Para kazanma - İçerik Paylaşarak para kazan 1K Görüntülenme 2₺ | Webien.Net: Webmaster Forumu

Para kazanma İçerik Paylaşarak para kazan 1K Görüntülenme 2₺

Şu anda okunan
Para kazanma İçerik Paylaşarak para kazan 1K Görüntülenme 2₺

Hızlı cevap

jagapps

Kullanıcı
Konular
56
WBN Puanı
228
 Ticaret: - 100%    
2   0   0
Ad Soyad
....
Meslek
....
Yeni Gelen Özelliğimiz ile artık Yayıncı arkadaşlarımız para kazanacaktır. Sitemize kayıt olup ve içerik paylaşan herkes para kazanmaya devam edecektir.

Paylaştığınız içerik 1K (1 bin) Görüntülenme aldığı zaman hesabınıza 2₺ aktarılacaktır.

Ödemeler aylık olarak yapılacak ve Ödeme alt limiti (30₺) Otuz Türk Lirası şeklinde olacaktır, 30₺ olduğu zaman kayıt ettiğiniz banka hesabına Her ay sonu ödeme aktarılacaktır.

Yapmanız gerekenler ;

1. Siteye Kayıt olmak ( Kayıt olmak için tıkla )

2. Kategorielere uygun içerik paylaşma ( İçerik paylaşmak için tıkla )

3. Banka bilgilerinizi girme ( Banka bilgileri girmek için Tıkla ) 2 farklı ödeme yöntemi vardır.
1. Papara
2. Banka EFT - Havale

Paylaştığınız içerikler kopya olması sorun değildir.

Yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız eğer özgün içerik girin, etiketleri sık kullanın, sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, forum vb. yerlerde paylaşın.

2.png

3.png

Son düzenleme:
Konular
31
WBN Puanı
18
2   0   0
Ad Soyad
Abdullah Fındık
Meslek
Yazılım
Detay  
WBN Puanı
18
2   0   0
Ad Soyad
Abdullah Fındık
Meslek
Yazılım
Yeni Gelen Özelliğimiz ile artık Yayıncı arkadaşlarımız para kazanacaktır. Sitemize kayıt olup ve içerik paylaşan herkes para kazanmaya devam edecektir.

Paylaştığınız içerik 1K (1 bin) Görüntülenme aldığı zaman hesabınıza 1.24 ₺ aktarılacaktır.

Ödemeler aylık olarak yapılacak ve Ödeme alt limiti (30₺) Otuz Türk Lirası şeklinde olacaktır, 30₺ olduğu zaman kayıt ettiğiniz banka hesabına Her ay sonu ödeme aktarılacaktır.

Yapmanız gerekenler ;

1. Siteye Kayıt olmak ( Kayıt olmak için tıkla )

2. Kategorielere uygun içerik paylaşma ( İçerik paylaşmak için tıkla )

3. Banka bilgilerinizi girme ( Banka bilgileri girmek için Tıkla ) 2 farklı ödeme yöntemi vardır.
1. Papara
2. Banka EFT - Havale

Paylaştığınız içerikler kopya olması sorun değildir.

Yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız eğer özgün içerik girin, etiketleri sık kullanın, sosyal medya hesaplarınızda paylaşın, forum vb. yerlerde paylaşın.

