CEPSOS | Webien.Net: Webmaster Forumu

CEPSOS

Şu anda okunan
CEPSOS

gonulkurdu

Kullanıcı
Katılım
31 Ağu 2019
Konular
2
Mesajlar
6
Beğeniler
1
WBN Puanı
3
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Konum
Hatay
Detay  
Katılım
31 Ağu 2019
Mesajlar
6
Beğeniler
1
WBN Puanı
3
Konum
Hatay
 Ticaret: - 0%
0   0   0
 Ticaret: - 0%
Cepsos ile sosyalleşin
Sosyal medya sitelerinin her geçen gün daha aktif bir şekilde kullanılmasının yanında platformlara getirilen yeni kurallar, kullanım koşulları vs. gibi zorlayıcı etkenler, insanları yeni arayışlara sürüklüyor. Türkiye’de yerli sosyal medya sitesinin eksikliği de kendini fazlasıyla göstermeye başlıyor. Cepsos, Türkiye’nin yerli sosyal ağı olup yeni arkadaşlıklar, farklı renkler ve farklı özellikler sunuyor. Kullanımı kolay, özellikleri son derece kapsamlı olan sitemiz ile keyifli bol vakitler geçireceksiniz.
Cespsos kayıt
Kayıt işlemini de son derece kolay hale getirdik. Açılış sayfasında yer alan “Kayıt” butonuna tıklayarak istenilen bilgileri verin ve birkaç saniye içerisinde kayıt olarak, sosyal medya sitemizden paylaşım yapmaya başlayın.
Ne aramıştınız?
Sosyal medya sitemiz, klasik sitelerden ayrı olarak kullanıcılarına birçok konuda alternatif seçenekler sunuyor. Aradığınız konulara kolay ulaşabilme, konulara yorum yapabilme, yeni konu açma ve daha birçok aktif özelliği ile istediğiniz gibi kullanabileceğiniz Cepsos, gündelik hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konulara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir sosyal ağ projesidir. Yemek tarifleri, internet, teknoloji, sağlık ve daha aklınıza gelebilecek her konuda bilgi bulabileceğiniz, bilgilerinizi paylaşabileceğiniz sitemiz, ikinci adresiniz olacak.
Cepsos varsa muhabbet var!
Yeni arkadaşlıklar ve yeni ilişkilerin yerli adresi Cepsos ile zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Kuracağınız yeni ilişkilerle daha fazla sosyalleşecek, yeni çevreler edinecek ve kendinizi her alanda geliştirme fırsatı bulacaksınız. Hemen kayıt olarak paylaşım yapmaya başlayabilir, paylaşımları beğenebilirsiniz.
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Tips
İpucu
Üst