Neler yeni

Arkadaşlar İstanbul'da önerebileceğiniz diş hekimi var mı?

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
2
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
nalbur
Detay  
Meslek
nalbur
Arkadaşlar, İstanbulda önerebileceğiniz diş hekimi var mı? Gerçekten gittiğiniz ve fayda gördüğünüz biri. Bahçelievler taraflarında. Tabiki uygun fiyata. Sağlam bir diş dolgusu yaptırmam lazım.

Eskiden amalgam dolgu yaparlardı ölüme kadar giderlerdi. Sonra onlar çok zararlı içinde civa var vs. dediler. Şimdi beyaz dolgu yapıyorlar 6 ay gitmiyor. Sağlam olsun dedim, en iyi doktora gittim bir sürü para bayıldım 6 ay bile dayanmadı.

Ad
Soyad
Konular
1
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
ticaret
Detay  
Meslek
ticaret
ağzındaki asit oranı yüksektir. amalgan zararlı diye diye ömrlük dolgular yerine kolayca dökülen dolguları kakaladılar millete. maksat sürümden kazanma. amalgan bir ömür dayandığı içni aksiyon oluşmuyordu

özel diş klinikleri para peşinde, devlet hastanelerinde sıra yok. Gideceksen küçük yerleşim yerlerinde diş doktoru olan bir hastaneye git kolayca sıra bulabilirsin.
Ama ille gitmek istersen sana arkadaşın verdiği linkleri vereyim. Bunlar onun gidip hoşnut kaldığı, hizmet aldığı yerler. Veterinere veya saç ekimine de ihtiyacın olursa onları da ekliyorum.

Bu yazdıklarım fiyat olarak ta oldukça uygun yerler. Sen gene de araştır, cebine uygun olan yer neresi ise oradan hizmet al.

Diş doktorları, Diş hekimleri, Diş hastaneleri ve Diş Klinikleri

1- Küçükçekmece Diş Doktoru

2- İstanbul Şeffaf Plak Tedavisi

3- Mecidiyeköy Diş Hekimi

4- Şişli Dişçi

5- Başakşehir Diş Poliklinikleri

6- Bahçelievler Diş Hekimi

7- Soğanlık Diş Beyazlatma

8- Maraş Caddesi Diş Kliniği

9- Bursa Diş Kliniği

10- İncirli Diş Hastanesi

Ataşehir'de Veteriner

1- Kadıköy Veteriner

Son düzenleme:
Yorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.