Ekli dosyayı görüntüle 3729
Ekli dosyayı görüntüle 3730
senin kendi sitenmi

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:10) Üyeleri Gör
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
KzbnGvn Satış %100 Özgünlük ve SEO Uyumlu Kaliteli İçerik - Fiyat unutulur kalite akılda kalır! Makale Alım & Satım 13
ferdi WordPress Her siteden Toplu İçerik Çekme Wordpress Eklentileri 0
M Sosyal İçerik Platformu Web Site Tanıtım 0
Zeki WordPress Her siteden Toplu İçerik Çekme Eklentisi Wordpress Eklentileri 0
Uzman Editör Satış SEO Uyumlu Semantik Özgün Profesyonel İçerik Üreten Referanslı Metin Makale Yazarı Uzman Editör (BİREYSEL) Makale Alım & Satım 6
webien Nasıl İçerik Editörü Olunur? Webmaster Genel 0
Zeki Aygün Nasıl İçerik Editörü Olunur? Webmaster Genel 0
KingAbdullah Alış Reklam İzle Para Kazan Scripti Yazdıracam Varsada DemoFiyat Yazarsanız Güzel Olur Ücretli Script İsteği 1
P Para kazanma Link kısaltarak nasıl para kazanırız İnternetten Para Kazanmak 1
B Para kazanma Para Kazandıran Otomatik Mining Siteleri İnternetten Para Kazanmak 3
ismailadem İstek Makale Yazana Ücretsiz İstediği Smm Panel veya Para Kazanma scripti sadece bende var Script İstek 4
U Satış Görev Yap Para Kazan Sitesinde Görev Yayınlamak İster Misin? Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0
yaparsin.net İlan #1 Numaralı ⭐ Görev Yap Para Kazan Sitesinde Görev Yayınlamak İster Misin? Genel İlanlar 0
Soner Whatsapp Para Transfer Özelliği Kullanıma Açıldı Teknoloji Haberleri 1
S Kripto Para Haberlerini Takip Etme Web Site Tanıtım 0
O Para kazanma 100% Organik Abone, İzlenme ve Beğeni Arttırma! Para kazan İnternetten Para Kazanmak 3
farukwp Monex - Para Değişimi ve Finansman İş WordPress Teması Wordpress Temaları 0
Geunes.Int Para kazanma Yürüyerek Para Kazanmak İster misin? Oyna Kazan 0
sedat Blog Açarak Para Kazanmak WordPress 0
Soner Para kazanma Farklı Para Kazanma Fikirleri İnternetten Para Kazanmak 0
Soner Link Kısaltma Siteleri ile Para Kazanın Yeni Başlayanlar 0
Soner Para kazanma İnternet'ten Para Kazanma Yöntemleri İnternetten Para Kazanmak 0
B Para Ödüllü Webmaster Forum Webmaster Genel 0
S Domain Park Nedir? Domain Park ile Para Kazanma ve Domain Park Nasıl Yapılır? Domain Genel 0
Geunes.Int Türkiye Devleti vatandaşına para yerine IBAN numarası verdi Gündemdeki konular & Haberler 0
T Paparadan - Paparaya Para Aktara Bilecek Arkadaşlar Ödeme Sistemleri 5
F İstek Görev Yap Para Kazan Script İstek 4
Zeki İnternette En Kolay Para Nasıl Kazanılır? (İçeri Buyrun) Fikir ve Projeler 1
I İddia Tahmini Yap Para Kazan Hiç Bir Ücret Ödeme Web Site Tanıtım 0
B AdLinkFly v6.3.0 – Para Kazandıran Link Kısaltma Scripti İndir Ücretsiz Scriptler 0
HipoTalamus 2020 Yılının En Popüler İnternetten Para Kazanma Sitesi İnternetten Para Kazanmak 2
N Link Kısaltma Siteleri - Link Kısaltarak Para Kazanın! Web Site Tanıtım 0
Wesk Twitter'den Para Kazanmak Artık Çok KOLAY! Twitter (Ticaret) 0
N ★ Link Kısaltma Siteleri ile Para Kazanın! ★ Tüm Detaylar, CPM Oranları, Ödeme Metotları, Kanıtlar ★ PTC 0
A Kripto para bilgi kaynağı kriptosozluk.net açıldı. Web Site Tanıtım 0
O Küba Hükümeti Yaptırımlar İçin Kripto Para Hamlesi Bitcoin 0
O Facebook Kripto Para Piyasına Girmeye Çalışıyor Coinler 0
B Karşlıklı link tıklayarak para kazanma scripti Ücretli Script Satışı 5
O Webhosting ile tonlarca para kazanmak Web Site Tanıtım 0
N Oturduğunuz yerden para kazanmak için sorhadi.net içerisine girebilirsiniz İnternetten Para Kazanmak 0
M Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan Oyna Kazan 0