Googlede Neden Arama Sonuçlarında 4 Sıradayım | Webien.Net: Webmaster Forumu

Googlede Neden Arama Sonuçlarında 4 Sıradayım

Şu anda okunan:
Googlede Neden Arama Sonuçlarında 4 Sıradayım

Site
azizakca.com
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Merhaba Arkadaşlar Neredeyse 2 aydan fazla süredir Google Arama motorunda 4 sıradayım
Aziz AKÇA Yazarak İlk Birde Olmak İsterim
Ama Kötü Noktası
azizakca Yazdığımda İlk birdeyim
sonuşlar görselde Haydi İlk Konu Benden Olsun Site Doktorunda

Not:Görsel Ekledim Reklama Kaçmasın Googlede İster Kendiniz Yazın İster Linklerden Deneyin

Son düzenleme:
Ticaret - 0%
0   0   0
Şöyle söyleyim siz aziz akça diye kişisel bir blog açmışsınız. aziz akça diye ancak sizi bilen kişiler arar. Sizi veya sitenizi. Eğer dışardan sizin sitenizi bilmeyenlerinde gelmesini istiyorsanız iddalı bir bir kaç anahtar kelime ile sıralamaya girmeye çalışın

3 tane anahtar kelime bulun onların üzerinde yoğunlaşın

Örnek yazılım, sitenize baktım kitap dergi olabilir

Azizakca diye ancak sizi referanslar bulur.

Site
azizakca.com
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Şöyle söyleyim siz aziz akça diye kişisel bir blog açmışsınız. aziz akça diye ancak sizi bilen kişiler arar. Sizi veya sitenizi. Eğer dışardan sizin sitenizi bilmeyenlerinde gelmesini istiyorsanız iddalı bir bir kaç anahtar kelime ile sıralamaya girmeye çalışın

3 tane anahtar kelime bulun onların üzerinde yoğunlaşın

Örnek yazılım, sitenize baktım kitap dergi olabilir

Azizakca diye ancak sizi referanslar bulur.
bilgin için tşk ederim kardeşim aslında blog şuanlık yoğunlukta ilgilenemedim kitap ve dergi mantıklı zaten kitaplardan kafamızı kaldıramıyoruz hiç olmazsa milleti kitaplara teşvik ederiz

Site
webien.net
Meslek
Webmaster & SEO
Ticaret - 100%
2   0   0
tuncaya katılıyorum aziz akça diye seni niye arasınlar. azizakça isim zaten kendi ismini taşıyan blog birinci sayfada çıkar.

ben webien yazayım yada webien.net yazayım birinci sayfada ilk sırada çıkar. herkezin böyle. mesela kuranda kıssalar diye bir kategorin var eğer kullanıcı kuran ayetleri veya kıssaları diye aradığında seni buluyorsa bu başarı veya online kitap oku kitap özetleri pdf kitap bu gibi anahtar kelimelerde bulması lazım seni arayan

azizakca diye bir anahtar kelime kesinlikle kullanma

hadi anahtar kelimelr tamamda bu anahtar kelimelere sahip kategorilerde konu az oda ayrı bir konu.

bide site çok karışık yapılandırılmış.

:KATEGORİLER
  • (1)
  • (6)
  • (1)
  • (24)
  • (1)
  • (8)
  • (4)
  • (2)

hem konular az hemde alakasız kategoriler

Site
azizakca.com
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
tuncaya katılıyorum aziz akça diye seni niye arasınlar. azizakça isim zaten kendi ismini taşıyan blog birinci sayfada çıkar.

ben webien yazayım yada webien.net yazayım birinci sayfada ilk sırada çıkar. herkezin böyle. mesela kuranda kıssalar diye bir kategorin var eğer kullanıcı kuran ayetleri veya kıssaları diye aradığında seni buluyorsa bu başarı veya online kitap oku kitap özetleri pdf kitap bu gibi anahtar kelimelerde bulması lazım seni arayan

hadi anahtar kelimelr tamamda bu anahtar kelimelere sahip kategorilerde konu az oda ayrı bir konu.

• (1)
  • (6)
  • (1)
  • (24)
  • (1)
  • (8)
  • (4)
  • (2)

önerin ne abi ben genelde kitap ve dergi arada teknik bilgi eklemeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlim

Site
webien.net
Meslek
Webmaster & SEO
Ticaret - 100%
2   0   0
mesela ayhan karaman bilinen bir seo ustası sitesinin ismide seninki gibi ayhankaraman.com ama seo yaz googleye direk bu kişi çıkar seo konusunda ne yazarsan yaz adam çıkıyor. seo konusuna odaklanmış tüm anahtar kelimeleri seo kelimeli

yani bende nezaman seo ve siteoptimizasyonu ile ilgili bir konu arasam ayhankaraman çıktı karşıma öyle tanıdım yoksa nerden bilecem ayhan karamanı

Site
webien.net
Meslek
Webmaster & SEO
Ticaret - 100%
2   0   0
önerin ne abi ben genelde kitap ve dergi arada teknik bilgi eklemeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlim
önerim aziz bir konu üzerine odaklan her yazılar kategoriler o konu ile ilgili olsun videolar olsun resimler makaleler ve anahtar kelimelerinide o konu ile ilgili belirle yani tüm optimizasyonları.

Site
webien.net
Meslek
Webmaster & SEO
Ticaret - 100%
2   0   0
şöyle oluştura bilirsinn kategori 1. yeni çıkan kitap ve dergile r(tanıtımını yap) 2. kitap ve dergi oku ( burda pdf kitap ve dergi okusunlar) 3. yazarlar( yazarların biyografilerini yayınla) 4. kitap tanıt (üyelerin kitap tanıtmasını sağla) türütebilirsin bunları

Site
webclos.net
Meslek
Grafiker

• (1)
  • (6)
  • (1)
  • (24)
  • (1)
  • (8)
  • (4)
  • (2)

:D doğru diyon aziz akça niye arasınlar :D ne mafya babasısın şuan ne birşey kanka :D sözüm olsun ilerde zengin olursam senin ismini yükseltcem :D

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:12) Üyeleri Gör