Neler yeni

BroadCast MySelf (Mobil Yayın Programı)

Rio

WAdmin
WMod
SMS Onaylı
TC Onaylı
Mesajlar
12
Konum
Yalova
Site
http://www.paylassohbet.com
Ticaret puanı - 0%
IRC platformlarında oldukça gözde bir yayın yapma programı olan BroadCast MySelf hakkında bilgilendirme yapacağım. Bu program akıllı telefonlarından hem sohbet edip, hem de kesintisiz Şekilde yayın yapmanızı sağlamaktadır.

BroadCast MySelf Kullanımı
Bilgilendirme :
Programı Google Play Store üzerinden arattığınızda bulabileceksiniz. Ama size tavsiyem Play storede ücretli olarak bulabilirsiniz. Ücretsiz kullanmak isteyenler goggle üzerinden altarnatif sitelerden bulabilmektedir. Ama çokta sağlıklı yayın yapıldğı söylenemez.


Programı açtığınızda karşınıza gelen ekranda

• Sol tarafta kalan yatay dikdörtgen ivme mobil radyo yayını sırasında sesinizin yayına ulaşmasını sağlayan mikrofon butonudur. O butonu ne kadar yukarı kaldırırsanız sesiniz yayına o kadar çok gider. Şarkı çalarken ise onu en alta indirmeniz gerekmektedir.
• Sağ tarafta yer alan yatay dikdörtgen ivme, mobil radyo yayını yapma sırasında şarkı sesinin yayına gitmesini sağlayan butondur. Anons bittikten sonra o butonu en üste çekmeniz gerekir.
• Altta, ortada yer alan kare buton ile ise yayın alır ve aldığınız yayını bırakırsınız.
• Sağ üstte, üst üste noktaların bulunduğu bir alan vardır. O alana basarak mobil radyo yayını yapmak için BroadCast MySelf kullanımında gerekli ayarları yaparsınız.

BroadCast MySelf ana ekran görünümü ile ilgili bilgilerin aktarımını sizler için gerçekleştirdikten sonra, şimdi sağ üstte yer alan üstüste noktaların olduğu alana tıklayalım ve BroadCast MySelf ayarlarını olması gerektiği gibi yapmaya başlayalım.

İlk olarak Output Mode yazan yere tıklayın ve bu kısmı Shoutcast Server olarak belirleyin.
En üstte yer alan Tracks Folder butonuna tıklayarak, mobil radyo yayını sırasında çalacağınız müzikler telefon ya da tabletinizde hangi klasörde ise onu seçin.
Şimdi Output Settings yazan yere tıklayın. Ve burada, mobil radyo yayını yapmaya yönelik IP, port ve şifre bilgilerini girin.
• Hostname yazan yere radyonuzun IP adresini yazın.
• Port yazan yere radyonuzun portunu yazın.
• Password yazan yere, yayın şifrenizi yazın.
• MP3 Encoder Bitrate kısmını 64 Kbit/s olarak belirleyin.
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst