Alexa Türkiye'nin En Değerli 20 Sitesi | Webien.Net: Webmaster Forumu

Alexa Türkiye'nin En Değerli 20 Sitesi

Şu anda okunan
Alexa Türkiye'nin En Değerli 20 Sitesi

Konular
278
WBN Puanı
78
Ticaret - 0%    
0   0   0
  • Konuyu başlatan
  • Moderatör
Dünya üzerinde 1.5 milyarın üzerinde aktif internet sitesi var. Sürekli güncellenen Alexa sıralaması ise bu sitelerin bir nevi değerlerini ölçen bir sistem. Peki verilere göre ülkemizin en değerli internet siteleri hangileri?

İnternet şu an yaşamlarımızın tam ortasına yerleşmiş durumda. Haber almadan, alışveriş ihtiyaçlarımıza kadar birçok farklı konuda internet sitesi bulmak mümkün. İnternet siteleri hem büyük bir gelir kaynağı hem de ziyaretçiler için bilgiye ve ihtiyaçlarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Alexa gibi siteler ise bu internet sitelerinin verilerini tutarak bir sıralamaya sokuyor.

Alexa, kendi sistemi içerisinde sitelerin ortalama ziyaretçi sayılarını, sürelerini ve hatta ziyaretçilerin neler aratarak sitelere girdiğini bile belirtiyor. Bir internet sitesinin değerini ölçmek için de Alexa sıralaması çok önemli bir hal alıyor. Gelin şimdi Alexa sıralamasına göre Türkiye’nin en değerli 20 sitesi nelermiş beraber bakalım.

