Çok İlginç 10 İnternet Sitesi

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Katılım
29 Kasım 2018
Konum
#
 /
Yaş
40
Konular
263
Mesajlar
453
Beğeniler
214
 /
WBN+
183
Ticaret - 0%
0   0   0
  
iletişim
Meslek
webmaster
Detay  
Meslek
webmaster
Canınız sıkkın olduğunda ya da başka şeylerle meşgul olmak istediğinizde ilaç gibi gelecek 10 internet sitesinden bahsettik.
Rahatlatıcı sesler

Rahatlatıcı sesler


Eğer kafanızı dinlemek istiyorsanız, A Soft Murmur isimli bu siteye bir bakmanızı öneririm. Farklı sesleri bir araya getirerek kendinizi en huzurlu hissettirecek müziğinizi yine kendiniz oluşturabilirsiniz.

Çöp Adamın Macerası

Çöp Adamın Macerası


Bu sitede kendinizin çizeceği bir çöp adamla verilen yönergeleri takip edip hareket ediyorsunuz. Bir tek kusuru var: Güzel ama ingiliççe.
Kişiye Özel Gaz Bulutu

Kişiye Özel Gaz Bulutu


NASA’nın galaksilerle ilgili yaptığı paylaşımlardan en az bir tanesine muhakkak denk gelmişsinizdir. Neonflames, bu anlamda yaratıcılığınızı konuşturacağınız sitelerden bir tanesi. Hayalinizdeki gaz bulutu kütlesinin nasıl olduğunu bu siteyle ortaya çıkarın.

Yerinde Duramayan Toplar

Yerinde Duramayan Toplar


Bu sitenin çok değişik bir kafası var. Ana ekranın hemen sağ tarafındaki menüden istediğiniz ayarları yaptıktan sonra karşınıza çıkan topların (bunlar emoji, balon, plastik toplar olabilir) üzerine farenizle hızlı hızlı tık yaparak bir kaos ortamı oluşturuyorsunuz. Pek bir numarası yok gibi görünen bu siteninbirden müptelası olursanız şaşırmayın :)

Efsane Yılan Oyunu

Efsane Yılan Oyunu


Nokia’nın efsane yılan oyununu farklı opsiyonlarla tarayıcınız üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Playsnake.org, maziyi tekrar yaşamak isteyenlerin uğrak sitesi olacak.
Tic Tac Toe

Tic Tac Toe


Türkçe’de SOS olarak da bilinen Tic Tac Toeoyunu, bilgisayara karşı oynanabilen kült oyunlar arasında yer alıyor. 3 çarpı işaretini, bir yandan bilgisayarın hamlesini zorlaştıracak şekilde bir araya getirerek galip gelmeye çalışacaksınız.

Naylon Balon Patlatma

Naylon Balon Patlatma


Bunu küçükken hangimiz yapmadı? Eğer hala yapmayan varsa hemen gidip bir yerlerden bularak ‘gerçek naylon balon patlatma’ zevkini yaşasın. Bu siteye daha sonra takılırsınız :)
1.3 Milyon Facebook Kullanıcısı Bir Arada

1.3 Milyon Facebook Kullanıcısı Bir Arada


http://app.thefacesoffacebook.com isimli bu site, Facebook’ta hesabı bulunan 1.3 milyona yakın kişiyi tek bir ekranda karşınıza çıkarıyor. Rastgele bir tık yaparak belki de bu kadar kişi içinden bir tanıdığınıza ya da kendi profilinize bile denk gelebilirsiniz. En ilginç bulduğum sitelerden.
Theremin
Theremin

Müziğe karşı bir ilginiz varsa Theremin'e girin bir bakın derim. İlginç bir kafası var.

Kum Yığını Yapma
Kum Yığını Yapma

Farklı renklerde kumlarla ortaya şahane eserler çıkarabileceğiniz ThisIsSand'i de beğeneceğinizi düşünüyorum.
 
Üst