ilgili görseller sızdırıldığını da belirtelim. Paylaşılan görsellere göre yeni iPhone modellerinin daha ince çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra ilk olarak iPhone X modeli ile karşımıza çıkan çentik ise yeni iPhone modellerinde daha küçük olacak gibi görünüyor.

270


Her iki prototip tasarımını da sızdıran Onleaks, paylaşılan iki tasarımın da potansiyel iPhone tasarımları olduğunu ve her iki tasarımın da karşımıza çıkabileceğini belirtti. Yeni iPhonemodelleri ile ilgili bilgilere ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:
Üst