Satış - İLGİ ÇEKEN KONU BAŞLIĞI DEĞİL ! - Profesyonel ve Kalıcı Hizmet - Paranızı Çöpe Atmayın ! | Webien.Net: Webmaster Forumu

Satış İLGİ ÇEKEN KONU BAŞLIĞI DEĞİL ! - Profesyonel ve Kalıcı Hizmet - Paranızı Çöpe Atmayın !

Şu anda okunan
Satış İLGİ ÇEKEN KONU BAŞLIĞI DEĞİL ! - Profesyonel ve Kalıcı Hizmet - Paranızı Çöpe Atmayın !

Hızlı cevap

SeoBayi

Kullanıcı
Konular
1
WBN Puanı
3
Ticaret - 0%    
0   0   0
Hakkında  
WBN Puanı
3
Ticaret - 0%
0   0   0
Ticaret - 0%

İŞ ALIMI AÇIK

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AYLIK SEO HİZMETİ
Sizden İstenilenler: Seo bayi sitemizi ziyaret edin

11 yıldır bu sektörde aktif olarak yer alıp, 9 yıldır tam anlamı ile girişimci bir şekilde insanlara ücretli ve ücretsiz hizmet veren birisiyim. Burada sizleri etkileyecek yada güzel bir ağız ile yazada bilirim,dilin kemiği yok sonuçta. Eğer bir para ödüyorsanız karşılığını en iyi şekilde almanız gerekiyor, eğer ben alıyorsam en iyi şekilde karşılığını size sunmam gerekiyor ki ben o aldığım parayı HELÂL bir şekilde cebime koyabileyim. Dünya'nın her yerinde olduğu gibi aynı işi yapan ve rekabet içerisinde olan bir çok insan var. Uzun uzun buraya yazıp ilgi çekmek istemiyorum kısaca şunu söylüyorum;
PARANIZI HAVAYA, BOŞ VAATLERE, ZAMAN KAYBINA harcamayın. KALICI ve GELECEĞE YÖNELİK SAĞLAM ZEMİN kurarak sizinle beraber çalışalım. Daha fazlası için lütfen iletişime geçin.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forum Tanıtım Hizmeti
Sizden İstenilenler: Google Formlar - ücretsiz olarak anketler oluşturun ve mevcut anketlerinizi analiz edin.

Forum Tanıtımı Paketlerinde Yönlendirme ve Pingleme HEDİYE !

Önemli; FORUM TANITIMI PAKETLERİNDE WİKİPEDİA TANITIM BEDAVA !

Fazla Süslü Konular, Afişler, Göz Alıcı Banner Ve Resimler İle Konumu Süslemiyorum Çünkü Sizlere Süslü Göz Doyurucu İlgi Çekici Konu Lazım Değil. SizlereFORUM TANITIM Lazım.Sitenize Backlink, Tekil Kullanıcı, Hızlı İndex, Google Referans, Anahtar Kelime Yükselme, Sitenize Reklam lazım.

Edu Gov Yorum Backlink
Sizden İstenilenler: WhatsApp İle İletişime Geçin.

Youtube Yorum Hizmeti

Sipariş verdiğiniz günün Trend videolarına yorum atılır.

Türkçe Haber Sitelerinde Tanıtım

BÜTÜN SİTELER %100 TÜRK VE ALEXA DEĞERLERİ İYİ OLAN SİTELERDİR.

Raporlama 7 ile 10 iş günü arasında teslim edilir. Orjinal siteler olduğu için onay beklenmektedir.

Forum Profil Backlink

Profil Backlink Paketlerinde Yönlendirme ve Pingleme HEDİYE !
Spam Vb. Durumlar OLMAZ! itina ile raporlama hazırlanıp sizlere teslim edilir.

Anahtar Kelime Yorum Backlink

Spam Vb. Durumlar OLMAZ! itina ile raporlama hazırlanıp sizlere teslim edilir.

Wikipedia Tanıtım

seo bayi

WhatsApp İletişim İçin 0538 688 80 44

Forum Dışı İletişim İçin E-Mail; info@Seobayi.com
Ücretsiz SEO HİZMETİ KAZANMAK İÇİN SAYFAYI BEĞEN PAYLAŞ; SeoBayi.com

Webien öneriyor: Yapılan alışverişlerde mutlaka ticaret puanı isteyin

Zeki

Wadmin
arge
Konular
516
WBN Puanı
278
Ticaret - 0%    
0   0   0
Ad Soyad
Zeki Aygün
Meslek
Webmaster & SEO
Hakkında  
WBN Puanı
278
Site
webien.net
Ticaret - 0%
0   0   0
Ticaret - 0%
Ad Soyad
Zeki Aygün
Meslek
Webmaster & SEO
Tecrübe
10 Yıl
Uzmanlıklar
Web tasarım
PHP
SEO
Seslendirme
Video montaj
İş referanslarım
https://www.youtube.com/channel/UC0EKnd0EWBefw9Wrqw_wrAA
Üyelik tipi
Bireysel
iyi satışlar hosgeldin

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
tugayozbilgic Wordpress Konu çekme botu Bot İstek 2
designeratakan Bölüm Kuralları (Okumadan konu açmayın.) Ücretli Script Satışı 0
designeratakan Bölüm Kuralları (Okumadan konu açmayın.) Ücretsiz Scriptler 0
designeratakan Bölüm Kuralları (Okumadan konu açmayın.) Script İstek 0
tugayozbilgic İstek Arayıpta bulamadığınız Scirptleri Konu altına yazın Script İstek 21
webien Site Tanıtımları İçin Konu Şablonu (KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUNUZ) Web Site Tanıtım 0
Zeki DUYURU Üye Konu Sayısı ve Diğer Eklemeler Yapıldı Duyurular 2
M Hazır Konu Tasarım Çalışmam Ücretsiz Grafik Tasarım 1
Zeki WBN - Ücretsiz Konu Tasarımı Silver Üye Paylaşımları 2
Redmi Ücretsiz Hazır Konu Tasarımı Grafik Tasarım 0
LazMami Satış DEV KONU 5TL'den Başlayan Fiyatlarla ÖZEL PROJELİK İNSTAGRAM KULLANICI İSİMLERİ Instagram (Ticaret) 8
Zeki DUYURU CEVABA VE BEĞENİYE GÖRE KONU VE LİNKLERİ GİZLEME SİSTEMİ Duyurular 7
Zeki IPS 4 Konu Yazar Banneri IPS 0
wmabi Satış Logo 30 TL İnstagram Post Tasarım 20 TL Banner 40 TL Konu Tasarımı 50 Tl den Başlayan Fiyatlarla... Ücretli Grafik işleri 0
wmgerecleri Satış profesyonel logo kaçırma (satıldı Konu kilit) Ücretli Grafik işleri 2
T Konu Kilit Off-Topic 13
N YKS 2020 Konuları - TYT AYT 2020 Konu Dağılımı Web Site Tanıtım 0
webien XenForo 2 Özel Konu Alanı Oluşturma XenForo 0
N YKS Konu Dağılımı - TYT AYT Soru Dağılımı Web Site Tanıtım 0
tugi5400 ?Komut Grafik Hizmetleri? Logo? Banner? Afiş? Post? Konu Tasarımı? Kartvizit?Manipülasyon Ücretli Tasarım Satışı 1