Türkiye’deki en değerli internet siteleri - Alexa:
  • Google.com,
  • YouTube.com,
  • Google.com.tr,
  • Facebook.com,
  • Sahibinden.com,
  • Ensonhaber.com,
  • N11.com,
  • Live.com,
  • Hurriyet.com.tr,
  • Hepsiburada.com,
  • Eksisozluk.com,
  • Memurlar.net,
  • Trendyol.com,
  • Milliyet.com.tr,
  • Sozcu.com.tr,
  • Yeniakit.com.tr,
  • Aksam.com.tr,
  • Netflix.com,
  • Turkiye.gov.tr,
  • Mynet.com.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:4) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
E Satış Alexa TR 6.000 Alexa Global 450.000 ( 2 Siteden Tanıtım Yazısı ve Link Satışı) Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0
E Satış Alexa Dünya (1,5K) - Alexa TR (20K) 2 Siteden Tanıtım Yazısı 20 TL Tanıtım Yazısı Alım & Satım 4
E Satış Alexa Dünya (1,5K) - Alexa TR (20K) 2 Siteden Link-Tanıtım-Reklam Hizmeti SEO Hizmet Paketleri 1
E Satış Alexa Dünya (1,5K) - Alexa TR (20K) 2 Siteden Uygun Fiyata Reklam Hizmeti Reklam Alım & Satım 0
mgtdizayn52 Satış 🚀Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | 🎯DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 ✔ En Uygun Fiyat Garantisi !🚀 Tanıtım Yazısı Alım & Satım 3
Soner Pagerank (PR) Nedir ? Alexa Nedir ? Alexa 3
webien Alexa'da nasıl hemen yükselirsiniz. Alexa 0
M Satış Türkiyenin En Büyük Erkek Portalı | 180 K Günlük ziyaretçi | Alexa TR 789 | Son 3 Satış Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0
K Alış KAÇIRILMAZ FIRSAT ! Alexa 1,527,221 Olan Websiteme Reklam Alıyorum Reklam Alım & Satım 0
T Alexa Sıralamanızı En Hızlı Düşürme Yöntemleri Yahoo, Bing ve Diğerleri 0
S Alexa'da düşüş sorunu yardım Alexa 0
G Tanıtım Türkiye'de Faaliyet Gösteren Bankalar Web Site Tanıtım 0
Soner Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Türkiye'de Oyun Konsolları 0
Geunes.Int Türkiye de viski satışının en yüksek olduğu ilk 5 yer Gündemdeki konular & Haberler 0
F Tanıtım Türkiye'yeden Güzel Bir Social Proof Hizmeti Web Site Tanıtım 2
V Tanıtım hizmetliler.com Türkiye Hizmetli ve İşçi Toplulugu Web Site Tanıtım 17
H Tanıtım Türkiye Paylaşım Platformu / Türkiye Paylaşım / www.brturkiye.com Web Site Tanıtım 0
Geunes.Int Türkiye Siber Saldırı Altında Gündemdeki konular & Haberler 1
Geunes.Int Türkiye Devleti vatandaşına para yerine IBAN numarası verdi Gündemdeki konular & Haberler 0
Soner Ve Corona Virüsü Türkiye'ye Geldi..... Gündemdeki konular & Haberler 3
Geunes.Int Karantina Sedyesi - Türkiye Sağlık 0
Garfield Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu Açıldı! Fikir ve Projeler 0
Zeki Google Türkiye'den Çekilebilir Google 0
S DİZİN SMM TÜRK - İnstagram Beğeni Satın Al | Smm Panel Türkiye | Firma Dizinleri 0
S Tanıtım Kadın Fan - Türkiye'nin Kadın Sitesi Web Site Tanıtım 0
Zeki Netflix Türkiye'nin ikinci dizisi olan Atiye'nin teaser fragmanı yayınlandı Sinema Haberleri 0
D Satış Türkiye Lokasyon TIER III SSD VDS | 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla | Gelişmiş Yönetim Paneli Sanal Sunucu Kiralama 1
O Türkiye'nin ilk webmaster şarkısı için seslendirme sanatçısı aranıyor! İş Verenler 0
webien Netflix, Türkiye'de Ne kadar Aboneye Ulaştığını Açıkladı Sinema Haberleri 0
O Tanıtım youtube türkiye haberleri Web Site Tanıtım 0
M KİRALIK Türkiye & Fransa Lokasyon Seçenekleri - Yüksek Performans ve Hız - Opsiyonel DDoS Koruma Seçeneği Sanal Sunucu Kiralama 0
G Satış ProxyV6.Com İnstagram Uyumlu İPV6 | İPV4 Proxy Satışı| Türkiye Lokasyon Hosting Alışverişi 0
L ProxyV6.Com İnstagram Uyumlu İPV6 | İPV4 Proxy Satışı| Türkiye Lokasyon Hosting Alışverişi 1
N Türkiye'nin en hızlı ve ucuz hosting firması AKWEB HOSTİNGİ Web Site Tanıtım 0
N Türkiye ve dünyadan son dakika haberleri - Haberkusagi.net Web Site Tanıtım 0
O Türkiye Amerikan Derneği Web Site Tanıtım 0
V Tanıtım Türkiye'nin sinema sitesi - sinedosya.com - Dizi, Film, Sinema, Altyazı Haber Sitesi Web Site Tanıtım 0
O Mobil Korku Uygulamalarında Yeni Trend: Paranormal Türkiye Web Site Tanıtım 0
webien Çinli OPPO Resmi Olarak Türkiye'de Faaliyetlerine Başladı. Mobil Haberler 0
Soner PUBG'nin yeni güncellemesi Oyun Haberleri 0
Soner Apple Dark Sky'nin Fişini Çekti iPhone 0
Zeki Freddy Krueger ve TESTERE'nin sesi (Kadir Özüpek'i Tanıyalım) Seslendirme 1
mgtdizayn52 Satış 🚀 Dev Kampanya TR'nin En Büyük Siteleri 🎯 EN Uygun Fiyat Garantisi 🚀 STOK : 5 ⚡ #Evdekal Tanıtım Yazısı Alım & Satım 0
soznakliyat İşte yeni Mercedes A Serisi'nin akıllı teknolojisi. Araç 0
Zeki İşte Kirin 720'nin Ortaya Çıkan Özellikleri Mobil Haberler 0
webien Galaxy F'nin özellikleri ortaya çıktı! Mobil Haberler 0