Neler yeni

Çok Sevilen Can Yücel Sözleri ve Şiirleri

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
19
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Yaşadığı devrin yanında günümüzde de hala akıllara kazınmış sözleri ile bilinen Can Yücel ; kitapları, şiirleri ve sözleri okunması gereken sanatçılarımızdan birisidir. Karmaşık geçen hayatına birçok duyguyu sığdırmış olan şahsiyet ile ilgili sitemizde detaylı bilgiler vereceğiz.

Öncelikle sizlere Can Yücel sözleri ve detaylarını sunacak, ardından da ünlü sanatçımızın şiirlerini paylaşacağız. Kitapları ve kültürümüze kattığı birikimi aktardıktan sonra hayatı ile ilgili detayları da anlatmaya çalışacağız. Özellikle Can yücel şiirleri konusunda, elimizden gelen tüm özveriyi aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıda bazı Can Yücel sözleri yer almaktadır. Dilerseniz diğer Can Yücel şiirleri veya resimli sözleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yüz kızartıcı bir suç değildir hırsızlık; çalınan birinin kalbiyse eğer.

Galiba yoruldum. Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar… Kendimi her kaybettiğimde, seni de kaybediyor olmaktan yoruldum.

Acılara bakıp da küsme sevdalara, gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acabaları, kemik aynı yerden iki defa kırılmaz.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ”Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Senden ayrılınca anımsadım dünyanın bu kadar kalabalık olduğunu.

İçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek, özleyip de sevdiğini görememek. İşte aşk bu olsa gerek!

Ağlayanı güldürebilmek; ağlayanla, ağlamaktan daha değerliymiş.

Sen mi kaldın dedim düzeltecek dünyayı; vurup kapıyı çıktım.

Eğer çok konuşmak faydalı olsaydı, Allah iki ağız, bir kulak verirdi. Onun için, çok dinleyip az konuşmak gerek.

Gidiyorum ben boş çakallar, sıçmışım ortalık yerinize. Kıçımın fosforuyla aydınlanın siz artık.

Kendi elinle kazdığın kuyuya, aşk, ufacık bir taş atmaktır. Gürültüsü büyüyünce sessizliğin, marifet, yosunlar gibi susmaktır.

Utanılacak bir şey değildir ağlamak, yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı eğer.

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? “Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.

https://www.canyucel.site

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.