Satış - Android Smm Panel Sitenize Uyumlu Native Uygulama Hizmeti | Webien.Net: Webmaster Forumu

Satış Android Smm Panel Sitenize Uyumlu Native Uygulama Hizmeti (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Satış Android Smm Panel Sitenize Uyumlu Native Uygulama Hizmeti (1 Kişi içerde)

induiduel

Kullanıcı
Konular
2
WBN Puanı
1
 Ticaret: - 0%    
0   0   0
Site
www.nofrost.life
Ad Soyad
Kasım Türkan
Meslek
Android Yazılım
Detay  
WBN Puanı
1
Site
www.nofrost.life
0   0   0
Ad Soyad
Kasım Türkan
Meslek
Android Yazılım
Tecrübe
Android Java 3 Yıl
Diğer sitelerim
https://www.r10.net/profil/121169-induiduel.html
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Facebook
induiduel
Instagram
https://www.instagram.com/nofrost.life/
Smm Panel v2 sitenize uyumlu Android Uygulamanız olsun ister misiniz?

Genel Özellikleri
Kullanıcı siteden edindiği API Anahtarı aracılığı ile uygulamaya giriş yapar.
Kullanıcı Servisleri Kategorize bir biçimde görüntüleyebilir.
Servisler Tıklandığında otomatik Satın Alma sayfasına geçiş yapar.
Kullanıcı dilerse Satış Ekranından farklı bir servis seçebilir.
Mevcut bakiye, İşlem Ücreti, Minimum ve Maksimum adet gibi bilgiler kullanıcıya iletilir.
Siparişler sorgulanabilir ve oluşturulan siparişler local olarak kayıt edilir. Girişlerde otomatik olarak 1 kez kontrol edilir. Geçmiş siparişler sorgulanmadığı takdirde gösterilmez.

Ekstra Özellikler
Kullanıcıya WebView üzerinden giriş yaptırıp, API Key'i otomatik almaya olanak sağlama (Google Politikalarına Aykırı)!
İşleme özel Admob Reklam
OneSignal Bildirim

Dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.
Örnek Uygulama

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
induiduel Satış Android WebView 🔥| Türkiye'nin En Kaliteli ve Güvenilir Adresi 🏆 Mobil Uygulama Alışverişi 1
H Satış Satılık Mobil Oyunumuz Android - Unity Mobil Uygulama Alışverişi 1
E 3 adet Android canlı TV uygulaması Ücretsiz Scriptler 2
jagapps Satış Unity Hazır 7 Adet Oyun Hem Android Hem İos Uygun Fiyat Kaçmaz Fırsat Mobil Uygulama Alışverişi 0
Soner Android 11 Yüklenecek Telefon Modelleri Akıllı Telefonlar & Tablet 0
B Binder v13.9 – Arkadaşlık Ve Sevgili Bulma Scripti + Android Uygulama Dahil İndir Ücretsiz Scriptler 0
Q Blackedfix.com // Ücretsiz Film Müzik Oyun Android IPTV Web Site Tanıtım 1
wmgerecleri Android 10 ui 2 güncellemesi geldi Mobil Haberler 0
farukwp Bilgisayarsız Root Atmak İçin En İyi 11 Android Uygulaması Off-Topic 1
Geunes.Int Kapsamlı Android Programlama Eğitimi (Ücretsiz) Udemy Video Anlatımlı Konular 1
Geunes.Int Web Mobil Etkileşimli Android Uygulamaları Gerçekleştirme (Ücretsiz) Video Anlatımlı Konular 0
Zeki Web2App v3.4.2 – Android WebView Uygulama Kaynak Kodları Android Uygulama Geliştirme 14
kralmetin0606 Kendi Android Uygulamanızı Yapın(ÜCRETSİZ) Android Uygulama Geliştirme 2
Soner 1 Milyardan Fazla Android Cihaz Tehlike Altında! Mobil Haberler 2
ferdi Php Android&iOS Oyun Ve Uygulama Marketi Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 4
kaolin Admob Entegrasyonu Android Studio Admob 0
kaolin Android ve İos Bölüm Kuralları Mobil Uygulama Alışverişi 0
tuncayalp En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları (Android & İos) Uygulama Tanıtımı 1
tahaaysan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Yöntemi / Android Akıllı Telefonlar & Tablet 3
tuncayalp Android & İOS Oyun ve Uygulama Marketi Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 1
tuncayalp 2020 Yılında Sahip Olmanız Gereken En İyi 10 Android Mobil Uygulama Uygulama Tanıtımı 0
M Android Forum Keyfi Web Site Tanıtım 2
tuncayalp Android Silinen Fotoğrafları Kurtarın (Rootsuz) Android Uygulama Geliştirme 0
B WooChat 0.0.1 – Modern Sohbet & Grup SOhbetler Android + iOS App Temalı Uygulama Dosyaları Ücretsiz Scriptler 0
webien Android'de Beta Kullanıcısı olmak Android Uygulama Geliştirme 0
S Merhaba android uygulama ortaklık Ortak Arıyorum 0
W Android için mobil uygulama geliştirmek artık çok kolay Android Uygulama Geliştirme 0
Y Android film uygulamam beta Android Uygulama Geliştirme 0
KingAbdullah Alış Smm Panelime Ortak Aranıyor Takipçi Alım & Satım 0
Zeki SMM Panel Hizmeti Verenler İçin Ücretsiz Konu Tasarımı - PSD Grafik Tasarım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |En yeni tiktok servisleri geldi ⚡|türk yabancı karışık takipçi türkiyede tek 🔥 Hesap Alım & Satım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |En Yeni youtube Servisleri Geldi ⚡|4000saat izlenme Türkiyede Tek 🔥 Abone Alım & Satım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |Twitter Takipçi Servisleri | Twitter Beğeni | Retweet Türkiyede Tek Takipçi Alım & Satım 0
tolgaakkus Satış SMM ucuz |En Yeni facebook Servisleri Geldi ⚡|facebook grup üyeleri Türkiyede Tek Hesap Alım & Satım 0
tolgaakkus UCUZLUK ve KALİTE'NİN Tek Adresi ⚡ SMM ucuz Bayi Paneli ⚡4.25 telafili takipçi /- Efsane Bayram Kampanyası 🍬 Instagram 11
Zeki Boostpanel SMM Panel Scripti - Api Entegreli + Demolu Ücretsiz Scriptler 1
KingAbdullah smm panel siteme ortak arıyorum Sosyal Medya Danışmanlığı 0
kuzbark Ucuz Türk SMM 🚀|Türkiyenin Kalitesiyle En Ucuz Paneli⚡| 1.99₺ Çekiliş Takipçi |Anlık Ve Kaliteli Instagram 14
KingAbdullah Satış ✔1 Numaralı Smm Panel (SocialTakipci.Net) Telafili Paketler✔ | ⭐ Uygun Fiyatlı,Kaliteli SMM Servisleri | Instagram 🔥 Tiktok 🔥 YouTube 🔥 Facebook 🔥 Hesap Alım & Satım 0
SadeceDizayn SMM İşi Yapacaklar İçin Benzersiz Domain..! | OfSMM 🔔 Com & Net 0
wmklubu.com Satış ⭐ SocialBanka.Com | ⭐ Uygun Fiyatlı,Kaliteli SMM Servisleri | Instagram 🔥 Tiktok 🔥 YouTube 🔥 Facebook 🔥 Hesap Alım & Satım 0
E ⚡️www.takipservisin.com ⚡️ full otomatik smm panel / uygun fiyatli servisler ⚡️ Web Site Tanıtım 0
wmklubu.com Satış ⭐ SocialPanel.Com | ⭐ Uygun Fiyatlı,Kaliteli SMM Servisleri | Instagram 🔥 Tiktok 🔥 YouTube 🔥 Facebook 🔥 Hesap Alım & Satım 0
ferdi Ücretsiz SMM Panel & Çoklu Api Desteği & Otomatik Mail Sistemi Ücretsiz Scriptler 1
phpEcho Satış ⭐ CorPanel - SMM Paket Satış Scripti 💳 Shopier Entegreli (2 Kişiye Özel 100 TL Yerine 50 TL) ⭐ Ücretli Script Satışı 2
O Satış Tekno-Smm.Com ♛ ⚡★⚡Türkiye’nin En İyi Yeni Açılan Smm Paneli⚡★Takipçi⚡★Beğeni⚡★Yorum⚡★İzleme⚡★⚡ Hesap Alım & Satım 0
Z Satış SMM Panel Yazılımı 2020! / API ! / 8 Farklı Şık Tema ! / PayTR, Paywant, Shopier Entegreli ! / Sorunsuz Yeni SMM Panel ! / SATILIK! Ücretli Script Satışı 3
ferdi İnsta Panel SMM Scripti + (SC) Ücretsiz Scriptler 1
erkanboz032 Satış NeoPanel Tam Otomatik SMM Scripti API’li Servisleri Oto Çeker 40 TL (Shopier / PayTR Güncellemesi ile ) Ücretli Script Satışı 3
ismailadem İstek Makale Yazana Ücretsiz İstediği Smm Panel veya Para Kazanma scripti sadece bende var Ücretsiz Script İsteği 4