Satış - [ .Com ] [ .Net ] Domain Hizmeti [ 15 TL / Yıllık ] | Webien.Net: Webmaster Forumu

Satış [ .Com ] [ .Net ] Domain Hizmeti [ 15 TL / Yıllık ]

Şu anda okunan
Satış [ .Com ] [ .Net ] Domain Hizmeti [ 15 TL / Yıllık ]

phpEcho

Kullanıcı
Konular
3
WBN Puanı
1
Ticaret - 0%    
0   0   0
Meslek
Yazılım,Hosting,Domain
17869

1 - ) Seçtiğiniz ve tüm boşta olan .com, .net domain adresleriniz alınabilir.
2 - ) Kesinlikle yasa dışı bir yöntem bulunmamaktadır.
3 - ) 1 Yıl Garantili
4 - ) Domain süresi 1 veya 2 ay sonra istediğiniz firmaya transfer yapılabilir.
5 - ) Müşteri tarafımıza ödeme yapıldıktan sonra kesinlikle geri iadesi bulunmamaktadır. Ürünü alacaktır mazeret kabul edilmez.
6 - ) Domain Hesabı Satın Alan Kişi Üzerine E-Postası Aktarılır.

.Com 1 yıllık alan adı fiyatı : 15 TL (KDV Dahil)
.Net 1 yıllık alan adı fiyatı : 15 TL (KDV Dahil)
.Xyz 1 yıllık alan adı fiyatı : 15 TL (KDV Dahil)
.Site 1 yıllık alan adı fiyatı : 15 TL (KDV Dahil)
.Pro 1 yıllık alan adı fiyatı : 15 TL (KDV Dahil)

phpEcho

Kullanıcı
Konular
3
WBN Puanı
1
Ticaret - 0%    
0   0   0
Meslek
Yazılım,Hosting,Domain
yabancı bir firma hocam ama güvenilir 1 yıl garanti veriyorum.

Geunes.Int

Girişimci (Startup)
Kurumsal
Konular
163
WBN Puanı
183
Ticaret - 0%    
0   0   0
Ad Soyad
ERDAL ALTINAY
Meslek
Web Yazılım
Firma ismi neden vermiyorsun hocam güven teşkil etmiyor bu şekilde. Aldık hadi domaini buradan sonra yenileme ücreti ne kadar? Şirket içi aktarım, şirket dışı aktarım prosedürleri nelerdir vs.
Firma konusunda bilgi verin aksi taktirde kimse alışveriş yapmaz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:13) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
deserto .com .net .xyz .eu ve daha fazlasi 0.99€ Domain Haberleri 2
Soner 14.05.2020 Düşecek Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 1
Soner 13.05.2020 Düşecek Domainler (com-net) Düşecek Domainler 2
Soner 10.05.2020 Düşecek Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 2
Soner 07.05.2020 Düşen Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 0
Soner 06.05.2020 Düşecek Domainler (com-net-org) Düşecek Domainler 12
Zeki 16.04.2020 Tarihinde Düşecek Domainler (com - net - org) Düşecek Domainler 1
designeratakan DesignerAtakan.com Grafik Tasarım - Online Matbaa Hizmetleri Firma Dizinleri 2
B ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Instagram 0
B Satış ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Facebook (Ticaret) 0
B Satış EN UYGUN FİYATLARLA ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Instagram (Ticaret) 0
M Satış 🌟Sadecesmm.com 🌟 ANA SAĞLAYICI FARKIYLA 🌟 En Uygun Fiyatlar - Jet Hızında Hizmet - 7/24 Destek Instagram (Ticaret) 0
phpEcho Satış MobilOnayKodum.com | Telefon Onay Sistemi | Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Telefon Numaraları Ödeme Sistemleri 0
Redmi Ücretsiz COM Alan Adı Ve Ücretsiz 1 Yıllık Hosting Domain Genel 1
Q Tanıtım Blackedfix.com // Ücretsiz Film Müzik Oyun Android IPTV Web Site Tanıtım 1
Zeki Domaini ile dikkat çeken ilan platformu: Ğ.com Webmaster Genel 0
trteknet Tanıtım Web Sitesi Olmayan İşletme Kalmasın webyaptir.com Web Site Tanıtım 0
A İlan ✅ Fakeonay.com ile Mobil Onaya Takılmayın! ✅ 🔥Webien'e Özel İlk 10 Kişiye Referans Vardır. 🔥 Genel İlanlar 8
A Tanıtım Ardacar.com Online Web Site Tanıtım 2
Hostgener KİRALIK ⭐⭐Hostgener.com'dan VDS'ler Full Otomasyon | Hızlı Teslimat | Müşteri Panelinden Sunucu Yönetimi⭐⭐ Sanal Sunucu Kiralama 0
Geunes.Int Projelik, .COM Uzantılı Mükemmel , Boşta Olan Alan Adlları |Bir Eleştiri, Boya Kitabı, Resimli Boyama, Çiz Boya vb.| Boştaki Domainler 0
Geunes.Int Şehirler ile ilgili boşta .Com domain arşivi Boştaki Domainler 0
BgMuhendis Satış ahabertv.com Web Site Alım & Satım 5
ferdi tema.com 10.05.2020 de yani yarın düşüyor Düşecek Domainler 13
724MobilOnay Tanıtım Firmaxpark.com - Ücretsiz Firma Rehberi - Hadi Sende Firmanı Park Et! Web Site Tanıtım 1
U Tanıtım evlilikteklifi.com Web Site Tanıtım 0
A Medyafoni.com 😍 Kısa Sürede Sosyal Medyada Fenomen Olun! 😍 7/24 Canlı Destek 👑 Tam Otomatik Gelişmiş Kullanıcı Paneli 👑 Instagram (Ticaret) 2
Dr.Rantisi Tanıtım azizakca.com |Bir Amatörün Yazarlık Tutkusu Web Site Tanıtım 0
U MARKET ⭐fazlataki̇pci̇.com ⭐ en kali̇teli̇ servi̇sler ve en uygun fi̇yatlar ⭐özel api̇ Genel Alışveriş (Market) 1
dijitalistasyon Satış Dijitalistasyon.com |⭐ En Kaliteli Servisler ve En Uygun Fiyatlar | Takipçi 2,10TL | Beğeni 1,96TL |İzlenme 0,04TL ⚡ Servis Sağlayıcı 🔥 APİ DESTEĞİ Instagram (Ticaret) 1
V Tanıtım hizmetliler.com Türkiye Hizmetli ve İşçi Toplulugu Web Site Tanıtım 17
H Tanıtım Lisste.com her şeyin en iyisini seçin Web Site Tanıtım 0
kralmetin0606 Ücretsiz .com .online .eu .store domain alma Domain Genel 5
N Satış Numaraonay.com | Telefon Onay Sistemi | Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Telefon Numaraları Ödeme Sistemleri 5
H Tanıtım Türkiye Paylaşım Platformu / Türkiye Paylaşım / www.brturkiye.com Web Site Tanıtım 0
U MARKET Numarakirala.com | Numara Onay | Uygun Paketler | Kalitenin Adresi İşler ve Hizmetler 1
mgtdizayn52 Satış 🚀Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | 🎯DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 ✔ En Uygun Fiyat Garantisi !🚀 Tanıtım Yazısı Alım & Satım 3
medyografya MEDYOGRAFYA.COM | Sosyal Medya Bayilik Paneli, Sürekli Güncel Servisler, WhatsApp Destek 7/24 | Instagram (Ticaret) 6
724MobilOnay 724MobilOnay.com - 3 Kişiye Bakiye Çekilişi Çekilişler & Yarışmalar 3
724MobilOnay Tanıtım Webonomik.com - Premium Wordpress Tema ve PHP Script Web Site Tanıtım 1
tahaaysan SMMPanelcim.Com | Güncellemeye Özel Servisler | Dünyanın En Hızlı Ve En Ucuz Sosyal Medya Bayilik Paneli! Instagram (Ticaret) 5
oguzhan65 Tanıtım Anne Bebek Sitesi - annegram.com Web Site Tanıtım 0
tugayozbilgic Ücretsiz .com'lu site Açın Domain Genel 16
Onur Wordpress siteadi.com/page değiştirme WordPress 3
E Tanıtım uffak.com | Adı Uffak Ama Etkisi Büyük! Web Site Tanıtım 0
E Tanıtım Marinavize.com | Marina Vize Başvuru Merkezi Web Site Tanıtım 0
O 💻 evdenofis com | PROJELİK DOMAİN SATILIK!!!! Domain Satışı 1
D Tanıtım Güncel Otomobil haberleri ve Otomobil incelemeleri - Otofanzin.com Web Site Tanıtım 0
A Tanıtım Güvenli Şekilde Whois Sorgulama Sitesi (GoldenWhois.com) Web Site Tanıtım 0
A Uygun Fiyata .com Kaydeden Firmalar? (Detaylı Anlatım) Domain Genel 3