Desi Alarm | Webien.Net: Webmaster Forumu
SEO Eğitimi

Desi Alarm (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Desi Alarm (1 Kişi içerde)

Adı
Soyadı
Konular
1
 /
WBN+
3
 Ticaret - 0%    
0   0   0

Site
Detay  
Adı
Soyadı
WBN+
3
 Ticaret - 0%
0   0   0
 Ticaret - 0%
Desi Alarm Kim?
Güvenlik sistemleri denilince akla gelen ilk firma Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri. Eviniz, iş yeriniz en uygun fiyat garantisi ile koruma altına alabileceğiniz, hiç bir aylık yıllık ücret olmadan tamamen size ait olan kablolu ve kablosuz alarm sistemleri sizlere sunmaktadır.

alarm-sistemi-kiralama-fiyat.png

Yerli üretim:
İstanbul Bayrampaşa'da üretim ve ARGE çalışmalarının gerçekleştirildiği %100 yerli üretim ve yerli sermayeli tek alarm sistemi olma özelliği ile DESİ alarm ve Güvenlik Sistemleri her ihtiyaca göre kapı alarmları, ev ve iş yeri alarmları yanı sıra dünyaca ünlü parmak izli kapı kontrol sistemi olan; piks ve utopic ürünleri ile bir çok alanda kendi bünyesinde araştırma, geliştirme ve üretme yeteneğini yapabilen ender firmalardan biridir.

alarm-sistemleri.jpg

Biz kimiz:
Desi Alarm İstanbul bölgesi yetkili bayi ve servisi bütün güvenlik sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitedeki ürün yelpazemiz ve alanında uzman personelimizle sizlere bütün İstanbul geneline kurulum ve montaj dahil olarak ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekte ve tüm yurt geneline ürün gönderimi sağlanmaktadır. desialarmsistemi.com

Son düzenleme:

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 0) Detayları gör

Tips
İpucu